Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ово је била обако права кошаркашка текма. Јако у кост, чврсто. Имала је све што треба да има једна врхунска текма. Наравно, на крају победа против Олија која ми је драга скоро као да смо добили партизане.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Najdraza pobeda u sezoni, mozda i najbolje odigrana utakmica.

Protivnik motivisan, dao sve od sebe. Pobedio bi oli 80% timova EL veceras.

Mi semenkari izvizdali delije par puta, poslednjih par minuta bilo ozbiljno EL navijanje.

Pobedu upotpunjava placko Barcokas, koji se pojeo od besa. Zna da su dali sve, ali dzaba.

Kalina jebeni predator, Luka s IQ koji ima mozda samo par igraca u Evropi.

Svi komplimenti sudijskoj trojci, vidi se da su moralni ljudi pre svega. Brljali su pomalo, ali zaista korektno sudjenje.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Jedino me smeta kad vec dobijamo utakmicu sto dozvoljavamo protivniku da smanji razliku. Proslu sedmicu je tako Zenit smanjio razliku, veceras i ovi za par poena. Jako bi mi smetalo ako u nekom krugu zbog toga izgubimo prednost domaceg terena u play offu za F4. Nije mala stvar igrati utakmicu vise u Pioniru.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Setite se 2011 said:

Nije sarkazam nego moj utisak iz hale .Samo je jedan trenutak bio sporan kad su skandirali oliju...sve ostalo su navijali fantastično

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Zezam se.Posto grupa Delije se obicno slize sa fanovima Olija.Reci semenkari. :D

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Standardno mrtav forum posle pobede, eh da smo izgubili pa da imamo jedno 100 upisa kako fali bek ili kako nemamo talenat za evroligu

 

malo strpljenja molim, kolega. sad se gledaju snimci, analizira se svaki detalj, pa tek sutra ujtru idu referati o tome kako i šta 😄

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Leonard said:

Kakva je bila atmosfera u hali? Jel se zvizdala kada je Oli imao napad?

verovatno i najbolja od pocetka sezona, a plus se igralo protic olija..

jedini brainfart, ali ozbiljan brainfart je bio kad se skandiralo olymiacosu nakon slukasove trojke na kraju trece, koja je srecom bila po isteku vremena..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, n4l1m said:

verovatno i najbolja od pocetka sezona, a plus se igralo protic olija..

jedini brainfart, ali ozbiljan brainfart je bio kad se skandiralo olymiacosu nakon slukasove trojke na kraju trece, koja je srecom bila po isteku vremena..

Kako su ih izvizdali ovi "ostali" 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...