Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Kad se samo setim šta su Gomeljski ili Vujošević radili kada su imali očiglednu prednost na nekoj poziciji. Eksploatisali do bezumlja.

 

Ovi igraju bez krštenog centra, Kuzmić zakucan za klupu, da bi Luki ko god stigne skidao lopte sa glave.

 

Kakvo tragikomično vođenje utakmice.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NikadProtivKaline said:

odlicna tekma
luka index 5 emoji123.png
neka se spremi bajern!

 

Znam da se sprdaš ali ne postoji statistika koja može dočarati koliko je on zalutao u EL. Umjesto da bude u simonovoj ulozi popravljača atmosfere, neko se zaigrao nakon 3,4 tekme i pomislio da imamo legit centra EL u liku bek ap četvorke iz Budućnosti. Jbg. 

Edited by Sector
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

Kad se samo setim šta su Gomeljski ili Vujošević radili kada su imali očiglednu prednost na nekoj poziciji. Eksploatisali do bezumlja.

 

Ovi igraju bez krštenog centra, Kuzmić zakucan za klupu, da bi Luki ko god stigne skidao lopte sa glave.

 

Kakvo tragikomično vođenje utakmice.

 

Pa što bi Radonja poneo mozak u Berlin, kad svi ostali nisu? Nejtu se slučajno zaturio negde...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da me je neka utakmica bacila ovoliko u depresiju. Mi losi, gomila nekih sitnih prekida, dva sata trajala utakmica, promasili smo svaki put kad smo trebali da povedemo, na kraju i ovaj nepostojeci faul nad Sikmom koji se okliznuo... Nije mi dobro. 

 

Mi nemamo dovoljno kvaliteta da bi bilo koju utakmicu mogli rutinski da dobijemo kada se to ocekuje od nas. Mozemo svakoga da pobedimo, ali i od svakoga da izgubimo. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Laki21 said:

Najcrnje od svega, da je zadržao Kuzmića na parketu, mi bi ovo verovatno dobili.

U poslednja 3 minuta, 3 puta poentiraju posle skoka gde su samo gurnuli loptu u koš. Neverovatna nesposobnost da se zaštiti koš, ajd da su imali neke džinove, pa da razumem, ovako sramota. Sad se setih i Voltersa koji je prerano skočio i Smit kupi loptu i poentira. Znači 4 puta lagani poeni. Nemoj da se ložimo na top8, od toga nema ništa. Bajern će nas rutinski dobiti u sledećem kolu.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...