Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

18 minutes ago, Šarac said:

Pa kada imamo preskup strucni stab 🤣🤣

Sta je u pitanju ne znam, igramo El skoro 10 godina, gledam Bajern ova neto izdavanja za tim i ne mogu da se zacudim u price o 14, 15 mestu kako je to realnost nasa. Ja u to ne verujem, dovoljno je videti Bajerna i Zalgiris do pre par godina. Evropska košarka nije fudbal, te price o budzetima i tome treba ostaviti kao opravdanja za neuspehe, epizodnoj ulozi vec godinama. 

 

Tokom godina smo dovodili igrace kao Markuc W, Miler, Kinzi, Lojd, sad Kalinic, skupocenog Gista, Derika Brauna....

Edited by Dl91
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Dl91 said:

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/budzeti-evrolige-spancima-40-miliona-cska-maksimum-za-plate-u-zvezdi-vise-nego-u-albi-asvelu-i-zalgirisu/412235

 

 

I nismo bas sirotinja kako se ovde predstavlja, 5,2 neto miliona na strucni stab i tim komplet. 

 

Alba recimo ima 3 neto. Monako 5,8 miliona neto, Zalgiris 4,3, Uniks 6,5....

Lion 4...

 

 

Nebi ja uzimao tačnost ove finansijske analize zdravo za gotovo. Koliko sam ih razumeo, i oni kažu da su to njihove projekcije i nagađanja, gde su si pomogli sa informacijama koje imaju.

 

Da ima Alba najjeftiniji tim, to mogu da razumem. Ali da je Monaco u rangu sa nama sa sve Mike Jameson i Dwayne Baconom, to mi baš i nije logično. Unicssamo milijon skuplji sa Hezonjom, Lorenzom, Caananom, Mayom... Nema logike

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Smejali mi se ljudi kad sam pricao da Dejo ima i imao je te Saktoine sezone manji budzet za plate od Zvezde....a neki sto govore istinu i samu istinu, ali nemaju dovoljno lajkova za tu istinu su pisali al budzet Bayerna +20meleona..itd.

 

Isto su mi se smejali za cenu Vilijamsa kojije tad igrao za manje i to dosta manje nego Lazic te sezone. Bas da hocu da proverim mogu znati plate ali me to ne cini srecnim niti ista menja.  Od Norveske pa do Rusije manje vise znam koliko koji igrac moze da kosta.

 

Sve u svemu zacin C.

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Nebi ja uzimao tačnost ove finansijske analize zdravo za gotovo. Koliko sam ih razumeo, i oni kažu da su to njihove projekcije i nagađanja, gde su si pomogli sa informacijama koje imaju.

 

Da ima Alba najjeftiniji tim, to mogu da razumem. Ali da je Monaco u rangu sa nama sa sve Mike Jameson i Dwayne Baconom, to mi baš i nije logično. Unicssamo milijon skuplji sa Hezonjom, Lorenzom, Caananom, Mayom... Nema logike

Pa kako nekim igracima da das tolike ugovore a bleje cele sezone, percent ide u kasu tj limenku..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Nebi ja uzimao tačnost ove finansijske analize zdravo za gotovo. Koliko sam ih razumeo, i oni kažu da su to njihove projekcije i nagađanja, gde su si pomogli sa informacijama koje imaju.

 

Da ima Alba najjeftiniji tim, to mogu da razumem. Ali da je Monaco u rangu sa nama sa sve Mike Jameson i Dwayne Baconom, to mi baš i nije logično. Unicssamo milijon skuplji sa Hezonjom, Lorenzom, Caananom, Mayom... Nema logike

Ima logike ako mi dajemo pojedincima vise nego sto zasluzuju po prikazanom na terenu. To se, slozices se, desavalo u duzem vremenskom periodu.

 

Ne vidim zasto ovo ne bi bilo tacno. Nije ovo izjavio Tegeltija, ili Ostoja, Covic nadgornjavanje. Imamo najmanji budzet, ali izdvajanje za tim i strucni stab nije sirotinja, pa ni u El okvirima.

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Devil In My Pants said:

Smejali mi se ljudi kad sam pricao da Dejo ima i imao je te Saktoine sezone manji budzet za plate od Zvezde....a neki sto govore istinu i samu istinu, ali nemaju dovoljno lajkova za tu istinu su pisali al budzet Bayerna +20meleona..itd.

 

Isto su mi se smejali za cenu Vilijamsa kojije tad igrao za manje i to dosta manje nego Lazic te sezone. Bas da hocu da proverim mogu znati plate ali me to ne cini srecnim niti ista menja.  Od Norveske pa do Rusije manje vise znam koliko koji igrac moze da kosta.

 

Sve u svemu zacin C.

Pa kako nekim igracima da das tolike ugovore a bleje cele sezone, percent ide u kasu tj limenku..

Bravo.

 

Koliko DR od svojih pola miliona vraca u limenke i AV posto ga obozava?

 

 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Dl91 said:

Ima logike ako mi dajemo pojedincima vise nego sto zasluzuju po prikazanom na terenu. To se, slozices se, desavalo u duzem vremenskom periodu.

 

Ne vidim zasto ovo ne bi bilo tacno. Nije ovo izjavio Tegeltija, ili Ostoja, Covic nadgornjavanje. Imamo najmanji budzet, ali izdvajanje za tim i strucni stab nije sirotinja, pa ni u El okvirima.

 

Kojim igračima i koliko smo im davali više u odnosu na to što su prikazali na terenu? Point being, nemožemo da znamo, jer nemamo informacije ko je koliko plačen.

 

I da se složimo da su naravno bile pogrešne procene i preplačeni igrači. Ali kako to samo Zvezdi da se desi? Mi preplatimo pola rostera, a ovi dovuku OJ Maya i Dwayna Bacona iz NBA za kikiriki... Malo morgen

 

U pravu si, nije pisao ostraščeni novinar koji bi imao interes da tu nešto nabija cifre i laže. Ali je pisao običan novinar koji nema sve informacije, i koji nagađa. A to je i priznao, koliko sam razumeo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Šarac said:

Bravo.

 

Koliko DR od svojih pola miliona vraca u limenke i AV posto ga obozava?

Ne znam, ali zakleo bih se da mu igraci vracaju pare, navika iz FMP-a KAD SE MASNO NAPLACIVALO I ZA MLADJE KATEGORIJE..VALJDA JEzato i propao..onda Djilas, psihopata..itd..Covic je u Zvezdi dobro radio do F8 sezone i posle toga nevidjeni pad..

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Kojim igračima i koliko smo im davali više u odnosu na to što su prikazali na terenu? Point being, nemožemo da znamo, jer nemamo informacije ko je koliko plačen.

 

I da se složimo da su naravno bile pogrešne procene i preplačeni igrači. Ali kako to samo Zvezdi da se desi? Mi preplatimo pola rostera, a ovi dovuku OJ Maya i Dwayna Bacona iz NBA za kikiriki... Malo morgen

 

U pravu si, nije pisao ostraščeni novinar koji bi imao interes da tu nešto nabija cifre i laže. Ali je pisao običan novinar koji nema sve informacije, i koji nagađa. A to je i priznao, koliko sam razumeo.

 

 

Vilijams je za Deja igrao za manje od 200k evra..u Minkenu

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, madafaka73 said:

Počeo juče da kuckam odgovor na telefonu, baš onako detaljno, ali nisam stigao da završim, a posle nisam bio u sličnom raspoloženju da ulazim u sitna crevca. Nisam ni sada, zato kratko: pod iskorakom smatram ozbiljan napad na F4 u bar jednoj od navedenih 7-8 sezona i/ili bar još par nastupa u plej-ofu. Svedoci smo da skoro svake sezone "nešto malo fali" da napravimo pravu priču - nekad je to centar, nekada plej, nekada trener. Pošto ne verujem da je neko na nas bacio crnu magiju, onda je verovatno problem u menadžmentu kluba koji nije sposoban da izađe iz začaranog kruga grešaka u proceni, preplaćivanja igrača ili otplaćivanja starih dugova. Sa budžetima koji smo imali, najmanje što nam je trebalo su te greške koje i bukvalno i u prenesenom značenju skupo plaćamo. A mi smo napravili dosta takvih grešaka.

Ja bih voleo da mislim da je samo novac problem, ali mislim da nije. Novac je svakako preduslov, ali nije presudan, inače Žalgiris ne bi ušao na F4 2017/18 sa budžetom koji je pripadao donjem domu EL. Ako je mogao Žalgiris, mogli smo i mi.

 

Što se tiče talenata, ja i dalje tvrdim da ih ima u Srbiji i okruženju (uvek može i neki mladi stranac koji obećava, ali više kao izuzetak nego pravilo). Pravi problem, koje je lepo primetio i objasnio Manu, je naš rad u mlađim kategorijama, gde se deca dovode na buljuke, po 6, 7, 8 novih igrača svake godine u svim selekcijama, gde se jure akceleranti i deca sa nadprosečnim fizikalijama, da bi se osvojila ta neka Jedinstvena ili kvalitetna liga koja u principu ne znači ništa za razvoj dece, već ima za cilj da pokaže našu dominaciju u svim starosnim kategorijama. Ali eto, u prošloj sezoni mlađe kategorije Zvezde nisu osvojili NIŠTA, od pionira do juniora, pa ako to nije onaj poslednji signal da deceniju i više radimo katrasrofalno sa mladim igračima, onda ne znam šta je.

 

To što nam Mega kupi najtalentovanije klince nije samo do Mege, nego ima i do Zvezde. Mislim, kapiram da je najlakše optužiti Miška i njegove nefer kompetitivne prednosti koje se oličavaju u funkciji najuticajnijeg menadžera u košarci na ovim protorima, a i šire. No, možemo i da pogledamo u naše dvorište, ako nije problem. Da ne ponavljam reči iz prethodnog pasusa, dodao bih samo i vrlo problematično handlovanje igrača koji su bili prepoznati kao veliki talenti, ostali u Zvezdi ili se kalili u FMPu, a onda kada je trebalo da se ostvare i u seniorskoj košarci, došlo je do kraha. Možemo uvek da se pitamo da li bi Simanić i Radanov možda više napredovali u nekom drugom klubu i da li bi im taj klub dao više minuta i pokazao više strpljenja. Kada na ovo naklemimo i priču da Zvezda "ne može da razvija talente jer juri rezultate", onda nije ni čudo što zbog svega ovoga deca u širokom luku zaobilaze naš klub i idu u Megu, prep school, koledž ili na neko šesto mesto. Evo npr. malog Jovića je Miško doveo kada je imao 14 ili 15 godina i to posle meča u kome je on dao 11 trojki. To je Mišku i Tadiji bilo dovoljno. Čoviću nije, ako je uopšte i imao info sa te utakmice ili ako smo uopšte pratili tu talentovanu decu po raznim ligama. I sad mi kukamo što je on tamo. Slično je za Đurišića, koji je još mlađi i koji se celu godinu kalio u OKK seniorima. Zašto Zvezda nije dala Simaniću i Radanovu svu slobodu u našem "razvojnom klubu"? Pa zato što to nije naš razvojni klub, već Čovićeva igračka koju mnogo voli i koju neće dati Zvezdi za sve njene potrebe, već samo pod uslovima koji njemu odgovoraju i od kojih ima koristi. Čemu FMP u ABA ligi, ako mu je funkcija da bude razvojni klub Zvezde? Opet isti odgovor. I opet jedan od bitnijih problema koji se naslanja na rad sa mlađim kategorijama. Kad sve to postane praksa koja traje deset godina, onda dolazimo do sadašnjeg vremena kada se pitamo gde su ti talenti, pa se onda ubaci najlakši odgovor koji skida odgovornost sa velikog rada i truda oko te dece, a on glasi - pa nema ih.


Докторски пост!

Све оно што многи дјелимично и углавном изнервирани понекад поменемо, сажето у једном посту.

Најтужније је што то врло занимљиво питање односа са ФМПом нико у мас медијима ни да помене а камоли отвори у неком истраживачком тексту.

ФК тек са оним паретинама у свијетлу рада са младим и остваривању пуног потенцијала на резултатском плану, генерално будућности једног спортског клуба, да не помињем…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

Nebi ja uzimao tačnost ove finansijske analize zdravo za gotovo. Koliko sam ih razumeo, i oni kažu da su to njihove projekcije i nagađanja, gde su si pomogli sa informacijama koje imaju.

 

Da ima Alba najjeftiniji tim, to mogu da razumem. Ali da je Monaco u rangu sa nama sa sve Mike Jameson i Dwayne Baconom, to mi baš i nije logično. Unicssamo milijon skuplji sa Hezonjom, Lorenzom, Caananom, Mayom... Nema logike

Monako je sam objavio da za plate izdvaja 6,7M€(Mike 1,3M€)

Ne znam odakle im 5,8M€

Edited by ivan9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Ne znam, ali zakleo bih se da mu igraci vracaju pare, navika iz FMP-a KAD SE MASNO NAPLACIVALO I ZA MLADJE KATEGORIJE..VALJDA JEzato i propao..onda Djilas, psihopata..itd..Covic je u Zvezdi dobro radio do F8 sezone i posle toga nevidjeni pad..

Vilijams je za Deja igrao za manje od 200k evra..u Minkenu

 

Ovo mi baš zvuči u domenu SciFi. Na koju foru?

 

8 minutes ago, ivan9 said:

Monako je sam objavio da za plate izdvaja 6,7M€(Mike 1,3M€)

Ne znam odakle im 5,8M€

 

Hvala.

 

Eto. Znači promašili su i podatke koji su official. Btw, znaš li kad je to objavljeno? Nešto skoro ili posle potpisa sa Jamesom? Pošto je iza njega stigo još Bacon

Link to comment
Share on other sites

Zasto poredite neto plate? Treba gledati bruto, jer i ostale dazbine na tu platu moraju da se plate (mada bi neki ovde to da izbegnu). Naravno, igraci kad dolaze njih interesuje neto. Ali zapravo trosak tima je bruto. Prednost Srbije je sto ta razlika izmedju neto i bruto nije velika kao recimo kod Nemaca, pa od tih 6mil imamo cak 5.2mil neto koje igraci dobiju.

 

Jedino Alba ima manji budzet od nas. Ne znam kolike su dazbine u Grckoj, mozda je i PAO tu negde kao mi mada bi trebalo da su malo iznad.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

Nebi ja uzimao tačnost ove finansijske analize zdravo za gotovo. Koliko sam ih razumeo, i oni kažu da su to njihove projekcije i nagađanja, gde su si pomogli sa informacijama koje imaju.

 

Da ima Alba najjeftiniji tim, to mogu da razumem. Ali da je Monaco u rangu sa nama sa sve Mike Jameson i Dwayne Baconom, to mi baš i nije logično. Unicssamo milijon skuplji sa Hezonjom, Lorenzom, Caananom, Mayom... Nema logike

 

Uz duzno postovanje, prvi smo kada treba prihvatiti procene sa nekih sajtova koji kazu da imamo ubedljivo najmanji budzet za plate igraca (drugo me i ne interesuje), ali nekako magicno zavrsavamo kao 12. ili 14. umesto da smo zakucani na 18. mestu. Moze to jednom ili dva puta, ne moze svaki put.

 

Po ovim brojkama placamo vise od Zalgirisa (apsolutno tacno, dovoljno je pogledati njihov sastav), Albe, Asvela i, verovatno, Baskonije.

 

Ne znam zasto su Monaco stavili ovako nisko, oni svakako imaju dosta veci budzet za plate igraca od nas.

 

Kako god, moje misljenje je da ove sezone trosimo vie od Zalgirisa, Albe, Asvela i Baskonije i da smo tu negde sa Panatinaikosom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Kooineeperk said:

Zasto poredite neto plate? Treba gledati bruto, jer i ostale dazbine na tu platu moraju da se plate (mada bi neki ovde to da izbegnu). Naravno, igraci kad dolaze njih interesuje neto. Ali zapravo trosak tima je bruto. Prednost Srbije je sto ta razlika izmedju neto i bruto nije velika kao recimo kod Nemaca, pa od tih 6mil imamo cak 5.2mil neto koje igraci dobiju.

 

Jedino Alba ima manji budzet od nas. Ne znam kolike su dazbine u Grckoj, mozda je i PAO tu negde kao mi mada bi trebalo da su malo iznad.

Imas u txtu kolika su zaduzenja na neto platu a i o tome sam pisao ranije ovde.

Dvip mode on: na svaki eur koji igrac dobije 0.12 centi ide na porez.

Ili ti na 100.000 eur jos 12.000 eur ide na porez .

 

5.2 miliona je projektovan budzet, zbir ugovora svih igraca zajedno sa trenerima nije toliki. Da je dosao Lessort i jos jedan bek suter umesto Uskokoviceve plate ili Noko pocetkom sezone mozda bi izgurali ovu cifru.

 

Sve pise u onom textu sto sam okacio samo treba sve procitati.

 

Devil mode on

Svaki ugovor da nadsm igravima je naduvan 70 % tako da oni svesno igraju za 30 % a 70 % ostatka ugovora vade u cashu i nose u zeleznik. 

 

Tako da Marcus je imao neto 450 a 945 je isplacen kao sto i Tegi i njegovi postovaoci Cooper i Devil tvrde. 

Eto i to sam vam resio.

Muceni radonja he unorvom mandatu samo pola miliona uzeo minus 10.000 za troskove roaminga ,ostalih 600000 nosio u Zeleznik isto

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Šarac said:

Imas u txtu kolika su zaduzenja na neto platu a i o tome sam pisao ranije ovde.

Dvip mode on: na svaki eur koji igrac dobije 0.12 centi ide na porez.

Ili ti na 100.000 eur jos 12.000 eur ide na porez .

 

5.2 miliona je projektovan budzet, zbir ugovora svih igraca zajedno sa trenerima nije toliki. Da je dosao Lessort i jos jedan bek suter umesto Uskokoviceve plate ili Noko pocetkom sezone mozda bi izgurali ovu cifru.

 

Sve pise u onom textu sto sam okacio samo treba sve procitati.

 

Devil mode on

Svaki ugovor da nadsm igravima je naduvan 70 % tako da oni svesno igraju za 30 % a 70 % ostatka ugovora vade u cashu i nose u zeleznik. 

 

Tako da Marcus je imao neto 450 a 945 je isplacen kao sto i Tegi i njegovi postovaoci Cooper i Devil tvrde. 

Eto i to sam vam resio.

Muceni radonja he unorvom mandatu samo pola miliona uzeo minus 10.000 za troskove roaminga ,ostalih 600000 nosio u Zeleznik isto

 

Sarce, druze, vidim bas si usao u Devil mode, pokupio si i greske u kucanju 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, L' Imperatore said:

 

Ovo mi baš zvuči u domenu SciFi. Na koju foru?

 

 

Hvala.

 

Eto. Znači promašili su i podatke koji su official. Btw, znaš li kad je to objavljeno? Nešto skoro ili posle potpisa sa Jamesom? Pošto je iza njega stigo još Bacon

To je 101% tacno, rekao mi je i cifru tacno, ali zaboravih. Hteo je da se probije na ovo trziste i upecali ga. Posle su mu nudili znatno vise, ali je otisao negde, dal Makabi za milionce,ne znam vise bilo je relativno davno. Sto bi neko rekao info iz kluba i tacno 101% Ovo ostalo nije za tebe.

 

Drugo, Monako ima 6.7m pazi sad ovo, Mike James 1.2m, odakle Bekon i onaj drugi iz NBA gde su imali ozbiljne ugovore, za Litvanca da ne pisem i ostale. Na sve to su promenili i dva trenera.

 

I sad ti uzmes tih 6.7m i uporedis sa recimo sad nasih 5m i sve ti bude jasno koje su tu malverzacije u pitanju. Sad neko meni kaze da ih nema kad Simonovic tad u 33-34g potpise dvogodisnji ugovor ili Markovic sa 35g potpise dvogodisnji isto. Tona nekih klinaca,pa mi smo Filipa placali dok je igrao u FMP-u.

 

Kad se oslobodimo rezima i kad se budu gledale eksel tabelice ima da prsti. Jeste to sve u okviru papira, ali ce vam biti jasno zasto cemo biti u qrcu koji nam sledi pa nam sledi dok neko ne kupi i ne dodje privatizacija.

 

Sarac mode on: Nece rodja da dobije otkaz da izgubi svaki mec do kraja sezone, ja kad vam kazem

 

Prvi petlovi posle Sarac mode on: Obradovic dobio otkaz, Dejo prvi trener KKCZ.

 

Sarac mode on: Bjelica ima 800k vidi se u eksel tabeli

 

eksel tabela: dva igraca+350k

 

Sarac mode on: eksel je tacan 

 

Eksel mode on: 2019/2020 8 stranaca 

 

Sarac mode off: Imali smo deset stranaca.

 

 

Necu da idem dalje da ne iznerviram nadzorni odbor koji inace ne radi u klubu, vec eto nadzorni odbor je kao neka vrste pocasne titule za minuli rad since 2011

 

Meni i dalje neverovatno da u 2022 da se klub hvali i ispravlja veci budzet na manji. To je za ovo stanovnistvo izgleda uspeh. Sledece sezone ta cifra mora na 10m+ ili nema EL,a da to ce obezbediti Nebojha. :))

 

Ove navijace i upravni odbor bih prodao na buvljoj pijaci za neku sicu ili menjao za gurtnu..

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je samo opservacija na Loyd vs Nedovic dilemu leta 2020-te koja se spominjala na prethodnoj strani teme.

 

Ako je istina ovo sto Nedovic kaze tj da je leta 2020-te bio u prici oko dolaska u Zvezdu ali da je trener (Obradovic) imao nedoumice pa je onda potencijalni posao propao onda to nije bila dilema Loyd vs Nedovic vec dilema Nedovic uz Loyda u timu Zvezde.

 

Naime informacija oko Loyd-a se pojavila jos pre leta 2020-te i istu je preneo ne secam sa da li Emiliano sa Sportanda ili onaj glavni grk sa Eurohoops-a (Barkas ili kako se vec preziva).

Neko od njih 2 je preneo vest da je Loyd vec sve dogovorio sa Zvezdom posle prekida sezone zbog korone za narednu sezonu (20/21), a dobro se secam i nastavka sezone u Spaniji (liga zavrsena u "balonu") kada je Loyd igrao dobro i kada je isti uveravao "ocajne" navijace Zvezde koji su ga opsedali na Twitter-u da dobre partije Loyd-a ne menjaju dogovor koji ima se Zvezdom i da ga nece "preoteti" neki bogatiji klub iz EL.

 

Dakle Loyd je imao dogovor sa Zvezdom (koji je ispostovao) i pre dolaska Obradovica na klupu Zvezde. Da se ostvario dolazak Nedovica onda bi on bio u timu sa Loyd-om, a ne umesto njega kao glavni igrac spoljne linije.

Edited by Borca
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Borca said:

Dakle Loyd je imao dogovor sa Zvezdom (koji je ispostovao) i pre dolaska Obradovica na klupu Zvezde. Da se ostvario dolazak Nedovica onda bi on bio u timu sa Loyd-om, a ne umesto njega kao glavni igrac spoljne linije.

Ko je to iz kluba dogovorio Lojda pre dolaska Obradovića? i zašto je ugovor potpisan tek 1. 07 a ne ranije ... sve mi je to na drvenim nogama, klimavo. :classic_smile:

Mada, možda je Obradović dogovoren mnogo ranije pa je ovaj bio njegov pik ... hm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...