Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

4 minutes ago, uvrnuto said:

Trenutno nemam vremena da pregledam pretodnih par strana, a nema ni ostalih moderatora sa košarke online.
U dogovoru sa nekim drugim moderatorima Manilla je dobio kaznu, a ako bude bilo potrebe, nakon čitanja i ostalih postova razmotriće se dužina.

U svakom slučaju zamolio bih vas da ovde pišete o košarci (i bliskim stvarima) ili da se prebacite na odgovarajuće teme pa nastavite o politici. 

Konačno. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Kako je nadzorni ublazio stavove prema delijama kad je dobio funkciju. Cuj nemaju nikog u skupstini, eh kad  je njima Covic dolazio na rodjendane,ne znam da li je praksa to i dalje...Pa covek im duguje bar jednu titulu, tacnije od sina tadasnjeg MVP sa 5ppg i 3apg.

 

Dok god je sns na vlasti njihova moc je iznad svakog, videli ste zvalavog psihopatu i od sina rodjendan. Ne treba tu nista dodavati ili oduzimati, nema sta da se pojedinci isticu protiv njih, oni su nedodirljivi i smesne su price kako covic ili terzic imaju bilo kakav uticaj na njih pa diskutabilno je i za samog psihopatu...

Ne obracam ti se , nemoj ni ti meni ako moze . 

 

Hvala unapred.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Gudura said:

Moderacijo mislim stvarno, nije ovo jebeni RSB, ajde malo provetrite, pocinje zeludac da boli...

Uz duzno postovanje, evo krstim se levom i desnom na ovo sto pises🤕

Da ne sirim dalje pricu, ali navedi mi 1 ( i slovima jedan), pozitivan aspekt prisustva grupe i njihove navijacke pripadnosti za nas KK?

Iznosim cinjenice .

 

Nemaju clana u skupstini.

Video svojim ocima na svim utakmicama da ostaju poslednji da isprate igrace aplauzom bez obzira na rezultat , za razliku od vecine navijaca u hali.

 

Evo neka bude sve ostalo da sto oni rade ne podrzavam  ali ti mi samo napisi sta od ovoga gore nije tacno sto sam napisao. 

 

Kao obicnog navijaca ne mogu oko ovih stvari gore da bilo sta zamerim, njihovo busanje u srpstvo,shovinizam i sve ono sto rade ili su radili ne mogu da se slozim, ali ja se punim imenom ovde i na twiteru se potpisuiem.i sta cu ja sada da promenim u njihovoj svesti oko njihovih stavova .Jel treba da budem toliko hrabar da ih hranim kao vecina vas ovde nepoznatih i sakrivenih iza nikova i tastuture. 

Najlakse je ovde biti hrabar, zabole njih sta vi pisete ovde, ali u ovim godinama ne zelim da budem toliko hrabar kao svi vi ovde.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Šarac said:

Ne obracam ti se , nemoj ni ti meni ako moze . 

 

Hvala unapred.

 

 

Imam prava!!! Imam sezonsku i zelim od nadzornog odbora tj kluba da saznam sta se desva!!!? Bacio sam svake godine para a nisam ni dolazio i zelim da znam sta se desava jer i ja te placam!!!

 

edit:solje+majice+dresovi!!!

Edited by Devil In My Pants
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Da ne sirim dalje pricu, ali navedi mi 1 ( i slovima jedan), pozitivan aspekt prisustva grupe i njihove navijacke pripadnosti za nas KK?

A koji je jedan negativan aspekt prisustva grupe na utakmicama KK? Atmosfera je skroz dobra, nije kao nekada, ali svakako mnogo bolja nego prethodnih sezona dok grupa nije bila tu ili je dolazila u malom broju. Podrska je uvek tu, navija se ceo mec, uvek ostanu poslednji u hali da podrze tim nakon poraza. Takodje, mislim da mnogo vise predmeta uleti sa ostalih delova tribina nego tamo gde bude grupa.

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

A koji je jedan negativan aspekt prisustva grupe na utakmicama KK? Atmosfera je skroz dobra, nije kao nekada, ali svakako mnogo bolja nego prethodnih sezona dok grupa nije bila tu ili je dolazila u malom broju. Podrska je uvek tu, navija se ceo mec, uvek ostanu poslednji u hali da podrze tim nakon poraza. Takodje, mislim da mnogo vise predmeta uleti sa ostalih delova tribina nego tamo gde bude grupa.

Negativan hm, skandiranje Omicu, teranje Kalinica da se odrice plate. Samim tim sto se mesaju u transfere je dovoljno negativam aspekt i 3-4 tralala pesmice jednom u 2 nedelje ne mogu da izbrisu to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ми имамо проблем што су навијачи који стају под заставу Делија незаинтересовани за резултате, боле њих патка који је меч битан а који није, ако играмо меч за пролаз даље са Олимпијакосом, навијаће за њих пола меча упркос свему. С друге стране неће псовати играче након сваке изгубљене утакмице, неће их звиждуцима испратити из хале и ту онда долазимо до класичних сјеменкара, који су навијачи резултата искључиво. Готово након сваког пораза псују тренера, управу, играче, државу, куну све живо, убацују предмете на паркет, свађају се са играчима, улазе у конфликте...

 

Двије крајности од којих ниједна није здрава и нормална. 

 

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Navijaci su jedini aspekt koji izdvaja kkcz u EL smislu, bukvalno je atmosfera na utakmicama bila ono nesto sto nas izdvaja od ostalih klubova. Bez navijaca, nase utakmice lice na utakmice Himkija ili Asvela, ali sa zvizducima sopstvenim igracima I tri-cetri puta manjim budzetom od ovih timova.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djura.net said:

Navijaci su jedini aspekt koji izdvaja kkcz u EL smislu, bukvalno je atmosfera na utakmicama bila ono nesto sto nas izdvaja od ostalih klubova. Bez navijaca, nase utakmice lice na utakmice Himkija ili Asvela, ali sa zvizducima sopstvenim igracima I tri-cetri puta manjim budzetom od ovih timova.

I zbog bolje atmosfere u hali treba da se proguta fasisticko skandiranje i delovanje kriminalne organizacije SNS Delije?!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas losa ova Mega. Nikakvog posebnog talenta a organizacija, odbrana, odgovornost u igri sramota. Jovic umislio da je superstar a decko bi morao minimum 2 godine krvavo da radi da bi igrao i EC a kamoli nesto vise. Uskok ipak nije za nas. Ivanovic od 30 kg da lagano probija, u napadu nista posebno ne igra cak i sad kad ima prostor i slobodu. Obrni okreni najveci ali i veciti talenat ovde je Borisa. Nisam gledao protiv Partizana tako da mi nije jasno kako su njih dobili. 

 

Mi neobjasnjivo lose sutirali. Kao ekipa veterana kad se okupi posle 10 godina da odigra revijalnu. Radonja ih resio za Dedom na 5, sve jasno onda kakva je utakmica. Teraj dalje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...