Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, Kankkunen said:

Važno je da možemo da se pobijemo sa svima ... sve ostalo je manje bitno. :ajme: ili :lol_2:

Steta jedino zbog ovakve suterske veceri, kroz sezonu 28% za 3 i onda zadnjih nekoliko utakmica dje sutirate preko 50% za 3 greota je da ne kapitalizujete takve stvari pa ko god da je sa druge strane. 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Da se okrenemo lepsim stvarima.

 

Ponovo nasi fino sluzio sut za tri.

 

Laza covek evoluira kao digimon.

 

Lazarevic lepo sljaka, zelim da ga gledam vise na terenu.

 

Kuzmic se borio za sve pare, drzao nam skok, a oni neki njegovi izrudareni poeni iz ofanzivnog skoka su zlata vredeli.

 

Cak bih rekao da timski mnogo bolje se stiti i obezbedjuje defanzivni skok.

 

Kalinicevi prodori nam mnogo znace, pogotovo kada nema inspiracije kod plejmejkera.

 

Volters radi sve po terenu i sve moze, dok god ima snage.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Satan said:

jedan od poraza koji mi je najteze pao, osecam se silovano. jeb se radonja i ti i tvoj katanaćo i cekanje kraja

 

Morao je Džoni da uđe pred kraj umesto raspalog Markovića koji je u napadu igrač manje a i pozadi je zasrao sve što se moglo zasrati.

 

I to je ono što Radonjić valjda baš nikada neće naučiti.

Edited by Laki21
  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

ajde ti malo da odjebes sa tim teranjem u komsiluk a?

kakva sekta jbt, ne smes da im dirnes u bozanstvo odmah provetravanje teme

Uhvatio si se za Radonjica ko mutav na telefon. Odjebavam te svakako

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ubio nas batadjorizam u poslednjih nekoliko minuta, a nije prvi put

 

nek sitnice, koje su me toliko iznervirale:

-time out na 15 sekundi do kraja, lopta za efes

- micic nam daje kos za 3 sekunde bukvalno, bukvalno smo ga pustili da se proseta

-zasto onda radonjic trazi poslednji timeout? koja je poenta da izvedemo loptu na njihovoj polovini kad ce nas svakako faulirati? sta je to sto je imao znacajno da im kaze nakon samo 3 sekunde efektivne igre pre prethodnog timeouta?

pusti da se izvede lopta na brzinu, moze i kontra da padne, namerni faul i brzini ili ce nas svejedno faulirati, kao sto ce u svakom slucaju...a ti ostajes bez tajmauta. 

 

ovaj bunker koji igramo u zavrsnici kad imamo dobar rezultat je postao odvratan. napad do kraja, airball, ofanzivni skok, napad do kraja, airball. 

dzaba sto smo namuzli punu kofu mleka i sto je sve bilo fenomenalno do crunch time-a, kad smo docekali istu kofu na volej i poslali je direkt efesu da napravi kajmak

 

  • Like 13
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Treba biti umetnik pa da sa ovakvom igrom, uz odlično šutersko veče, bukvalno pokloniš protivniku pobedu. Usrali smo se na kraju, a Radonja je pustio Kalinića da izuje opanke i sam rešava 1 na 3 svaki napad, dok ostali stoje. Promašena bacanja su rezultat toga što je crko, silovao je svaki napad u poslednja dva minuta. Šut ide, a mi igramo da prođe vreme i bacamo cigle i erbolove u poslednjim sekundama napada. Oni su se već pomirili sa porazom na -7, a mi im dajemo dva bezvezna faula za bacanja, dva napada zaredom... I to opet Kalinić... 

 

Što se mene tiče, mnogo težak poraz, koji će koštati i psihološki. Mi ovakvo šutersko veče nećemo ponovoti skoro. Bila je baš lepa prilika da se uključimo za TOP8, sad će biti jako teško...

 

Radonja je ziheraški vodio završnicu. Usrao se pobede bukvalno. Zaboravio Ivanovića, pa i Holinsa na klupi u zadnjih par minuta, a ubacio mučenog ciglara Markovića, koga mi je već muka da gledam u Zvezdi, a tek je došao... 

 

Ovo je kao da smo prosuli tonu mleka, koje smo muzli 5 dana bez prestanka...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Spooky said:

Posle ovakve borbe,ovako odigrane utakmice, zameriti bilo sta bilo kome...bravo momci, bravo Radonja !

 

Ne zameramo, samo konstatujemo kakve greske smo pravili sto nas je kostalo pobede. Ne bi valjalo ponavljati takve greske i zato bi trebalo o njima pricati. Sigurno je njima mnogo teze nego nama ponaosob... barem dok im ne legne prva platica. 🙂

 

 

2 minutes ago, Bagzzi said:

 

Screenshot_20211222-204818_Facebook.jpg

 

Znao sam. Daj onu drugu, bilo ih je dve. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

 

Očekivao sam da ćeš napisati da ih ne bismo dobili da se igralo do sutra. :lol_2:

Nije Barsa u pitanju :classic_smile: nego, u sportu moraš imati i hrabrosti, sve ti se otvorilo a ti uplašen i zbunjen.

Na kraju, kvalitet ipak pobedi, ovako ili onako.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

 

Dečko je odigrao tekmu života, šteta što su ta dva promašena bacanja to usrala.

Odbrana sa njim i Lazom u petorci je bila fenomenalna 🤩

Nisu znali sta ih je snaslo

Stefan je dobijao sansu dok je Laza bio povredjen na pocetku sezone 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MrTwister said:

Steta jedino zbog ovakve suterske veceri, kroz sezonu 28% za 3 i onda zadnjih nekoliko utakmica dje sutirate preko 50% za 3 greota je da ne kapitalizujete takve stvari pa ko god da je sa druge strane. 

Upravo cela poenta i zasto je ovaj poraz jedna tragedija.

Koliko ces jos ovakvih sansi imati? Tvrdim nijednu protiv top ekipa.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kapa dole Radonji i momcima. Očekivao sam iskreno da nas razlupaju. Otići prvaku Evrope na noge i do poslednje sekunde biti u igri, ozbiljan je podvig. Pobeda bi bila čudo - ipak ovo baš boli. Tim smo sa velikim T i zadovoljstvo je gledati momke, najzad. Napokon nam se otvorio i šut i ako zadržimo energiju i samopouzdanje, stvarno ćemo igrati dobru košarku i biti pretnja svakome. Ne razlikuje se ovaj period puno od onog kad smo nanizali 6-7 pobeda, samo su sad Barsa i Efes imali i dosta sreće.

 

Radonja možda ne napreduje brzo, ali zato pojedini forumaši ovde nazaduju jako. Pomislio bi čovek da će godinama da postanu odmereniji i racionalniji ljudi, ali džaba. Znaju oni šta je trik za pobedu u gostima protiv Efesa. Ne zna to Radonja, koji je i vodio 5-6 razlike do pred sam kraj. Oni znaju kako se zatvara meč.

 

99 posto ovakvih mečeva, kada domaćin favorit juri 5-6 razlike, ne idu na 10 plus za gosta, već na jedan posed. Teško je to psihičko breme i ne razbija se to kao što stručnjaci odavde misle. 

 

Sve u svemu, 1 razlike i 2 bacanja za dečka koji to inače pogadja - ishod koji bi svaki trener na svetu prihvatio na gostovanju Efesu. Izgleda da nije ni to dovoljno, trebalo ih je pobediti 2 minuta pred kraj, ipak smo mi gigant rutiner iz Beograda.

Edited by medobrundo
  • Like 14
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Upravo cela poenta i zasto je ovaj poraz jedna tragedija.

Koliko ces jos ovakvih sansi imati? Tvrdim nijednu protiv top ekipa.

 

Za EL ce biti bitno kako se krene i sa koliko samopouzdanja na pocetku meca, a u aba plejofu mozete i nogama sutirati dobijacete kuci 😄 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MrTwister said:

Za EL ce biti bitno kako se krene i sa koliko samopouzdanja na pocetku meca, a u aba plejofu mozete i nogama sutirati dobijacete kuci 😄 

Govorim iskljucivo o mecevima na strani protiv top ekipa.

Tu obicno skinemo gace u prvih par minuta i toeto.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, djura.net said:

da se napravi akcija i uruci lopta Kalinicu. eto.

 

A ostali ne umeju da metnu slobodna bacanja? Bili su rasireni po parketu, da smo odmah izveli loptu (sto je najcrnje mislim da je Kalina bio najblizi da je primi) trebalo bi im najmanje dve sekundi da naprave faul i rizikuju da ne naprave namerni, a ako bi se brze oslobadjali lopte mozda jos neka sekunda. Ovako su posle tajmauta konsolidovali odbranu, svako je drzao po jednog igraca i bilo im je lako da odmah naprave faul i da ustede svih deset sekundi za svoj napad. Po meni uzasna greska. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...