Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Kalina je najjaci covek na svetu.

Covek pocinje da zida od centra sa svojim veslackim vodjenjem lopte. I ima snage za to celu utakmicu i jos i pogadja. Pravi Strongmen.

Mitrovic je ponovo drzao skolu kosarke, napredni nivo.

Semenkari pobedili ali da ne gresim dusu i sipka je bila bolja nego inace na ovim bratskim saborima.

Sve ukupno bombonica.

  • Like 30
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Problem kod Ivanovića je što teško može da završi kad uđe u kontakt. Tu je Volters recimo neuporedivo bolji. Ivanović treba da poteže čim osjeti malo slobodnog prostora. On na EL nivou živi od šuta za tri poena. Jednostavno nema dovoljno ni eksplozivnosti ni snage da ide jako na obruč. To je prosto tako. Ja sam opet zadovoljan sa njim jer je vjerovatno jedan od najboljih back-up plejeva otkad pratim Zvezdu. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Marcus said:

Mislio sam prilikom ovog pivotiranja pa dodatnog koraka da li je napravio korake

 

Nije. I ja sam dugi niz godina ziveo u ubedjenju da je Bodiroga stalno pravio korake, dok mi nije objasnjeno da je to dozvoljeno. Provereno na vise mesta i vise puta. 

1 hour ago, Setite se 2011 said:

Radonja emoji57.pngemoji57.pngemoji57.pnga729fa28e45f5a2054c9f7ba502a3de5.jpg

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

 

Kako nije bilo prica do sad.... a centar je dovoljno blizu i dovoljno daleko, pa potpis Cirbesa samo do 15og decembra, pa Covic koji spominje i centra i sutera? Nervira me kad se Radonja pravi Englez. 

Link to comment
Share on other sites

Taman se nameracio da gledam snimak na eonu, kad ono jebeni Ilija Kovacic komentarisao. Njega zaista ne mogu da svarim nikako, posebno u tandemu sa Kuzmanovicem. Plavsicu, gde si kad si najpotrebniji? Sad mi je tek zao ovih sto nisu dosli u halu, preko tv-a se nije ni moglo posteno uzivati u vrhunskoj partiji.

 

Za mene jedna od najsladjih pobeda od kako igramo El, ne pamtim da smo u ovako sexy tekmi dobili legitimnu f4 ekipu koja je pritom odigrala vrhunski.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala braći pirejcima što su kvalitetom, širinom i borbenošću do zadnjeg minuta uveličali ovaj košarkaški hepening koji smo mi morali dobiti. Kakvo vreme došlo...ne mož samo da pobediš, već mora prvo protivnik da se raspadne.

Suma sumarum:

KKCZ 4 - OLY 3.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, mmajstor said:

Kako nije bilo prica do sad.... a centar je dovoljno blizu i dovoljno daleko, pa potpis Cirbesa samo do 15og decembra, pa Covic koji spominje i centra i sutera? Nervira me kad se Radonja pravi Englez. 

 

Ne pravi se englez, nego nije lud da unistava svoj tim i seli na klupu i tribine igrace kojima veruje i koji njemu veruju - samo da bi neki navijaci mogli da se igraju prelaznog roka i u decembru mesecu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, goldberg said:

 

Ne pravi se englez, nego nije lud da unistava svoj tim i seli na klupu i tribine igrace kojima veruje i koji njemu veruju - samo da bi neki navijaci mogli da se igraju prelaznog roka i u decembru mesecu.

 

 

Ja o ovome pisem na vise mesta i bivam izvredjan obicno kako siri defetizam.

 

1/3.

 

Ostajem pri svom upisu od pre neki dan.

Sa 2/3  u ovoj mini seriji vise nego zadovoljan.

 

Cak mislim da smo i najtezeg protivnika dobili od ova 3 domacinstva.

 

Privelegija je bila prisustvovati utakmici gde Hollins sutira 100 % za tri. Pravo sa infuzije na parket.

 

Bravo i za FKCz.

 

Ocekujem dolazak svih igraca i Dekija u utorak.

 

Da li ce biti rasprodat Pionir prvi put ove sezone?

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, goldberg said:

 

Ne pravi se englez, nego nije lud da unistava svoj tim i seli na klupu i tribine igrace kojima veruje i koji njemu veruju - samo da bi neki navijaci mogli da se igraju prelaznog roka i u decembru mesecu.

 

Ne govorim o tome, nego o izvaljivanju da pojacanje nije bila prica DO SAD. Ako nije, zasto je Cirbes inicijalno potpisan samo do 15. decembra, ako ne da se vidi da li se moze iscackati nesto do tog trenutka. Pa i @Sarac sad kao pokriva tu pricu, a i sam je priznao da je bilo pregovora sa Lesorom kao i sa Pelleom nakon toga. Nismo toliko glupi pa da ne prepoznamo kad se neko pravi Englez, a Radonja to ume, uglavnom nakon neke pobede. To sto OD SAD nece traziti pojacanje, u to vec verujem, ali ne moze da prodje da takva prica nije bila na pocetku sezone... bila je, nego nisu uspeli da nadju nikoga i tako treba reci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Taman se nameracio da gledam snimak na eonu, kad ono jebeni Ilija Kovacic komentarisao. Njega zaista ne mogu da svarim nikako, posebno u tandemu sa Kuzmanovicem. Plavsicu, gde si kad si najpotrebniji? 

 

Ja bih dao 3 Plavsica za jednog Kovacica. Zadnje 2 sezone energija mu je toliko mrtva da ga je depresivno slusati. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, L' Imperatore said:

 

Euroleague TV ako se ne varam

Ne varas se. Ima ih nekoliko i svi su u rasponu od jako dobrih do odlicnih. Cak ni pretplata nije previse. Meni je ovo vec treca godina, samo sto me zbog razlike u vremenu uglavnom cekaju reprize. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Šarac said:

Bravo i za FKCz.

 

Ocekujem dolazak svih igraca i Dekija u utorak.

 

Da li ce biti rasprodat Pionir prvi put ove sezone?

 

Bravo Šarče, svidja mi se ta ideja, trebalo bi da iz kluba razmisljaju isto.

7 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Ja sam opet zadovoljan sa njim jer je vjerovatno jedan od najboljih back-up plejeva otkad pratim Zvezdu. 

Kad bude podelio 19 asistencija kao rezervni plej, mozemo se sloziti🤝

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Clash said:

Kalina je najjaci covek na svetu.

Cika Crni je najjaci covek na svetu, koji lema bageristinog zadriglog zeta.

Ali neka podele epitet najboljeg u smislu:

Crni najjaca levica Srbije.

Kalina najjaca desnica(cuj mene desanka) Srbije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

 

Ne pravi se englez, nego nije lud da unistava svoj tim i seli na klupu i tribine igrace kojima veruje i koji njemu veruju - samo da bi neki navijaci mogli da se igraju prelaznog roka i u decembru mesecu.

 

 

Zirbesu istice ugovori imacemo igraca manje u rotaciji a sezona je duga ! Markovic je dosao u poslednjem momentu a centar prosto mora doci jer je Cirbes vec 5 god bivsi igrac ! 

Jasno je da Uskokovic i Lazarevic nemaju sta da traze u el kosarci ali opet i nemozemo imati 12el

kvaliteta,jos jedna stvar samo Deda je sinoc bio maestralan ,pocinje da se budi a to je jako bitno! Strasno bitan igrac za nas 

Link to comment
Share on other sites

Lepo sporcko veče za sve kojima je crveno bela boja na srcu ™ .

Kuzmić poništio Fola i izbacio ga iz igre , Luka dokosurio ostale. Dominiramo na poziciji centra i to mi je najjači utisak dosadašnjeg dela sezone. Svi ostali igraju ili malo iznad očekivanja ili malo ispod ,. ali to je manje više to, ali mislim da se niko nije nadao da od centarske linije Luka/Kuz možemo da očekujemo vrhunske partije iz kola u kolo, bilo je pitanje jesu li i za bek ap.

 

Inače, baš je bila lepa utakmica, dobre odbrane i bolji napadi, atraktivni potezi, velika želja, neizvesnost sve je imala.

 

Oly mi se sviđa koncepcijski, nije tu ulupano mnogo love, ali to što jeste je sa jasnom idejom. Super su za gledanje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Setite se 2011 said:

Niko da pohvali Dedu ? Sve kod Radonje dođe na svoje...samo treba biti strpljiv

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Davidovac je tip koji zna košarku ali koji zna i da se preterano zapusti, ostaje da vidimo da li je rešio da se ozbiljno posveti košarci ili da se zajebava. trener ga je istrpeo i ono sinoć je lep nagoveštaj da će početi da igra na evropskom nivou a znamo svi da on to može. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, n4l1m said:

da holins nije bez treninga od ponedeljka i da se moglo racunati na vajta bar nekih 10 minuta, pa da se kaze imamo kakve tavke sanse, ovako, bice ozbiljan uspeh, da ne kazem senzacija pobediti oly.. 


Nestrpljivo se iscekuje dan kada ce udariti tito na McL, rat titana u najavi. Bem li ga ko je jači :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...