Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

 i šta kažu cenjena gospoda NBA fanataci? Ima li šta da se probere?

 

Daj da vrtimo neke highlightse do sledeče utakmice

Daniel Oturu i Mfiondu Kabengele su dve baš dobre opcije ukoliko ih i definitivno niko ne pokupi. Harry Giles će verovatno otpasti iz Clippsa ali će 99% ostati u NBA, eventualno G League.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Moram da podelim sa vama razgovor sa klincem (tri i po godine) od sinoć. Posle dužeg vremena sam zdušno navijao ispred malog ekrana i sin me pita: "Šta to radiš tata, gledaš Zvezdu?", odgovorih mu "da sine" i on će: "Hoću da me vodiš tamo da navijamo zajedno". Pogodi me mali pravo u centar. 😊 🔴

  • Like 22
  • Love 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Šantelija ne igra sutra. 

 

Quote

Oglasio se i klub, ističe se da je u pitanju rame, ali i da nije tako strašno. Ističu još nešto, da nije u pitanju Zvezda, verovatno bi igrao. 

"Osećao se bolje danas, ali nije na nivou da igra žešće. Zvezda igra na granici faula, veoma su agresivni na obe strane terena", stoji u saopštenju. 

 

Sisica, usro se Lazarevica

  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Čvarkov said:

Moram da podelim sa vama razgovor sa klincem (tri i po godine) od sinoć. Posle dužeg vremena sam zdušno navijao ispred malog ekrana i sin me pita: "Šta to radiš tata, gledaš Zvezdu?", odgovorih mu "da sine" i on će: "Hoću da me vodiš tamo da navijamo zajedno". Pogodi me mali pravo u centar. 😊 🔴

 

Ja vodio mog juce po prvi put na kosarkasku utakmicu Cz... zaspao jutros oko 3-4 od sreće i oduševljena :classic_biggrin:

  • Like 6
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Čvarkov said:

Moram da podelim sa vama razgovor sa klincem (tri i po godine) od sinoć. Posle dužeg vremena sam zdušno navijao ispred malog ekrana i sin me pita: "Šta to radiš tata, gledaš Zvezdu?", odgovorih mu "da sine" i on će: "Hoću da me vodiš tamo da navijamo zajedno". Pogodi me mali pravo u centar. 😊 🔴

Realno najlepse su price sa klincima.

Ja kad sam svog vodio u arenu sa 6 god, raskolacene oci, gleda okolo, kosarka naravno periferna stvar.

Kaze posle 15ak min "mi gledamo Zvezdu, a ovaj cika pored mnogo psuje", mi tad lagano gubimo od npr Baskonije, daleko i ovakva odbrana i ona atmosfera na tribinama.

Lepo je da osete bar delic toga, naravno ko zeli tako, mada danas ipak nije situacija za takve akcije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Čvarkov said:

Moram da podelim sa vama razgovor sa klincem (tri i po godine) od sinoć. Posle dužeg vremena sam zdušno navijao ispred malog ekrana i sin me pita: "Šta to radiš tata, gledaš Zvezdu?", odgovorih mu "da sine" i on će: "Hoću da me vodiš tamo da navijamo zajedno". Pogodi me mali pravo u centar. 😊 🔴

Imao sličan razgovor sa klince od tri godine.

Izjavio kako hoće da ga vodim , a odmah zatim kako će on da bude sudija. Sa njim sam negde omanuo, sreća pa ima i ova novija verzija😁

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Avodžobi said:

Daniel Oturu i Mfiondu Kabengele su dve baš dobre opcije ukoliko ih i definitivno niko ne pokupi. Harry Giles će verovatno otpasti iz Clippsa ali će 99% ostati u NBA, eventualno G League.

 

Ovaj Kabengele mi se dojmi, iskreno. A spomenuo ga je i bad bruin malo pre tebe. Čini se kao da ima smisla za košarku, a da ima i telo da se pošiba dole ako zatreba

 

52 minutes ago, Lmx said:

 

Lazarevic prodao fintu i Radonji

 

Što bi moj drug rekao, kad im prodam lažnjak, samo stative ostanu uspravno 😄 (fudbalska fora jbg)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bosMan_jr said:

Iskreno, po našem trenutnom sastavu, najteže bi nam bilo da čuvamo Šengeliju. I Milutinova kog takodje nema.

 

tako da ne vidim razlog da ne idemo jako i na pobedu sutra. Imamo načina da zaustavimo Klejburna i Lundberga, Šved za sada ne izgleda opasno.

Tu su Vojtmana i Bolomboj ... možda i Farid debituje, već je  odigrao nekoliko utakmica u Portoriku, nije zarđao.

Imaju oni džebane sasvim dovoljno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...