Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Sve je to lepo, i sam sam recimo u dva navrata donirao koliko sam mogao organizaciji Srbi za Srbe. Ali ista ta SPC ima itekako putera na glavi, a pritom moras priznati da ni ne placaju porez ovoj zemlji , a da neretko dobijaju sredstva iz tog istog budzeta. Da je crkva sastavljena i od najodvratnije olosa kao i od nekih zaista divnih i poboznih ljudi, to takodje stoji. Ali ti zameras nekim ljudima da jednostrano gledaju na SPC, a bas ti ides u takvu krajnost,samo sa drugog pola.

Одговорићу ти јер си један од ријетких који је дао пристојан одговор.

Нисам написао да немају путера на глави, имају итекако. Само сам реаговао на прозивке овдје и указао да итекако има и добрих ствари које Црква ради. 

Edited by Гио94
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Гио94 said:


Отићи ћу, није проблем никакав. Прозивате некога за једноумље а погледајте мало себе. На нож свакога ко не мисли као ви. 😉

 О коментару да је то фашистичка организација, немам ријечи. Мржња је тешка болест, треба да се лијечиш.

 

A sto mislis da ja nekoga mrzim. Nesto drugo je u pitanju prema SPC. Recimo gadjenje bi bila prava reakcija. Gadim se od svih organizacija koje pod plastom sujeverja izrabljuju neuke i naivne. Nema mrznje, samo se klonim od njih.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Гио94 said:


Отићи ћу, није проблем никакав. Прозивате некога за једноумље а погледајте мало себе. На нож свакога ко не мисли као ви. 😉

 О коментару да је то фашистичка организација, немам ријечи. Мржња је тешка болест, треба да се лијечиш.

Prijatelju, nigde ti ne moras da ides, imas ovde na politici vise topika gde mozes da pises o ovim temama.

Pricali smo o ucenivanju kluba i igraca od strane organizovane grupe kriminalaca a ti ga dotera do doniranja za Srbe na KiM.

Jos da si pomenuo Djilasa i Solaka i pun krug.

Link to comment
Share on other sites

Не, него сам реаговао на исмијавање Српске Православне Цркве. У том контексту сам поменуо и организацију СЗС, али пошто пратим овдје само кошарку, нисам био ни свјестан колика мржња се овдје гаји према тим људима који помажу наш народ широм Балкана. 

Link to comment
Share on other sites

Iz vidjenog je jasno zakljuciti da postoje razlicita ideoloska uverenja izmedju samih navijaca, pa je onda potpuno suludo traziti 'ideolosku podobnost' od nekog igraca kada izmedju nas postoje tolike razlike oko te ideologije. Zvezda je uvek bio narodski klub, a kolko ljudi tolko i cudi, pa je jako tesko suziti njegovu bazu na samo jedan ideoloski segment. Iz tog razloga prica o ideoloskoj podobnosti ne pije vodu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Clash said:

Prijatelju, nigde ti ne moras da ides, imas ovde na politici vise topika gde mozes da pises o ovim temama.

Pricali smo o ucenivanju kluba i igraca od strane organizovane grupe kriminalaca a ti ga dotera do doniranja za Srbe na KiM.

Jos da si pomenuo Djilasa i Solaka i pun krug.

Opa, izgleda ima više računa čuj mene struja unutar navijača

Edited by Obi-Wan
Link to comment
Share on other sites

Just now, Binge said:

Ovaj forum je spao na jako niske grane, ocigledno je da je ovde neko umesao prste ko nije trebao.

 

Još uvek ne udaramo reket klubu za koji navijamo a ni najboljem igraču tako da smo ok 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Inače veliki sam fan crnog humora pa evo dva vica i ako može neko da doturi Kalini da tvituje.

 

Umre detetu majka i pitaju ga da zovemo popa. Nemojte nije mi do seksa.

 

Šetaju majka i dete plažom i pita dete: mama šta ja ono beše imam, jež, puž?

Rak sine , rak.

 

 

Moze i bez ovoga, dovoljno je sranja na prethodnim stranicama.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Гио94 said:

Само још једно ми реци, Арно Гујон је фашиста због чега? 😄 

Калинари вам је видим нанео тежак ударац поруком "Косово и Метохија су неизоставни дио Србије", па сте мало нервозни. 

Поздрављам вас све. 

 

Izvoli, uzivaj.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Les_Identitaires

 

https://www.lepoint.fr/politique/presidentielle-le-candidat-du-bloc-identitaires-se-retire-de-la-course-11-09-2011-1372154_20.php

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

nisam bio skoro do arene kad je veca tekma...jel mogu da racunam da cu moci da se parkiram kod merkatora?

 

Parkiraj na Senjaku ili na Bežaniji. Belgrade Boys i Ultra boys obezbeđuju besplatno parking. Ušli su u lovu. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Binge said:

Ovaj forum je spao na jako,  niske grane, ocigledno je da je ovde neko umesao prste ko nije trebao.

U pravu si, razni pokreti i njihovi botovi mogu ovde nesmetano da istresaju svoja ideoloska opredeljenja bez ikakvih problema. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cavani said:

Moze i bez ovoga, dovoljno je sranja na prethodnim stranicama.

U pravu si 

Izvinjavam se svima, možda je vreme da pređemo na basket

4 minutes ago, Sector said:

Zatrpaće nas večeras Lekivičius i Uljanovaš. 

Lekavičijus jedino nas zatrpava, očekujem da ga Lazar postuje vcrs i tako bar malo neutrališe

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...