Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

10 minutes ago, Sharp said:

 

 

Samo ako prethodno postoji odluka za goaltending/interference. Bez odluke se ne može gledati. Ovdje nije bilo odluke pa se prema tome nije ni moglo gledati.

Znaci ako se dosudi silazna putanja onda moze da se gleda snimak, u suprotnom ne?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Clash said:

Ako si ti to ovako odsečno i oštro formulisao onda mora da je tako, nema zbora.

jbg ako vadis njegovu statistiku kao kljucni argument, uzmi pogledaj i statistike svakog centra protiv koga smo igrali ove god

posebno u 2. delu sezone, kad je kuz potpuno lipsao i luka silom prilika morao da igra minute i gde ima losiji matchup

proslavili smo, izmedju ostalih, i jednog kavadasa
IXmB1zU.png

 

partije sezone su protiv nas odigrali i matkovic, rudan, tarzewski, pleiss...

nemam napredne statse za ovo, vadim iz glave, ali verovatno ih ima jos

 

jbt, ovde se nalaze silne mane jednom nedovicu, jer ne igra odbranu

ali nam je zato dobar luka protiv koga se ofanzivno nije proslavio samo onaj ko nije pokusao

 

napisah vec gore, on ima svoju upotrebnu vrednost, i ima smisla drzati ga kao tog 2/3 centra

silom prilika(kuz lipsao, cirbes bivsi) luka je dobio vise minuta nego sto je realno da iznese, i reket nam je zbog toga vrlo trpeo

ovo je vidljivo golim okom svakome ko je pogledao vise od 2-3 tekme kkcz ove sezone

i pod gledanjem mislim na tekmu, ne boxscore

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, berti said:

Vucic naredi Ostoji, Ostoja naredi Zeljku, Zeljko naredi Panteru da promasi i Panter promaši.

Kraj priče, gotovo. 

 

aha, svedimo sve na sprdnju. onakvu kao idi gledaj partizan ostoja. 

nema ko sta da naredi, karte su podeljene i pre pocetka, ostoja i zeljko su tu da odrade ono na cega su pristali. 

i zaboravio sam, spomenuo si zalaganje nasih igraca. sta kazes na zalaganje u cetvrtom mecu? 

 

opet nisi odgovorio za fmp.

 

jos jedno pitanje za sarca. posto kazes da se vec uveliko radilo na pojacanjima, kako smo mi znali koje cemo takmicenje igrati i kakvi igraci ce nam trebati pre nego sto smo osvojili titulu? 

a i ti si sam vise puta tvrdio da cemo igrati el, cak i ako izgubimo finale. dakle, kako se to znalo?

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jaka blazic said:

jos jedno pitanje za sarca. posto kazes da se vec uveliko radilo na pojacanjima, kako smo mi znali koje cemo takmicenje igrati i kakvi igraci ce nam trebati pre nego sto smo osvojili titulu? 

a i ti si sam vise puta tvrdio da cemo igrati el, cak i ako izgubimo finale. dakle, kako se to znalo?

Tako sto bi svakako jednu od dve wild karte dobio srpski tim, tj. porazeni u finalu Aba

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jaka blazic said:

 

aha, svedimo sve na sprdnju. onakvu kao idi gledaj partizan ostoja. 

nema ko sta da naredi, karte su podeljene i pre pocetka, ostoja i zeljko su tu da odrade ono na cega su pristali. 

i zaboravio sam, spomenuo si zalaganje nasih igraca. sta kazes na zalaganje u cetvrtom mecu? 

 

opet nisi odgovorio za fmp.

 

jos jedno pitanje za sarca. posto kazes da se vec uveliko radilo na pojacanjima, kako smo mi znali koje cemo takmicenje igrati i kakvi igraci ce nam trebati pre nego sto smo osvojili titulu? 

a i ti si sam vise puta tvrdio da cemo igrati el, cak i ako izgubimo finale. dakle, kako se to znalo?

 

Vidi , mnogo si mi ti ratoboran i mnogo ulazis klizeci ovde prema mnogima s obzirom na broj dana ovde na forumu.Verujem da si mnogo mlad i da ne pamtis JNA, ali ima nas koji smo i tu staru vojsku odsluzili i oni znaju sta znaci rec guster. 
E pa gusteru usao si ovde da sve nas prozivas i propitujes i drzis nam slovo ovde a ja prvih godinu dana na ovom forumu,morao samo prvo da kucam i da pitam da li mogu nesto da napisem a pri tom uvek sam morao da se osvrcem oko sebe da ne dobijem sljagu po vratu ako budem malo ostriji u pisanju, tj sarkasticniji nego sto bi trebalo.Pa sam se malo oslobodio kasnije , ali nikad ban nisam dobio,nikada vredjao nikoga ovde, bez obzira sto mnogi me bas i ne gotive ovde, ali je ovo virtualni svet, bez obzira sto se ne krijem ni ovde, ni na twiteru. Mnogi ljudi me znaju i drago mi je da sam upoznao par ljudi odavde u real life, pa cak i @Devil In My Pants

 

Kao odgovor na tvoje pitanje, da smo izgubili,  verovatno uz ovaj razvoj dogadjaja koji se trenutno desava , mi bi dobili pozivnici sa mnogo vecim zaslugama da igramo ponovo EL nego sto to ima KKP trenutno, jer je bezao iz EL jedne godine, pa se druge godine razmisljao da li da igra ili ne pa je bilo preglasavanje na UO da li FIBA ili Cipiripi.

Par godina su dobijale samo WC pozivnice za ulazak u cipiripi jer nisu to ni na terenu zasluzili. O njihovim finansijama ne bih ovom prilikom, ali to je EL, prema nekome maceha, i kakve smo mi kontrole imali , i sada kada se poziva KKP ta pravila ne vaze vise.

Eto to je, da igramo EC, svakako se ne bi ovi igraci dovodili jer "Kosarka to je KKP" i normalno je tamo idu igraci iz EL u Cipiripi, a nama su dolazili Beroni, Fayea, Regland  i ostali Ec igraci.

 

Sad sam bio neozbiljan.

 

A sad sam  ozbiljan, rekao mi Vucic, kada sam preneo Radonji i Covicu da moramo predati trecu i cetrvrtu utakmicu i da se ne brinemo igracemo EL i ako izgubimo te dve, i da navijace bole uvo za trofej ako se izgubi vazno da igramo El.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, HAMMER said:

Haha, idem u neki velnes i tamo radi neka devojka i ima naglasak suboticki i pitam je odakle je i kaze iz Donjeg Tavankuta, reko jel znas ti mozda Slavisu...aa Slavisu pa on je u Parizu, odakle ti znas Slavisu :DDDDD

 

@jaka blazic samo jako od pocetka, trazi odgovore..pitj za basketlend i koliko smo duzni Cokiju..on je ndzorni odbor, mora to da kaze!!! Jer Zvezda je nasa!!

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, necke said:

Znaci ako se dosudi silazna putanja onda moze da se gleda snimak, u suprotnom ne?

 

 

Da. I to samo u posljednje 2 min utakmice ili produžetka po FIBA pravilima. EL dopušta tokom cijelog meča ako se ne varam.

Edited by Sharp
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Haha, idem u neki velnes i tamo radi neka devojka i ima naglasak suboticki i pitam je odakle je i kaze iz Donjeg Tavankuta, reko jel znas ti mozda Slavisu...aa Slavisu pa on je u Parizu, odakle ti znas Slavisu :DDDDD

 

@jaka blazic samo jako od pocetka, trazi odgovore..pitj za basketlend i koliko smo duzni Cokiju..on je ndzorni odbor, mora to da kaze!!! Jer Zvezda je nasa!!

Izraz koji samo koriste notorni Gtrovci tj avangarda i sledbenici fegija,    Ti sa Zvezdom imas veze kao ja sa turistickom agencijom u Mogadishu.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Šarac said:

Izraz koji samo koriste notorni Gtrovci tj avangarda i sledbenici fegija,    Ti sa Zvezdom imas veze kao ja sa turistickom agencijom u Mogadishu.

 

Moram da se osvrnem na ovo. Nece biti bas da samo grobari i tegijevi svedoci zovu Coki snajpera tako.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1945 said:

Petorka sa Ivanovicem, Lazicem, Lazarevicem, Simonom i Cirbesom zavrsava mec. Radonja docekao svojih 5 minuta da ima na parketu u isto vreme svojih 5 miljenika iz ovog rostera.

Kako se fino naslonio na reklame na kraju, vidi se da je uzivao 😂

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 1945 said:

Petorka sa Ivanovicem, Lazicem, Lazarevicem, Simonom i Cirbesom zavrsava mec. Radonja docekao svojih 5 minuta da ima na parketu u isto vreme svojih 5 miljenika iz ovog rostera.

 

Ja verujem, cak sta vise,  ubedjen sam , da su svi iz ovogodisnjeg rostera RA-ovi ''miljenici''

Edited by Tri Korne Penal
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, necke said:

Tako sto bi svakako jednu od dve wild karte dobio srpski tim, tj. porazeni u finalu Aba

 

znaci mi smo to 101% znali pre mesec/dva i na osnovu toga vec pregovarali sa pojacanjima? 

ja to nigde nisam zvanicno video. 

sarac, kako da ti kazem odgovor ti je smesan. guster, ovo-ono, malo pazi sta pricas, okreci se oko ramena i sl nebuloze. pa da smo izgubili dobili bi wc (ti si tvrdio da igramo el i ako izgubimo), pa opet o komsijama, pa sta oni, kakva pojacanja oni, finansije itd.

je sam te lepo pitao kako mi pregovaramo sa igracima a ne znamo koje takmicenje igramo? sad kazes verovatno, a vise puta si tvrdio? kako smo mi znali da igramo el? ko nam je to garantovao?

 

fmp?

 

majka nikad ne treba pustiti jer on je nasa talija, makar mu dali mesto generalnog menadzera za cirlidersice. i sto neko rece na lajvu lagano bi se bolje nosio sa lesorom od luke i kuza. 

 

devile, sta sa basketlendom? i koliko smo duzni covi?

 

Edited by jaka blazic
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jaka blazic said:

znaci mi smo to 101% znali pre mesec/dva i na osnovu toga vec pregovarali sa pojacanjima? 

ja to nigde nisam zvanicno video. 

Ako navijaci ne znaju, ne znaci da ljudi iz klubova nemaju neke informacije o tome mnogo ranije.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...