Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 hours ago, Edward Louis Severson III said:

 

Nista. Ali jednom cemo dobiti i kaznu za takvo ponasanje koje se ponavlja u 90% slucajeva sto si i sam primetio.

Pa i dobili smo 43 000e za prvi mec. Malo li je?

 

Sad ce da nas rebnu jedno 100 000e. Ko zna koliko smo imali u kaznama do sad u Evroligi ove sezone.

 

Da sam nesto u klubu snimao bi sve tribine pa bi svako ko ubaci nesto na teren poslao bi mu privatno ili plati kaznu i cutacemo ili cemo da objavimo sliku tebe na profil kluba i da zbog tebe placamo ovoliko kaznu, da vidis kako niko nikad vise nista ne bi ubacio.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

Zelim da moja zena ima prag tolerancije prema meni kao Belosevic prema gospodinu Obradovicu. 

 

Shvatam da je sve za ljubav sve za partizan al morgen radim dzabe tu da nas casti prisustvom i sa vremena na vreme podseca kako nam cini uslugu svojom markantnom mamurnom pojavom na kosarkaskim terenima regiona ali da Radonjic ima vise tehnickih od njega u derbijima je vredjanje zdravog razuma. 

Ako vec ne sme da se sudi Zeljku tehnicke ili ne daj Boze iskljucenje sto je donekle i razumljivo onda lepo prilagodis takav kriterijum da tolerises i drugom treneru, kraj svake price, zdravog razuma i pravednosti.

 

Trener je trener, igrac je igrac, svakom se sudi isto. I Kalinicu i Gregoru Glasu i Panteru i Lazarevicu. Svim trenerima na svim utakmicama mora da se sudi po istim kriterijumima.

 

Ko zeli da ospori ove cinjenice sto se ovo desava u svakom derbiju ove sezone i da ispadne objektivan je usudicu se da kazem i bezobrazno, kad se vradja zdrav razum svakome ko je gledao sve derbije ove sezone.

 

Tribine su jedna tema, sudijske greske ili tendencija prema igracima druga. Ekstremni bezobrazluk svih sudija u derbijima ove sezone, kukavicluk pre svega i nepravda prema Radonjicu u ovom slucaju(a ne sto ne sude Zeljku) je treca tema. Ko spori trecu temu usudicu se da kazem da mrzi istinu mrzi argumente i cinjenice i nepravedan je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

A tebe bih voleo da radiš svoj posao dok te ja gađam čokanjima u glavu.

Sudio bih pravedno taman me pogodili 10 puta i razbili mi glavu i 40 minuta cela hala me vredjala 40 minuta iskljucivo mene.

 

Vec sam nekoliko puta osudio gadjanje i svako normalan je.

 

Jedna je tema sudjenje druga gadjanje.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 1945 said:

Sudio bih pravedno taman me pogodili 10 puta i razbili mi glavu i 40 minuta cela hala me vredjala 40 minuta iskljucivo mene.

 

Vec sam nekoliko puta osudio gadjanje i svako normalan je.

 

Jedna je tema sudjenje druga gadjanje.

Sudije sta god da dosude nece biti dobro. Siguran sam da bi sudio za desetku. Mislim da ne bi znao gde se nalazis i pre pocetka meca.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, City said:

 

lik iz partizanovog fan-pita koji se hvata za glavu je višnjica na vrhu ovog jordanesque kucanja.

 

hollins je neverovatno otvorio tekmu, onda je imao gore-dole amplitude ali ne mogu da se otmem utisku da su mu dve trice baš nesrećno izašle iz koša

kao i obično, vrlo vrlo dobra partija, dok god ne mora da rešava na kraju nekim šutevima preko ruke, driblinzima ili slobodnjacima 🙃

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Lako je opljuniti zadrugu , sa pravom, ali sa druge strane treneri koji na redovnoj bazi,  per minute , psuju širu i bližu rodbinu , dele zauške, dave oni nisu primer nikome.

Ta vrsta ponašanja je jedan od razloga što ne volim Željka, a ni jasikevičijusa uz svo poštovanje za znanje.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Simptomaticni je da kod nas ova sranja ne pravi organizovana navijacka grupa. Oni ne dolaze kao grupa. Pojedinacno da, ali ono incidentalno jezgro ne. To jasno ukazuje da se mrznja dublje uvukla. Zasto je to tako... Svega ima, a najvise mediji. Sportsko novinarstvo se svelo samo na tabloidnost, a to truje mase. Naravno, celnici klubova su ogromni krivci, ali mediji to serviraju na svoj nacin.

Ne bi me iznenadilo da kkp svesno ide na odsustvo publike u petoj, da Panter nije slucajno ono radio. Ipak, od toga nista verovatno jer bi to dovelo do raspada aba lige verovatno.

Videcemo sudjenje sada. Da li se sraman tretman Radonje i dalje ostati, da li ce Zeljko raditi to sto radi nekaznjeno i dalje.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Milos 3.14 said:

Lako je opljuniti zadrugu , sa pravom, ali sa druge strane treneri koji na redovnoj bazi,  per minute , psuju širu i bližu rodbinu , dele zauške, dave oni nisu primer nikome.

Ta vrsta ponašanja je jedan od razloga što ne volim Željka, a ni jasikevičijusa uz svo poštovanje za znanje.

 

 

Ja nemam problem dok ne davi i psuje igrace Crvene zvezde, inace zdusno sam navijao protiv Barse u polufinalu, samo zbog Jasikevicijusa, bas je iritantan.

A Zeljko mi je vise smesan, onako kao da zali sto je ostarao, pa je uvek iskvarcovan, stavio najbelje porculance(za sve pare sto se kaze), i prebacuje ono malo kose da prekrije celu...mislim da mu je trenutno to najveci problem, i sto ga ostavila riba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ocekivala dosta laksu seriju, pre pocetka. Ali posle prve utakmice, delovalo je da to nije to.

Ako se ne varam, svaki derbi smo otvarali sa 10+, osim poslednjeg kad su nas dobili, a sada oni ulaze mnogo mnogo bolje.

 

Procenat slobodnih bacanja govori u prilog tome da su jako koncentrisani i spremni za ovo finale.

 

Sto se tice Lesora i Pantera, bas sam se iznenadila. Prvi mi je bio bas simpatican i bilo mi je zao onog pokusaja u CG, ali ocigledno je decko lud.

A Panter mi je bas bio kul, prosto sam iznenadjenja njegovim ponasanjem, bas dno dna.

 

Od cele postave Partizana, jedino mi je antipatican bio Lidej od samog starta sezone. 

 

I red je da pohvalim malog Avramovica, kad sam vec uzela za pravo pre par meseci, da napisem sta sam napisala.

 

Ocekujem 5tu utakmicu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja mislim da nije Karaičić pizdeo na sudije nego Androić, Željkov kum i prvi pomoćnik. Karaičić jeste "stručnjak za skauting" ali ovako deluje kao fin momak, ne znam da je imao incidente, dok je ovaj Androić klasična ona njuška iz kafane.

Ceo mec je karaicic vrsio pritisak na sudije, istrcavao je sa klupe posle svake druge odluke, a na poluvremenu je obigravao oko belosevica.

Imbecil.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ja se uopšte ne nerviram dok gledam ove derbije. Znam da će imati jednu black out četvrtinu, najbolje po njih je kad je to prva četvrtina.

Napadački su potentni imaju 4-5 odličnih napadača, ali im nedostaje plejmekinga.

P. S. Da sam sudija i da planiram da navlačim za nekog to bi bila CZ, čisto da se sve ovo što pre završi

Link to comment
Share on other sites

Daleko od toga da opravdavam bilo kakav vid nasilja ili agresije, ali nakon odgledanih snimaka sve ono od sinoc mi dobija skroz drugaciju sliku. Ja sam bio ubedjen da je neko od navijaca napao igrace Partizana, ali koliko vidim doslo je do nekog koskanja da li izmedju strucnih stabova ili koga vec, gde su igraci Partizana pojurili ka guzvi sa zeljom da se obracunaju, a prednjacio je Lesor u svemu tome. Uostalom, kako je uopste neko od navijaca mogao da zavrsi tu kod klupe Partizana? Neka me neko ispravi ako gresim.

 

Panter je "castio" nasu publiku srednjim prstom i na zagrevanju i na kraju utakmice. Ja razumem da ne mozes ostati miran ako te neko provocira, ali ipak su ovo igraci kojima je na neki nacin u opisu posla da se nose sa ovakvim stvarima. Zar ne treba igraci pre svega da urade sta je do njih kada je u pitanju smirivanje tenzija i da budu pravi primer kako se sportisti i profesionalci ponasaju, a ne da samo potpaljuju vatru?

 

Izdvojio bih i Ledeja koji mi je od cele ekipe Partizana najiritantniji zbog onoga sto na radi na terenu i kako se odnosi prema protivnickim igracima. Vec je u prethodnim derbijima pokazao da je u stanju svasta da radi. Lakat sa ledja je popio Lazic u kupu, Vajta je udarao ramenom u prethodnom derbiju, padao preko Davidovca i nije zeleo da ustane sa njega. Sinoc prilikom skoka obara Kalinica na zemlju, a nesto posle udara Lazarevica u vrat (nisam video kojim delom tela ga je udario). Katastrofalno ponasanje.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Crni said:

Ja nemam problem dok ne davi i psuje igrace Crvene zvezde, inace zdusno sam navijao protiv Barse u polufinalu, samo zbog Jasikevicijusa, bas je iritantan.

A Zeljko mi je vise smesan, onako kao da zali sto je ostarao, pa je uvek iskvarcovan, stavio najbelje porculance(za sve pare sto se kaze), i prebacuje ono malo kose da prekrije celu...mislim da mu je trenutno to najveci problem, i sto ga ostavila riba.

Psovanje i davljenje sam naveo kao primer koji veliki treneri daju publici, klincima i kao nešto što je manje više prihvatljivo, a ne bi trebalo

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Losmi17 said:

Ceo mec je karaicic vrsio pritisak na sudije, istrcavao je sa klupe posle svake druge odluke, a na poluvremenu je obigravao oko belosevica.

Imbecil.

Najobicniji cirkuzant kao i gospodin iz fan baze koji je celu utakmicu snimao navijace nadam se da je uhvatio onaj momenat kada se Lesor zalece na Marka Pavlovica

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

Ceo mec je karaicic vrsio pritisak na sudije, istrcavao je sa klupe posle svake druge odluke, a na poluvremenu je obigravao oko belosevica.

Imbecil.

 

Meni je bilo jadno ono posle utakmice kad su trčali do delegata da mu pokažu upaljač koji je upao u teren. Imali smo gostujuče trenere/igrače, koji to onako hladnkrvno šutnu ispod stolica, a ovi prave skandal od toga, na derbiju

Inače, što se utakmice tiče. Moj utisak je da se samo nas i nikog drugog ne pita šta če se desiti u ovoj seriji. Kad smo maksimalno koncentrisani, lagano kontrolišemo utakmicu. Ali nam se padovi koncentracije nažalost često dešavaju ove sezone i jedan od njih je otvorio vrata Partizanu u drugom poluvremenu. Na sreču odgovorišmo kako treba na onu seriju kad su preuzeli vodstvo. Mislim da če Komšije teško ovo izgurati u majstoricu, ali videčemo...

 

Btw, ovo pravilo o svaki faul je nesportski dok ne ide vreme mi je nešto najgluplje ever. Nemam pojma čemu tačno to pravilo služi. Kao da je mnogo bitno dal ekipa koja želi da napravi faul to uradi za 0.0 ili za 0.1 sekunde. A sad ako je to zbog vremena, onda bi moglo da se uradi kao u američkom fudbalu, gde ima 10 second runoff. Pa bi u slučaju da praviš faul dok nije krenulo vreme, bio običan faul, i odbije se recimo pola sekunde sa sata.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mene samo interesuje šta je to Radonja rekao sudiji da je onako promptno popio tehničku, a sa Partizanove klupe čitavu utakimicu prigovaraju, a prošli i bez upozorenja, koliko sam vidio. To baš bode oči. Mogu sudijama da oprostim što ne vide dobro neki prekršaj ili aut ili korake, šta već, na terenu, ali ovo sa ponašanjem klupe bi trebalo da je jednostavnije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, uini said:

 

lik iz partizanovog fan-pita koji se hvata za glavu je višnjica na vrhu ovog jordanesque kucanja.

 

hollins je neverovatno otvorio tekmu, onda je imao gore-dole amplitude ali ne mogu da se otmem utisku da su mu dve trice baš nesrećno izašle iz koša

kao i obično, vrlo vrlo dobra partija, dok god ne mora da rešava na kraju nekim šutevima preko ruke, driblinzima ili slobodnjacima 🙃

Isti lik je pomogao Woltersu kad se survao na nekog nesrecnika posle polaganja da stane na noge. Dobar covek.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, berti said:

Simptomaticni je da kod nas ova sranja ne pravi organizovana navijacka grupa. Oni ne dolaze kao grupa. Pojedinacno da, ali ono incidentalno jezgro ne. To jasno ukazuje da se mrznja dublje uvukla. Zasto je to tako... Svega ima, a najvise mediji. Sportsko novinarstvo se svelo samo na tabloidnost, a to truje mase. Naravno, celnici klubova su ogromni krivci, ali mediji to serviraju na svoj nacin.

Ne bi me iznenadilo da kkp svesno ide na odsustvo publike u petoj, da Panter nije slucajno ono radio. Ipak, od toga nista verovatno jer bi to dovelo do raspada aba lige verovatno.

Videcemo sudjenje sada. Da li se sraman tretman Radonje i dalje ostati, da li ce Zeljko raditi to sto radi nekaznjeno i dalje.

Moglo bi pre da bude da Punter bude odsutan, a ne publika. Ili oboje.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drakon1 said:

Isti lik je pomogao Woltersu kad se survao na nekog nesrecnika posle polaganja da stane na noge. Dobar covek.

 

lepo je što je tako, nisam ni mislio da je zao jer je partizanovac ( :

 

više me je podsetilo na neke jordanove clutch fotke gde se random navijači protivnika obavezno drže za glavu

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...