Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Nama ovaj poraz Buducnosti donosi 1.mesto, a to vec mozemo sutra da verifikujemo cak i da izgubimo ispod 15.

Ne mislim da imamo neke sanse u EL, jer nismo do kraja izbazdareni kao ekipa, ali mislim da bi morali potpuno da se okrenemo EL mecevima.

Pitanje je naravno kakav ce sistem ustanoviti na kraju, ima tu dosta lobiranja i utisak je da gledaju da fener i bajern najbolje prodju.

S druge strane PO aba ce maltene biti u periodu moguceg doigravanja za pozicije 7 i 8 ili tokom PO EL.

Neverovatno je to na vise nivoa, ali prezvakana tema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2022 at 1:06 PM, srlepajce said:

Ali kakav je car i mudonja Kalina 

Mesec i vise kako govori da ne odustajemo od top 8 :23:

 

Bas u tih mesec i vise, ozbiljna me jeza hvata kada uzme loptu u ruke. Uvek mi je pred ocima neka sumanuta i ishitrena prodaja lopte.

 

Suvise, ali bas suvise protagonizma, koji dolazi sve vise do izrazaja sto sezona odmice. Cim se malo povuce iz prvog plana i krene da ceka priliku iz drugog plana da napadne, biva jako korisniji.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo za ekipu i reakciju - pobedjena je jedna od slabijih ekipa u EL, prakticno must win mec, ali i ekipa koja je dala sve od sebe da nam zagorca zivot. Ranije smo uspevali da se brukamo u takvim mecevima, sada smo bili na nivou i pojeli ih u nastavku u oba pravca. Bravo i za Luku Mitrovica, odlican mec je odigrao - kada igra on, mnogo je lakse i ostalim igracima.

 

Sutra bez kalkulacija, dobiti jos jedan mec ako bude bilo prilike (odnosno ako ne bude trebalo da se ulaze bas 100% energije).

 

Oni su rastimovani, nisu imali period zajednickih treninga i ceka ih vazno gostovanje u EC.

 

Naravno, nakon toga sav fokus prebaciti na EL, mada nisam siguran koliko mozemo do 8 sa formatom u kojem se ne brisu svi mecevi sa ekipama iz Rusije.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ko bi nam više odgovarao u eventualnom finalu PO ABA lige. 

Ja mislim da bi bolje bilo igrati protiv Budućnosti i u tom smislu je važna večerašnja utakmica kako bi podgoričani imali prednost domaćeg terena u duelu sa partizanom

KKP svakako ima jos dva teska gostovanja. U PG i Ljubljani. 

 

Mi do - 15 danas i svakako obezbdjujemo  prvo mesto.

Tesko da imamo minu bilo gde vise osim u PG, tako da smanjite ocekivanja danas.

I sa tri eventualna poraza bicemo prvi. 

 

Nije da nije bilo ranijih derbija sa DR na klupi gde smo u derbi ulazili sa manje energije i drugacijom rotacijom zbog nekih visih cilljeva.

Podseticu samo na Kup u Nisu i poraza u polufinalu od KKP da bi za 5 dana dobili Efes u Vrscu i otvorili put ka top 8.

 

#samo kazem

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

nemam obicaj da komentiram suce, al sa ovom trojkom radonja da peva ako sa daskama ne bude dobijao po ledjima..

Quote

Delioci pravde biće Matej Boltauzer i Milan Nedović iz Slovenije, kao i Josip Radojković iz Hrvatske

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako bi pobedili danas, njih mi definitivno razdrmali na svim poljima, i bilo bi im znatno teze u nastavku. Daleko teze. Dok nama, cak i poraz ne menja nesto drasticno jer je Buducnost izgubila pa imamo taj neki luft, jer  nas  ipak ocekuje duplo kolo u EL... Koje nam je sada u fokusu. Elem, nisam u toku sa datumima, da li bi se eventualne utakmice u Top 8 poklapale sa ABA playoffom? 

Link to comment
Share on other sites

Danas poraz do 15 kao pobeda, ali kad god izadjemo sa takvim planom prođemo ko bosi po trnju. Znaci ne isključujem i više.

 

+ motiv milionera prekoputa da se operu za gaženje1 i gaženje2

+ Boltauzer kao osigurač 

+ "ponašanje" tribine ka igračima i stručnom štabu

 

Poraz do 15 i da se niko ne povredi - gde treba da potpišem.

 

Što u principu i nije loše jer ce tegi i gtr mašinerija da opet naprave ogromna ocekivanja univerzumu s pogrešne strane brda. Pa ostali nastavci gazenja biti jos lepši.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno bi potpisivali ovde poraz? 

 

Aj ne lupajte gluposti, sa svim otežavajućim okolnostima po nas smo opet tu negde, čak i po kladionicama. 

 

Očekujem kud i kamo neizvesniju tekmu, možda nas i dobiju, ali kakav bre poraz da se potpisuje... 

 

Eno Barsa odvali Real 4-0 u ovoj sezoni pa verujem da tamo niko nije potpisivao poraz u trećoj ili četvrtoj tekmi, prangijaš dokle god možeš

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

Za kraj pričao je i o stilu košarke u NBA ligi i Evropi.

"Ne pratim previše NBA ligu, gledam plej-of. Teško mi je da gledam regularnu sezonu jer jednostavno nema strasti ni odbrana. 

Brat Aaron. Konačno neko javno da kaže. Pročitajte intervju dok nisu cenzurisali NBA masoni/cia/bia/iluminati. 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/vajt-srbija-je-jedinstvena-ocekujem-simonovica-u-trenerskom-odelu/413988

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ajd sad da se pravimo ludi, pa da pricamo kako ce Zvezda veceras izaci na parket sa menje trosenja/energije. To kod naseg Deja bas ide tako...

Igracemo jako, bez obzira na tezak tempo meceva koji komsije nemaju (sto svakako nije njihova prednost).

Ocekujem tezi mec od prosla 2 sigurno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Šarac said:

 

Nije da nije bilo ranijih derbija sa DR na klupi gde smo u derbi ulazili sa manje energije i drugacijom rotacijom zbog nekih visih cilljeva.

Podseticu samo na Kup u Nisu i poraza u polufinalu od KKP da bi za 5 dana dobili Efes u Vrscu i otvorili put ka top 8.

 

#samo kazem

Šta više meni su prva dva ovosezonska derbija iznenadjenje u pogledu energije i fokusiranosti. Ranijih sezona, kao što kažeš, Radonjić je odradjivao derbi, da ne kažem otaljavao, kad smo imali dosta kvalitetniju ekipu od njih i kad bi mogli da ih odvalimo. Oni su uvek bili naloženi maksimalno, i u sezonama kad DR nije bio na našoj klupi. Medjutim ove sezone u prva dva derbija nije bilo tako, posebno me je iznenadilo baš vidljivo odsustvo napaljenosti i energije kod komšija, možda naročito u kupu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Ridji said:

Šta više meni su prva dva ovosezonska derbija iznenadjenje u pogledu energije i fokusiranosti. Ranijih sezona, kao što kažeš, Radonjić je odradjivao derbi, da ne kažem otaljavao, kad smo imali dosta kvalitetniju ekipu od njih i kad bi mogli da ih odvalimo. Oni su uvek bili naloženi maksimalno, i u sezonama kad DR nije bio na našoj klupi. Medjutim ove sezone u prva dva derbija nije bilo tako, posebno me je iznenadilo baš vidljivo odsustvo napaljenosti i energije kod komšija, možda naročito u kupu.

Nema vise Velickovica 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Šarac said:

ije da nije bilo ranijih derbija sa DR na klupi gde smo u derbi ulazili sa manje energije i drugacijom rotacijom zbog nekih visih cilljeva.

Podseticu samo na Kup u Nisu i poraza u polufinalu od KKP da bi za 5 dana dobili Efes u Vrscu i otvorili put ka top 8.

 

 Bila je slična situacija sezone 15/16 . Pobeda protiv Unikahe , poraz od jako lošeg kkp a onda jedna od najboljih utakmica kkcz protiv prilično moćne Lokomotive Kuban . Zapamtio sam ovo zato što sam imao rasprave sa ljudima kojima je pobeda protiv kkp , značajnija od plasmana u Top 8 .Slična situacija i sada 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...