Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 minutes ago, stefqw said:

U cetvrtak ne sme da bude vredjanja nase velike igracke legende Sase Obradovica... Ne smemo ispasti cigani... Ali znajuci nas, da je nama jebeni Covic legenda, ocekujem da ce biti vredjanja

A što je tebi Čović legenda?

Link to comment
Share on other sites

Just now, stefqw said:

Pa nije mi legenda, za mene je mafijaska pudlica, ali vecini navijaca Zvezde je legenda... I zbog Covicevog ega ce Sasa biti vredjan u cetvrtak

Pa napisao si ''nama''. Sledeći put me kontaktiraj da ti dam ovlašćenja da pišeš u moje ime. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stefqw said:

U cetvrtak ne sme da bude vredjanja nase velike igracke legende Sase Obradovica... Ne smemo ispasti cigani... Ali znajuci nas, da je nama jebeni Covic legenda, ocekujem da ce biti vredjanja

Trne mi Dzordan za "legendu Obradovica"

Da nije Covica, verovatno bi ti gledao Monako i tripovao da ke Zvezda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stefqw said:

U cetvrtak ne sme da bude vredjanja nase velike igracke legende Sase Obradovica... Ne smemo ispasti cigani... Ali znajuci nas, da je nama jebeni Covic legenda, ocekujem da ce biti vredjanja

Suza suzu stize, neka istrpi koji zvizduk za laganih pola milke od kluba u koji se kune. Pored takvih legendi, protivnici nam ne trebaju. Prvi bih mu ja zvizdao da sam u hali.

Edited by Cavani
  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Don Radonja said:

Ovo je vec podmetanje.Sem Devila nema ovde nikog ko nece priznati da je Radonjic pogresio.Makar se nadam da nema.

A drugo ko je rekao da je Covic bezgresan i ko ovde njemu cuva vatru?

 

Sad će Medo da svrati da udeli par dijagnoza 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Garantujem da bi ova ekipa sa , recimo, Alerikom Frimenom umesto Markovica i ozbiljnim centrom, recimo Felisijom, lagano usla u TOP 8, eventualno i nesto vise. Ali jbg, nije ih Radonjic trenirao i ne uklapaju se u sistem.
Izvini, ali tvoja garancija ništa ne znači, nije zbog tebe lično nego je tako.. Ti igrači, prvo nisu taj kvalitet da bilo šta garantuju a pitanje je da li bi se i kako uklopili u sistem pogotovo što ih trener nije želeo. Pretpostavljam da nije jer nisu sad neki ekstra kvalitet da su nedostupni.
Ali, recimo Slukas i Miki.. Mogli bismo da se šibamo ali bez garancije a i to košta, tako da opet dolazimo do začaranog kruga.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Suza suzu stize, neka istrpi koji zvizduk za laganih pola milke od kluba u koji se kune. Pored takvih legendi, protivnici nam ne trebaju. Prvi bih mu ja zvizdao da sam u hali.

 

Pošto sam zbog sprdanja kluba sa navijačima rešio da daljnjeg ne idem na tekme, napraviću izuzetak samo zbog ovoga.

  • Like 5
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Don Radonja said:

Ovo je vec podmetanje.Sem Devila nema ovde nikog ko nece priznati da je Radonjic pogresio.Makar se nadam da nema.

A drugo ko je rekao da je Covic bezgresan i ko ovde njemu cuva vatru?

Javice se taj na koga se misli...

Obicno pise kilometarski post, posalje dr Covicu, ovaj mu pomogne lektorski i dobijemo idealnu situaciju u klubu, ne samo da nema gresnih, vec su to cudotvorci.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, pavijan2 said:

Šta se sve ovde ne može pročitati. Ukratko, bili smo favoriti za osvajanje EL, ali tvrdoglavi Radonja umesto Tavaresa i Slukasa uzeo Cirbesa i Markovića i sve propade. A u pi.du materinu.

Malo realnosti. Malo.

Malo realnosti je da je Radonjic ogranicen kao terasa, koliko god ga voleli. Nista na svetu ne moze da me ubedi da nismo mogli da uzmemo Frimena, Felisija ili bilo kog beka sa poenima u rukama i centra koji moze da zagradi kos. Ali mora sTrOnG diFeNs EnD tRaNzIsN oFeNs, hehe. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Clash said:

Jebemliga, ja bio u Pioniru i navijao.

Izgubili smo.

Igramo opet u cetvrtak protiv Monaka.

Ici cu i u cetvrtak  da navijam za CZ.

Nadam se da cemo pobediti.

Ti onda verovatno upadas u ovih 1500 navijaca sto zasluzuju EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Udario Radonja na Radonju.

 

Kakav meč,kakva borba,kakva tuča i Milano pogodadjao trojke kad god je jebeno trebalo. Nismo se predavali do kraja i pored svih udaraca koje smo primali,svaka čast obema ekipama na muškoj utakmici.

 

 

Hajns-Meli, najbolja defanzivna centarska linija koju sam gledao uživo.

Meli kupi svaki skok,a Hajns je svaki šut zagradio i svaki pokušaj ulaza pod koš je lagano zatvorio. 

 

Da su Wolters i Lazić pogodili neke trojke i Džoni ona 2,3 šuta iz reketa, verujem da bi pobedili. To je večeras falilo da bude vrhunska partija naših.

Ovako čestitke Milanu za pravu prvenstvenu,evroligasku, utakmicu i pobedu.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

To nam je što nam je. Do kraja sezone možemo sebi da oči iskopamo, da pričamo o greškama Čovića, Radonjića i bilo koga - ovo je ono što ćemo gledati do kraja sezone. 

 

Biće svega i svačega, ali kad se budemo nekad setili ove ekipe uglavnom će ići ono 'šteta' ma šta god uradili do kraja i to je nešto što mi je najviše krivo. 

Edited by mind.
Link to comment
Share on other sites

Ok, razumem ja, porazi, nemoć.. Frustrirajuće. Ali napad na top 8 je morala biti priča u prethodnih 4-5 sezona. Ove sezone u doba uzdizanja mordora i uspostavljanja političke i finansijske oligarhije apsolutni prioritet je osvajanje Aba lige. Ako je Radonjić siguran da je ovo put, ja moram da mu verujem.

Link to comment
Share on other sites

Pošto sam ja pristrasan, preneću posto jednog čoveka koji je pisao i ovde. Otprilike je sažeo sve što i ja imam da kažem na temu kluba.

 

Quote

Mislim da bi to bilo to od mene sto se gledanja Zvezde tice, nemam vise zivaca za ovaj dan mrmota. Svi znaju sta nam je bilo potrebno da zavrsimo selekciju i sta nam uopste nije bilo potrebno a Radonjic je iz ciste tvrdoglavosti uradio upravo ovo drugo, ne bi li valjda svima dokazao da je samo on u pravu. Ne samo sto produzava Cirbesa nego ga skida za utakmicu da sedi na klupi i ne uvodi ga i pored toga sto se Mitrovic raspao, iz tima zbog toga izbacuje Lazarevica da bismo gledali Davidovca kako trci okolo kao muva bez glave dok nas njihove cetvorke pune a skok nam ne uzima samo ko nece. Bukvalno smo produzili treceg centra da bi izbacio Lazarevica iz tima, sedi na klupi i ne ulazi nevezano za to kako Kuzmic i Luka igraju jer svi znamo da ako udje na parket odosmo u minus smesta. Valjda ga drzi za slucaj da se neko od ove dvojice povredi pa da ima ko da igra. Posebna minijatura je stavljanje Markovica da cuva Dilejnija posto decko nije dobro usao u utakmicu pa bi mu dobro doslo da ubaci jedno 3-4 trojki, sto je ovaj neometan i uradio.

 

Imali su i imace klubovi lose i pogresne selecije ali da trener iz ciste tvrdoglavosti ovo napravi ekipi koju trenira, to jos nisam video. Na kraju ce da osvoji ABA ligu nekim hrkljushom od kosarke i onda ce da se siri pricama o Kalemegdanu u junu i nemogucnosti da se "s ovakvim budzetom nesto uradi u Evroligi", mi cemo dobronamerno da zaboravimo da je on licno oduzeo ekipi sansu da se ravnopravnije takmici jer je bandoglav. Jebali ga mrtvi Pefi i Cirbes.

 

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mister-no said:

Ok, razumem ja, porazi, nemoć.. Frustrirajuće. Ali napad na top 8 je morala biti priča u prethodnih 4-5 sezona. Ove sezone u doba uzdizanja mordora i uspostavljanja političke i finansijske oligarhije apsolutni prioritet je osvajanje Aba lige. Ako je Radonjić siguran da je ovo put, ja moram da mu verujem.

A kakva je razlika top 8 i osvajanje evrolig sa nekim ko nije penzioner na pleju i centru bi uspeli da uudjemo  u top8 al bi izgubili evroligu al zato sa penzionerima ne ulazimo u top 8 al uzimamo aba ligu? Nema logike

 

Ali avaj, posto je Zvezda drzavno preduzece, finansira  se iz budzeta a budzet  se puni  od poreskih obveznika. Znaci mi placamo Cirbesu da jebe uraganke..

Edited by Redstar0356
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...