Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

 

54 minutes ago, Dropkick Murphys said:
On 1/18/2022 at 10:55 PM, stefqw said:

Au kako Partizan raste iz meca u mec, a mi smo toliko limitirani. Mnogo se plasim da je to bilo to sto se tice Evrolige za nasu Zvezdu narednih nekoliko sezona...

That one didn't age well....

  • Like 1
  • Love 3
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Redstar0356 said:

Koje godiste je on? Mogao bi da ispuni tatin potencijal i san ako ima iole slicne fizikalije

13-14 godina. Visinom odudara od svoje generacije. Talenat prisutan i vidan. Dete deluje sasvim pristojno, kao sto je i Darko pristojan i posvecen roditelj. Deckic igra nesta sto bi u seniorskoj kosarci bilo 3-4

Link to comment
Share on other sites

Oni su prilicno oslabljeni (Lighty, Howard, Wembanyama, i vec konstantni Morgan), plus deluje da su im glavni igraci u padu forme, bas prilika da se dobiju tamo.S druge strane, u kakvom smo mi stanju, verovatno ni Radonja nema pojma😀

Mozda da izvucemo na neku svezinu i zelju za igrom, posto nismo igrali 20 dana, sumnjam da imamo neku formu posle tolike pauze

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Asvel je u očitom padu forme (malo je provaljen njihov dinamični duo Okobo - Jones) a sa druge strane, niko nema ni predstavu u kakvom smo mi stanju nakon ove prinudne duže pauze. Nadam se da će naši momci da izađu kao besni kerovi i da ih je ova situacija dodatno skupila i motivisala. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Jedna informacija za sve koji se nalaze u slicnoj situaciji. Uspeo sam da dodjem do broja telefona Marije iz Pionira, receno mi je da cu zamenu karata za odlozenu utakmicu sa Realom, ciji mi novi termin ne odgovara, moci da izvrsim na 3 glavna prodajna mesta tickets servisa. Uslov za to je da karte za utakmicu za koju se vrsi zamena moraju da budu pustene u prodaju i da je ostalo mesta u sektoru za koji se vrsi zamena. 

 

Vidimo se u Pioniru, nadam se protiv Fenera.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, johanidis said:

Jedna informacija za sve koji se nalaze u slicnoj situaciji. Uspeo sam da dodjem do broja telefona Marije iz Pionira, receno mi je da cu zamenu karata za odlozenu utakmicu sa Realom, ciji mi novi termin ne odgovara, moci da izvrsim na 3 glavna prodajna mesta tickets servisa. Uslov za to je da karte za utakmicu za koju se vrsi zamena moraju da budu pustene u prodaju i da je ostalo mesta u sektoru za koji se vrsi zamena. 

 

Vidimo se u Pioniru, nadam se protiv Fenera.

 

Očekuj da će ti inbox biti pun. :s_d:

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, mister-no said:

Od ostalih vesti konačno dobre vesti, Goga podiže formu u Amerikama, jednom da neko i kod nas dođe a da mu ne treba period adaptacije... Naša stvar napreduje. (Samo tiću)

 

goga je kod mene & fritroua u fantazi posadi, tako da pažljivo pratimo formu.

sinoć su ga izbacili sa dve tehničke, samo pokazuje kako želi da ode, iako je trenutno prvi centar u kolevci košarke  : i

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
goga je kod mene & fritroua u fantazi posadi, tako da pažljivo pratimo formu.
sinoć su ga izbacili sa dve tehničke, samo pokazuje kako želi da ode, iako je trenutno prvi centar u kolevci košarke  : i
Vidim stavili ga u izlog, podižu minute.. A on namerno pravi sranja da ga trejduju.
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Odvikao sam se potpuno od košarke. Igraju li još za nas Mirko Kovač i Tadija Dragićević? 

Ja pamtim jednu Jordanovsku partiju Kovača u Splitu kad je dao skoro 30 koševa. 

Link to comment
Share on other sites

Samo trio bekova Mavrenski,Ljuba Vidačić i nenadjebivi Rade Milutinović mogu dovesti tim do titule uz omiljenog nam Saloa ćelafuta Obradovića...

Stvarno je Lučić doktor košarke kad je s ovom bekovskom linijom uzeo titulu.

Nije mi dobro kad skontam da ima skoro 30 godina otad,a ja to pamtim.

Omatorilo se...

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...