Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, Knipex said:

Šta će ti 3 upaljača u hali? U principu ne treba ti nijedan jer je zabranjeno pušenje ali ajd nemaš gde da ostaviš cigare a hoćeš da zapališ čim izađeš napolje. Ali, šta će ti 3 upaljača?

That's my thing, uvek imam  minimum 2 upaljaca kod sebe,  jednostavno ostane upaljac u jakni a ja kad polazim negde stavim mahinalno u farmerke jos jedan.   Nemoj da ispadne sad da sam ja gadjao sudije, ja sam tri upaljaca uredno vratio sa sobom.

Opet, prednost vise upaljaca je na primer  da je ispred Pionira posle utakmice neka riba zatrazila da pripali cigaretu, ja bih mogao da joj dam upaljac da ponese da ima do kuce pa da mi vrati na sledecoj utakmici, kao malo fora neka.  Znaci ja sam tu nju malo smuvao a opet imam upaljac  za sebe da ne moram da kupujem na trafici. Dupla korist, e sad sto se jos nije diseli da mi ispred Pionira a retko i bilo gde drugde neka riba trazi upaljac, to je druga  stvar i tuzna istina u kojoj zivim..   Pre ce mi Davidovac traziti upaljac..

 

Proslo vece ispadoh gej a sad  ispade da gadjam sudije, zbog moje naivne iskrenosti i loseg sporazumavanja, mada ima smisla da vi mislite o meni to pogotovo jer se ja branim a ko nije  kriv, nece da se brani.. 

Ali ono, bio sam na B tribinu, blizu je bio izvesno Vasil Zaitsev sa bivseg Rsb-a a ja bas nisam iskusni covek u tuci pa je to jos jedan razlog  zasto i da sam hteo, nisam bas smeo da bacim, a nisam bas ni hteo najvise jer se plasim da ne pogodim nekog naseg.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

Svi bacaju upaljace i novcice.. A niko se ne seti telefon da baci a... 😄  Salu na stranu, videli smo u rukometu kada je neko nas sa tribine pogodio naseg reprezentativca novcicem pa ovaj posle nije mogao da igra. Zajebano. Da nas Dobric nije spasio, bio bi prazan pionir dve tri utakmice.. Ne odobravam gadjanje, nekad je tesko kontrolisati emocije i ljutnju u trenutku, ali jbt, dok ne krenu sa kaznama lica odgovornog za bacanje predmeta u teren, nece se promeniti nista... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Proslo vece ispadoh gej a sad  ispade da gadjam sudije, zbog moje naivne iskrenosti i loseg sporazumavanja, mada ima smisla da vi mislite o meni to pogotovo jer se ja branim a ko nije  kriv, nece da se brani..

Ma sve ok, bre. Nego, ipak reci ti nama kako ti se svidjaju kapitenove dlakave podlaktice?

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, zemljoradnik said:

Koju od onih ?

ksenija ima neku dugu vezu, sanja je sa nekim milionerem, tako da sistemom eliminacija dolazimo do ivane.. a sad kad vratim film, definitivno je sa njom, posto je bila u kadru kad smo igrali protiv olija.. mda

  • Like 1
  • Ha-ha 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

That's my thing, uvek imam  minimum 2 upaljaca kod sebe,  jednostavno ostane upaljac u jakni a ja kad polazim negde stavim mahinalno u farmerke jos jedan.   Nemoj da ispadne sad da sam ja gadjao sudije, ja sam tri upaljaca uredno vratio sa sobom.

Opet, prednost vise upaljaca je na primer  da je ispred Pionira posle utakmice neka riba zatrazila da pripali cigaretu, ja bih mogao da joj dam upaljac da ponese da ima do kuce pa da mi vrati na sledecoj utakmici, kao malo fora neka.  Znaci ja sam tu nju malo smuvao a opet imam upaljac  za sebe da ne moram da kupujem na trafici. Dupla korist, e sad sto se jos nije diseli da mi ispred Pionira a retko i bilo gde drugde neka riba trazi upaljac, to je druga  stvar i tuzna istina u kojoj zivim..   Pre ce mi Davidovac traziti upaljac..

 

Proslo vece ispadoh gej a sad  ispade da gadjam sudije, zbog moje naivne iskrenosti i loseg sporazumavanja, mada ima smisla da vi mislite o meni to pogotovo jer se ja branim a ko nije  kriv, nece da se brani.. 

Ali ono, bio sam na B tribinu, blizu je bio izvesno Vasil Zaitsev sa bivseg Rsb-a a ja bas nisam iskusni covek u tuci pa je to jos jedan razlog  zasto i da sam hteo, nisam bas smeo da bacim, a nisam bas ni hteo najvise jer se plasim da ne pogodim nekog naseg.

Samo opravdanja ... bio si na utakmici naoružan do zuba, i kraj priče.

nači ...

Quote

Jeste, kriv sam, jeo sam govna, baš tim rečima.. Bez moljenja.. radio sam to i to jer sam bio slep pored očiju.

eto ... nije teško i ništa ne boli :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Onu mora da vodi na mali i veliki servis, da joj zamene ulje i filtere a često i kompletnu karoseriju. Valjda je ostalo nešto u švapskoj slamarici. 

nece ta na mali, samo na veliki.. ako me razumete

Link to comment
Share on other sites

lm, dakle bez dobrica i dede.. u prevodu mrka kapa..

neko ce reci imamo trojki, al protiv barse za pobedu nam je falila jedna trojka dobrica.. da nie igrao protiv bayerna, tesko da bi i to dobili..

 

sto se tice mandrila i kazni, kao sto i rekoh neki dan kroz komentar gasenja rsb, koliko to nije naivno.. posto su u stanju da ugase klub a kamoli forum..

a kad klub/drzava vec ne moze/nece da se izbori sa tim, onda nek i zajebu sa sopstenjima, posto je znano ko pravi incidente..

 

 

Edited by n4l1m
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svaki put kad se Cirbesovo ime pomene u kontekstu mogucnosti da je koristan i da treba da ostane dobijem ospice.

 

Dovedite krstenog centra, evo Flojd otisao u Fener.  To nam treba, pa jbt Hanter nas je unistio, Nebo itd...treba malo skocnosti ovom timu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Volter said:

Cirbes poslednjih nekoliko utakmica solidan. Bar neki minut ume biti koristan. On je trenutno na 10% onoga što je nekad bio. Ako bude na 70% biće ogromno pojačanje. To sad deluje kao čudo, ali kad je u pitanju Radonja čuda su moguća.

To da ce za celih 60% da napreduje kako sezona odmice je vrlo realan scenario. 70% da moze, 100% da ne moze.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Volter said:

Cirbes poslednjih nekoliko utakmica solidan. Bar neki minut ume biti koristan. On je trenutno na 10% onoga što je nekad bio. Ako bude na 70% biće ogromno pojačanje. To sad deluje kao čudo, ali kad je u pitanju Radonja čuda su moguća.

Nemoj, molim te. Imam utisak da se ljudi, pomireni sa sudbinom da će po svemu sudeći ostati, teše da nešto odigra u napadu. Odbrana, koja mu nikad nije bila jača strana, sada je sramotna. Iskompleksirao bi i Štimca. I u najboljoj sezoni u karijeri kod nas, bio je "šleper" u odbrani. A sada se više ni ne potrudi da prati igrača, zagradi i sl.

Da je on mlad i perspektivan igrač pa i da ga ostave kao trećeg, razumeo bih da ostane i igra 10 min po utakmici. Ovako, zaista ne razumem svrhu, naročito ako je bilo predviđeno da se dovede centar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Volter said:

Cirbes poslednjih nekoliko utakmica solidan. Bar neki minut ume biti koristan. On je trenutno na 10% onoga što je nekad bio. Ako bude na 70% biće ogromno pojačanje. To sad deluje kao čudo, ali kad je u pitanju Radonja čuda su moguća.

Uskoković, Popović i Gušić  isto mogu da budu solidni, nama je potrebno malo više od toga.

Solidan je sviranje q...   ništa drugo.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Bio jutros na Pinku.:default_coffee:

Sta ti je drzavna sluzba. Gleda se Pink u pauzi za dorucak.
 
Onu mora da vodi na mali i veliki servis, da joj zamene ulje i filtere a često i kompletnu karoseriju. Valjda je ostalo nešto u švapskoj slamarici. 

Samo da ne baca plavi dim kod hladnog starta.
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...