Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

5 minutes ago, Perkos2 said:

To su samo nagađanja, ja verujem da Kalinic kao jedan pravi slobodno mislieci momak ne bi jikad na to pristao a sumnjam da bi to i čovič odradio. Veliki broj zvezdasa sa ovog foruma bio jee odusevljen kad je Katai popio otkaz zbog nekih politickih istupanja njegove supruge a sad isti oni kritikuju sto je pao dogovor izmedu kluba i navijaca.

Koliko znam/o Kalinu,on bas nema nikakve veze sa crkvom. Posebno odjednom da odeo ceo klub u crkvu i da eto malo popricaju sa the godfather...To sto ti hoces da mislis to je druga stvar.

 

Nije to nikakav sporazum vec ucena. Tako i posluje SPC dug niz godina i onda vlast daje pare da kao nesto grade, itd...Lepo je sto verujes da je SPC jedina institucija koja valja u Serbistanu, ali to je daleko od istine. Naravno ima monaha i ljudi koji su predani poslu, ali ima ih i u drzavnim sluzbama i njih zovu ''budale''..

Edited by Devil In My Pants
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sa stokom ne postoji dogovor. Mozes samo da im se povinujes, inace ce 3 zadrigla krkana da ti dodju na gajbu, bace bombu, prebiju roditelje ili nesto jos gore. Mozda usput i progovore 2-3 reci,a ko su uspei da savladaju.

 

Kalina kao veliki Zvezdas, i na kraju covek, je otisao linijom manjeg otpora i polizao sta je rekao. Kako se osecao dok se stajao na mestu gde je stajao mnogopostovani Vucela par dana pre njega mogu samo da zamislim.

 

Ne postoji dovoljno reci da opisem gadjenje i mrznju prema ovim govnima. Da sam vlast, odmah nakon hapsenja bih im udario sunet, javni.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Lako je ratovati iz udobne fotelje dok tuda deca ginu ili što je onaj Henry nekad pisao "lako je tuđim qurcem gloginje mlatit" budite svi barem iskreni kao Haos i nema frke. Čemu skrivanje?

A odakle se ti javljaš, iz udobne fotelje ili prve linije fronta? 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Lako je ratovati iz udobne fotelje dok tuda deca ginu ili što je onaj Henry nekad pisao "lako je tuđim qurcem gloginje mlatit" budite svi barem iskreni kao Haos i nema frke. Čemu skrivanje?

 

Ja sam više nego iskreno. Svakoga koga nije sramota da na ovaj način reketira nekoga zarad "srpstva, crkve, kosova" ili čega već, u zatvor, momentalno. Nema ničeg skirvenog tu.

 

Takođe i nema ničeg skrivenog u tome da se kaže da je jedna grupacija ljudi (navijači) u svojoj vrhušci ima leglo kriminala i da neka druga organizacija (SPC) u svojoj vrhušci ima ljude koji zaslužuju najdublji prezir zbog svojih stavova, ponašanja i nazora. 

 

Pa ti sad vrti u krug do mile volje. Nisam ti ja kriv što su čelnici navijačke grupe i crkve govna. Jbg. Tako je. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Lako je ratovati iz udobne fotelje dok tuda deca ginu ili što je onaj Henry nekad pisao "lako je tuđim qurcem gloginje mlatit" budite svi barem iskreni kao Haos i nema frke. Čemu skrivanje?

To je sustina Perkose. Nije to nikakav dogovor.

Kalina se poklopio usima i  sam sebe demantovao da ne bi imali problema klub, saigraci i njegovi bliznji od strane kriminalaca.

I sad su mu ovi oprostili i to je dogovor?

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Zapravo Vučić deli sve to preko njih, jer mu se može. 

Kao što ni Duda nije gnjida jer je morao da sarađuje sa AV, igra šah i afirmativno govori o predsedniku, tako ni ovde nije sve crno ili belo. 

 

Baš bih voleo da vidim ko bi u državi Srbijici to mogao da odbije a da je na bilo kojoj visokoj poziciji u bilo čemu. 

 

 

 

duda se na ovom forumu napušavao i zbog posla kojim se bavi & zbog zahvaljivanja vučiću. drugim rečima, dozvoljeno je bilo da se piše i kako je izlapeli golubar i jebi se dudo - pa ne vidim zašto bi patrijarh bio pošteđen takvog suda. ponavljam, on je običan činovnik na visokom položaju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

 

duda se na ovom forumu napušavao i zbog posla kojim se bavi & zbog zahvaljivanja vučiću. drugim rečima, dozvoljeno je bilo da se piše i kako je izlapeli golubar i jebi se dudo - pa ne vidim zašto bi patrijarh bio pošteđen takvog suda. ponavljam, on je običan činovnik na visokom položaju. 

jasno, samo ne vidim vezu patrijarhovog ordenja sa ovom temom

 

to je neko 10. koleno veze, kojim možemo da povežemo i sve ove igrače što su išli kod njega na prijem i vređamo ih jer piju rakiju sa takvim čovekom

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

A odakle se ti javljaš, iz udobne fotelje ili prve linije fronta? 

Ja uvek iz udobne fotelje ali nikad i nigde ne pozivam na nikakav rat. Ili si ti negde procenio da ipak prizeljkujem da padne tuđa krv dok ja tipkam.

Link to comment
Share on other sites

Neko se nagodio u Kalinino ime, preko Kaline, da li je to dobro, ne, da li je bolje da ga zvizde krimosi iz ultra kopa, po meni da. Kalina bi sacuvao svoj stav, a placenicka govna ne bi dolazila da smrde i sire zarazu. Sve se plasim da cuvari srBstva pristaju da prime vakcinu od okupatora🙄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Perkos2 said:

Ja uvek iz udobne fotelje ali nikad i nigde ne pozivam na nikakav rat. Ili si ti negde procenio da ipak prizeljkujem da padne tuđa krv dok ja tipkam.

I da ne jurim svaki upis pojedinacno evo repliciracu samo Haosu da ne mora baš svako da iskazuje svoju ostraščenost. Skapirao sam nakon Haosovog komentara da je  na forumu nesto politicki podobno a nesto nije. Cenim i taj stav samo zapitajte se koliko se razilkuje od ideoloske podobnosti koje zahtevaju delije. Izgleda da je u Srbiji odavno u modi " ja tebi serdare a ti meni vojvodo"

Edited by Perkos2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mene kao obveznika pdv-a ič ne tangira ta mesečna plata Kaline jer to su i tako Noletovi novci sa kojima će SPC verovatno po prioritetima prvo da plati nekih par kilometara zlatopisa na decenijskim završnim radovima svoje kapitalne investicije na Vračaru...a onda ako pretekne nešto, i ima gladnih dole...može na licitaciji da se otkupi ona fejk plazma po nabavnoj ceni preko Vulina. To je taj level.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

par sati ne otvorim forum i vidim ispisano pitaj qrac strana. reko potpisao ili monro ili vlada stimac, trece nema.

kad ono niti grmi, nit se zemlja trese vec vox92 forumasi mlate praznu slamu.

od danasnjeg dana ocekujem samo pobedu KK CZ. 

za sve ostalo me zabole.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Chaos Is Me said:

Neće se brisati i kažnjavati nikakvo nazivanje interesnih lukrativnih i ratnohuškačkih organizacija pravim imenom, imate gomiletinu drugih foruma na kojima se sa blagonaklonošću i zilotizmom gleda što na SpC što na delije sever. Valjda je jasno koji diskurs vlada na ovom forumu, to se nikad nije ni krilo. 

Ali se zato dobije ban za "Tvorza" , "Mustafa", verujem da ce i "Robija" postati zabranjen pojam.

Neobzirno je prema verujucim ljudima kojih sigurno ima na ovom forumu. Nekulturno je, zalazi u privatnost. Treba li forum da sluzi za vredjanje bilo kakvih zajednica? Ne vidim da je urednistvo ovog foruma drugacije od "delija"

U normalnom drustvu bi trebalo da se svi smatramo jednakima, i vernici, ateisti, homoseksualci, nacionalne manjine, ravnozemljasi, antivakseri, snsovci, marsovci...

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni said:

Ali se zato dobije ban za "Tvorza" , "Mustafa", verujem da ce i "Robija" postati zabranjen pojam.

Neobzirno je prema verujucim ljudima kojih sigurno ima na ovom forumu. Nekulturno je, zalazi u privatnost. Treba li forum da sluzi za vredjanje bilo kakvih zajednica? Ne vidim da je urednistvo ovog foruma drugacije od "delija"

U normalnom drustvu bi trebalo da se svi smatramo jednakima, i vernici, ateisti, homoseksualci, nacionalne manjine, ravnozemljasi, antivakseri, snsovci, marsovci...

Nije neobzirno prema verujućim ljudima (šta god to značilo, i ja sam verujući samo ne treba mi posrednik između mene i onoga u šta verujem) jer ljudi ne veruju u SPC niti bilo kakvu ovozemaljsku organizaciju nego u nešto drugo. Ne znam zašto se izjednačava verovanje sa odanošću lukrativnoj i interesnoj religijskoj organizaciji. 

 

A lično ne da ne bih davao banove za Tvorza nego tog stvora samo tako i nazivam. 

Edited by Chaos Is Me
  • Like 3
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Bolje nemojte da objasnjavate zasto ste blagonakloni na vređanje SPC samo se sve vise uplicete u mrezu koju ste sami napravili. Pritom uglavnom niste vernici niti pripadnici SPC pa je tek to bljutavo ali puska je kod vas, vi diktirate pravila pa ladno mozete na zasto da odgovorite sa zaato i tačka.

Edited by Perkos2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da kazem i ja koju na temu slucaja Kaline, pre tekme.

 

Nesto mi nije jasno, kod onih koji vredjaju SPC zbog ovog slucaja - kako je tacno SPC umesana u ovo? Da li je neki predstavnik SPC izasao i kritikovao Kalinu, da li je ista SPC trazila od njega? Dakle, kakve tacno veze ima SPC uopste sa ovim? Nit su reagovali na tvit (mislim se, da jesu, verovatno bi bio persona non grata a eto njega sa predstavnicima SPC pre neki dan, ispijaju casice), niti je Kalina pominjao u tvom retvitu SPC vec jednu licnost.  

 

Jasno vam je da je ovo sve maslo iskljucivo Dileja koji su toboze neki vernici (a neki od njih dileri, lopovi, ubice i slicno), pa da bi ispali jos veci vernici onda naterali Kalinu da da "dobrotvorni prilog". 

 

Mislim, nece se SPC buniti, ali nemaju oni nikakve veze sa ovim slucajem.

 

--

 

Kalina i Dileje - verovatno jeste neprofesionalno to sto je retvitovao samo iz razloga neke vulgarnosti, jer se inace jebe Feneru/Valenciji (gde je vec bio u to vreme) za Dileje, SPC poglavara i ostalo. Jedini ko se ovde nasao uvredjen jesu Dileje, SPC nije. KKCZ mu nije tada bila poslodavac pa nema sta da se pita, mozda je mogao FKCZ da se nadje uvredjenim... 

U svakom slucaju, Kalina, ako je stavio prst na celo (a da mu niko drugi nista drugo nije prislonio na celo), pokazao je da zeli da smiri situaciju iako apsolutno nije morao. Respect za to, i nadam se da je s ovim sve oko njega zavrsneno.

S druge strane Dileje, su onim saopstenjem, upravo pokazale sav ekstremizam koji mora biti kaznjiv od strane institucija. Jasno isticu svoje sovinisticke stavove do te mere da hoce da primoraju i klub da radi u skladu sa njima. Neka si kupe klub pa neka tamo forsiraju ovu pricu. Ne u mojoj Zvezdi, koja je nista manje moja nego sto je njihova. Pitam se koliko puta su te Dileje platile kartu za neku KK/FK utakmicu a kamoli kupile sezonsku u poredjenju sa mnom ili nekim drugim "semenkarom&simpatizerom". 

 

 

Disclaimer: pocinjem trajno da koristim naziv Dileje umesto Delije, iako shvatam da je to uvredljivo, pa i da nekom na forumu takodje moze biti uvredljivo ako se oseca pripadnikom te grupe. Zelim samo da naglasim da pri tom ne mislim cak ni na sve navijace sa severa Marakane, vec samo na idiote. Delije su siri pojam. 

 

 

Eh da, dobijamo veceras! 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Nije neobzirno prema verujućim ljudima (šta god to značilo, i ja sam verujući samo ne treba mi posrednik između mene i onoga u šta verujem) jer ljudi ne veruju u SPC niti bilo kakvu ovozemaljsku organizaciju nego u nešto drugo. Ne znam zašto se izjednačava verovanje sa odanošću lukrativnoj i interesnoj religijskoj organizaciji. 

 

A lično ne da ne bih davao banove za Tvorza nego tog stvora samo tako i nazivam. 

Ovde je pogrešno što si ti tvoje poimanje vere percipirao kao univerzalno.

Postoje ljudi koji veru doživljavaju i kroz SPC i koje ovo može da vređa.

Mi sad možemo da diskutujemo kakva je SPC organizacija i da li je kriminalizovana, koliko zloupotrebljava i da li zloupotrebljava veru koju propagira, ali ne može da poreknemo doživljaj SPC kod velikog broja ljudi.

Poistovećivanje crkve sa pojedincima iz iste bez obzira na poziciju je tek tema

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dok čekamo da počne utakmica (ne sećam se kad sam poslednji put bio ovako nestrpljiv), podsetimo se kako je izgledala naša najbolja napadačka utakmica protiv Žalgirisa. Iz ovogodišnjeg tima tad su bili tu: Wolters, Mitrović, Lazić, Dobrić, Simonović (dao 4 trojke :classic_biggrin:) i Kuzmić. Naravno Radonja na klupi.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...