Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 minutes ago, Sector said:

Holins je valjda bio pod znakon pitanja za Budućnost a sad je pod znakom pitanja i za Makabi. Na kraju neće igrati mjesec dana, klasične naše povrede.

 

ako je povreda prouzrokovana onim klizanjem gde je umalo napravio špagu, to je verovatno povreda prepona - što može biti prilično tricky, u smislu da je bolna i da treba vremena da se zaleči. ne bi me čudilo ni da odsustvuje par nedelja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I Radonja se osvrnuo na tu našu zlu kob sa malim povredama.

 

Ovo je rekao za Lazarevića

 

Quote

„On je nezgodno pao, ugruvao se malo i ništa ozbiljnije od toga. Imali smo dosta tih čudnih situacija gde smo izlazili sa ozbiljnim posledicama, ovoga puta se to nije desilo„.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sector said:

Šuška se da psihopate iz jedne navijačke grupe koja navodno podržava Zvezdu planiraju da protestuju protiv Kaline na prvom domaćem meču u EL.

Izgleda je i ona posjeta patrijarhu i slike Kaline i patrijarha kako cirkaju zajedno bila uglavnom pokušaj da se ta stvar izgladi, ali džaba.

Edited by quentin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Radonja o pojačanjima

 

Quote

Kada su u pitanju pojačanja, Radonjić ističe da trenutno nema pregovora sa potencijalnim akvizicijama.

“U ovom trenutku nema kontakata ni sa jednim igračem”.

 

  o vvakcinisanim u kkcz 

 

Quote

“Mislim da treba da se vakcinišemo svi. Ne samo sportisti. Ja u petak idem da primim treću dozu. Imamo još jednog nevakcinisanog igrača koji će to obaviti u petak i to je to”.

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Sector said:

Šuška se da psihopate iz jedne navijačke grupe koja navodno podržava Zvezdu planiraju da protestuju protiv Kaline na prvom domaćem meču u EL.

Oni bas vole da ih ostatak tribina napusava.

 

Ali dobro, i za Omica i za Kalinu prosli put, hala je pokazala sta misli o njihovm stavovima.

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Šuška se da psihopate iz jedne navijačke grupe koja navodno podržava Zvezdu planiraju da protestuju protiv Kaline na prvom domaćem meču u EL.

 

1 hour ago, Wesley Sneijder said:

Oni bas vole da ih ostatak tribina napusava.

 

Ali dobro, i za Omica i za Kalinu prosli put, hala je pokazala sta misli o njihovm stavovima.

 

Ovo. 

 

Nisu svesni kako će se nasisati kurca. Kalina je nekoliko puta u nedelju dobio standing ovation.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

Izgleda je i ona posjeta patrijarhu i slike Kaline i patrijarha kako cirkaju zajedno bila uglavnom pokušaj da se ta stvar izgladi, ali džaba.

Jer je KKCZ bas mocna i da moze tek tako da pozove Partrijaha i kaze evo mi bi dosli, jbte gde vi zivite u svemu vidite nesto skriveno.

Da bi se doslo do Partrijarha ne ide to bas ej mi dosli , i ako mozes da se slikas sa Kalinom da nam verni ne bi izvizdali igraca?

 

Obrce se igrica ovde stvarno.

Da je Covicu do misljenja njihovog ne bi Kalinica potpisao, ne bi Omica potpisao, ne bi b se njima zahvaliio na otvorenoj fotelji u FKCZ, i ovo nije protest protiv Kalinica, vec protiv Covica, Kalinic je samo okidac, da nije Kalinic, bio bi Mitrovic sto je igrao za KKB, Radonjic sto je isto igrao za njih itd. Pa oni ne dolaze od kako je FK usao u evropu, vise im KK CZ nije interesantan, a Kalinic je samo produzetak cuvenog odgovora ZASTO ZATO.

 

Ovaj protiv koga navodno protestuju tihovanjem, moze da sedi sa Janicarima, da provuce da je pogresna uplata greska Fiorentine, a ne kradja para na tudji racun, procenti za 50 igraca koji su prosli kroz klub a da nisu sastavili dve utkamice u dresu, slike AV u vise formata, sve su to zuti kartoni, ali izjava predsednika KKCZ da zeli pobedu protiv Olimpijakosa jer je odlucujuca za ulazak u Top 8, jer je potpis jednog od tri najbolja igraca na toj poziciji u EL rusenje srpstva i crkve za direktan crveni karton. Ali zahvaljuci njima on je i dalje na tom mestu, da zele da ga ruse oni bi vec nasli nacina da ga sklone i to ne preko Kalinica. 
 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo ko: bilo šta.

Šarac: staje u odbranu Čovića. 

Opusti se bre druže, kad je u pitanju rasprava dileje vs bilo koji igrač, ovde smo svi na istoj strani. Posebno kad je u pitanju zaslužan i najbolji igrač ekipe.

 

Što se Makabija tiče, oni su dosta nekonstantni i previše i dalje zavise od Wilbekina. Fizički su jedna od onih ekipa koje ne možemo baš da savladamo na fizikalije, naročito u krnjem sastavu. Pribojavam se šta bi Reynolds mogao da uradi našim centrima. Uglavnom, treba primeniti recept iz Istanbula, 1. skupljati dole i 2. sve vreme biti u dresu Wilbekinu, pa ostali neka nas pobede ako već moraju.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

ONi od ''fudbala'' dobijaju pare...Meni uopste nije jasno sto se napada Terzic, kad tamo sve vuce zvalavi...sto se para tice a i nekih igraca.

 

Meni i dalje nije jasno sta oni imaju protiv Kaline?? Prosto ne verujem da ce doci da skandiraju protiv Kaline..to je van svake pameti

 

 

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bilo ko: bilo šta.

Šarac: staje u odbranu Čovića. 

Opusti se bre druže, kad je u pitanju rasprava dileje vs bilo koji igrač, ovde smo svi na istoj strani. Posebno kad je u pitanju zaslužan i najbolji igrač ekipe.

 

Što se Makabija tiče, oni su dosta nekonstantni i previše i dalje zavise od Wilbekina. Fizički su jedna od onih ekipa koje ne možemo baš da savladamo na fizikalije, naročito u krnjem sastavu. Pribojavam se šta bi Reynolds mogao da uradi našim centrima. Uglavnom, treba primeniti recept iz Istanbula, 1. skupljati dole i 2. sve vreme biti u dresu Wilbekinu, pa ostali neka nas pobede ako već moraju.

Nema sta da se igra kao protiv Fenera, nije ovaj Grk Salo...Oni ce probati tj ne probati vec ce trcati non stop pa akonabiju iskantace nas, ako ne  moze biti egal. Prebrzi su..

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bilo ko: bilo šta.

Šarac: staje u odbranu Čovića. 

Opusti se bre druže, kad je u pitanju rasprava dileje vs bilo koji igrač, ovde smo svi na istoj strani. Posebno kad je u pitanju zaslužan i najbolji igrač ekipe.

 

Što se Makabija tiče, oni su dosta nekonstantni i previše i dalje zavise od Wilbekina. Fizički su jedna od onih ekipa koje ne možemo baš da savladamo na fizikalije, naročito u krnjem sastavu. Pribojavam se šta bi Reynolds mogao da uradi našim centrima. Uglavnom, treba primeniti recept iz Istanbula, 1. skupljati dole i 2. sve vreme biti u dresu Wilbekinu, pa ostali neka nas pobede ako već moraju.

Jesam li ga branio kada je Filip igrao? Kada je mesec dana birao trenera do Shakote, Pusti mi to da ja samo klimam glavom kada je on u pitanju, ali reagujem kada procitam nesto sto nema veze sa istinom. I uvek cu, ne zbog njega licno, nego zbog kluba, jer ovo podmetanje da je ekipa otisla kod Partrijarha da bi se dodvorila njima, Boze sacuvaj. 
 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Šarac said:

Jer je KKCZ bas mocna i da moze tek tako da pozove Partrijaha i kaze evo mi bi dosli, jbte gde vi zivite u svemu vidite nesto skriveno.

 

SNS je toliko moćan i uticajan aka mali alek - da može da pozove patrijarha na doručak, ručak i večeru 2ipo sata ranije. a pošto je zvezda zavisna od snsa aka vučića, onda, da, može & jeste toliko moćna, baš koliko je i vučićeva odluka ili amin.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...