Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, n4l1m said:

ne znaju ljudi da gledaju dalje od svog prsta..

da se po aba lige igra za nedelju dana mi bi bili favoriti, ali jbg ne igra se..

u cemu je fora, fora je sto je tek pocetak sezone, vecina ima mnogo novih igraca..

imamo i mi skoro 8 ili koliko vec novih, ali zbog toga sto je ra sa vecinom vec radio i to u zvezdinom sistemu, bukvalno je u par nedelja, dobijeno ono sto ce vecini timova trebati po 3+ meseca, i to  je ono sto trenutno vecinu zavarava..

 

mesarski receno, ako bi gledali kvalitet tima, hemiju i uigranost  onda bi to ovako izgledalo za prva 4 tima aba lige u ovom trenutku..

 

zvezda: kvalitet 8 ; hemija 9,5 ; uigranost 9

partizan: kvalitet 8 ; hemija 6 ; uigranost 6

cedevita: kvalitet 7 ; hemija 6 ; uigranost 6

buducnost: kvalitet 7 ; hemija 6 ; uigranost 6

 

e sad s obzirom da je ra tvrdogav u nedovodjenju, kao sto je robija tvrdoglav u dovodjenju, de fakto je da ce partizan sa novim igracima po kvalitetu preshishati nas kvalitet..

isto tako, buducnost sa dovodjem jos jednog solidnog pleja, postaca izuzetno zajebana, njima je pre neki dan vise falio jos jedan krsteni plej nego li nikolic i vajli zajedno..

tako da ono, svi ovi timovi ce tokom vremena dizati hemiju i uigranost, dok smo mi vec sada gotovo na max, i bez dovodjenja dodatnog kvaliteta tesko da cemo tamo za 5-6 meseci biti u ikakvoj prednosti, dapache..

Kod Cedevite je veca hemija od ova dva. Drugo, Robija i nije doveo centra da budemo iskreni i imaju dosta goru liniju od nas trenutno.

 

Buducnosti treba neki Pargo i bili bi tip top, sto bi dobilo na znacaju kad dodje Vili,doduse mozda i neki asistent ne bi bio los posto tu spolja niko ne da loptu ili ne zna,mada i Dzila boli qrac za to.

 

Cedevita nema jednak kvalitet kao i Buducnost da budemo skroz iskreni ovde...Zvezda je trenutno dosta kvalitetnija od partizana i po rosteru..

 

Sad, ipak svako tumaci kako hoce, pa tako i ja tebi kao lupam moju filozofiju i naravno da ce se sve menjati tokom sezone, Radonjic je apsolutno uvek radio doselekciju...tako ce i ovaj put kad vidi sta mu treba. EL, svakako je takmicenje gde godinama popunjavamo broj iz razloga sto i kad imamo 10+miliona, dovedu pacere za trenere ili se desi korona. Sve u svemu bral moras se opustiti...nista neces promeniti sto se nerviras kad svi znamo da ce Zirbes izguliti ova tri metra bez problema.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, n4l1m said:

pa vidi tako ako gledamo, rizik je svaki prelazak niz ulicu, sto de fakto i jeste slucaj..

opet kazem, zadnja mi je namera da ulazim u ovu tematiku i da sirim temu,  posto sam prestao sa pracenjem ovoga jos u martu prosle godine..

al ono sto je znano, to je da svaki virus po svojoj prirodi vec nakon 2 godine, debelo izgubi svoju "snagu".. takodje ono sto sam zapamtio od pre nesto jace od 1,5 godinu, su reci molekularnog biologa, da sekvence corona virusa imaju mali broj genoma, ili kako se to vec kaze, i da imaju mali broj mutacija, daleko daleko manje od recimo svinjskog, a tek da ne govorim od nekih mnogo jacih virusa..

e sad opet kaem, ne bi da ulazim u problematiku slucaja, al kako je moguce da nakon dve godine, gde virus vec sam po sebi(bez ikakvih vakcina) gubi svoju snagu, i gde je jos 40% vakcinisanih, plus jos min 40% je vec prelezalo, da se sada javljaju vece brojke nego sto je bio slucaj dok nije bilo maski i vakcina, i dok je virus bio daleko jaci..

 

no, suma sumarom, da ne bude da sam ja  antivaxer i da teram nekog u "smrt", s obzirom da znate da se na svim vecim skupovima nece proveravati ko je vakcinisan, lepo se vakcinisite i izbegavajte bilo kakve skupove..

sporcki pozdrav :default_coffee:

 

To je upravo zamena teza koju antivakseri i podmecu.

Pozivaju se na svoje ugrozeno pravo kretanja, a zapravo ce na kraju to pravo biti uskraceno vakcinisanima. Antivax ce ici na svadbe, utakmice, koncerte pod izgovorm ne proveravaju ko je vakcinisan, a ti vaksinisan sedi kod kuce. Naravno to ce kod nas lako proci da ne ulazim u razloge.

Drugo nije tacno da se na vecim skupovima ne proverava da li su ljudi vakcinisani. Skoro sam bio na zurci na otvorenom gde ste moralj pokazati potvrdu o vakcinaciji ili uraditi na licu mesta brzi antigenski test. Ako ima volje da se nesto uradi to nije nikakav problem.

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kod Cedevite je veca hemija od ova dva. Drugo, Robija i nije doveo centra da budemo iskreni i imaju dosta goru liniju od nas trenutno.

 

Buducnosti treba neki Pargo i bili bi tip top, sto bi dobilo na znacaju kad dodje Vili,doduse mozda i neki asistent ne bi bio los posto tu spolja niko ne da loptu ili ne zna,mada i Dzila boli qrac za to.

 

Cedevita nema jednak kvalitet kao i Buducnost da budemo skroz iskreni ovde...Zvezda je trenutno dosta kvalitetnija od partizana i po rosteru..

 

Sad, ipak svako tumaci kako hoce, pa tako i ja tebi kao lupam moju filozofiju i naravno da ce se sve menjati tokom sezone, Radonjic je apsolutno uvek radio doselekciju...tako ce i ovaj put kad vidi sta mu treba. EL, svakako je takmicenje gde godinama popunjavamo broj iz razloga sto i kad imamo 10+miliona, dovedu pacere za trenere ili se desi korona. Sve u svemu bral moras se opustiti...nista neces promeniti sto se nerviras kad svi znamo da ce Zirbes izguliti ova tri metra bez problema.

 

 

 

nemam ja nikakav problem sa zirbesom i do kraja sezone, mada ce svakako tako i biti, posto mu je takav ugovor.. vec sto nije dovedena zamena za vajta..

igrati 3 utakmice nedeljno sa front courtom u eri korone  sa

 

luka, simon

kuzmic, zirbes

 

je apsolutno nepojmljivo, a da ne govorim da prvih 5-7 utakmica, ni tog zirbesa nece biti..

 

a robija za razliku od radonje koji je sa ovim frontcortom usao u sezonu( na koje treba dodati i povrede  jos 4-5 igraca, svesno je usao u rizik i da puknemo koju neplanirno u abi, a da ne govorim da u el, ispadamo iz igre vec nakon mesec i po dana), nema uopste potrebe za zurbom, smesan raspored u abi, plus kasnije im pocinje sezone u kupu lepe brene, a i za razliku od nas, bar traze centra..

 

5 minutes ago, Nate said:

To je upravo zamena teza koju antivakseri i podmecu.

Pozivaju se na svoje ugrozeno pravo kretanja, a zapravo ce na kraju to pravo biti uskraceno vakcinisanima. Antivax ce ici na svadbe, utakmice, koncerte pod izgovorm ne proveravaju ko je vakcinisan, a ti vaksinisan sedi kod kuce. Naravno to ce kod nas lako proci da ne ulazim u razloge.

Drugo nije tacno da se na vecim skupovima ne proverava da li su ljudi vakcinisani. Skoro sam bio na zurci na otvorenom gde ste moralj pokazati potvrdu o vakcinaciji ili uraditi na licu mesta brzi antigenski test. Ako ima volje da se nesto uradi to nije nikakav problem.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Ok, Radonja je ubio svaku nadu sto se tice EL.

Desice se da nekoga isprebijamo, dobijemo. Bicemo na dnu zajedno sa Albom i Panatom.

Steta, ono na sta nas vd predsednik gleda kao na ustedu ili trosak, vecina EL klubova gleda na to kao na investiciju.

Nas bukvalno jedan igrac ekstra klase deli od ravnopravne borbe sa pola EL.

Nista, da se fokusiramo na aba, to je dapace prioritet.

A sto se tice EL, bice i tu neka pobeda do 8.kola.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, propolis said:

 

Čist fašizam.

Sta je? Cist fasizam? Kakav, bre, fasizam? Znas li ti sta je uopste fasizam? Drago mi je da se povela ova debata da znam koga ne treba citati.. aj sad kod molera na YouTube da te uci o medicini i stetnosti vakcina. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Harz aka Laki21 said:

Hteli mi to ili ne Corona je postala sastavni (neizbezni) deo svakog segmenta naseg zivota. 

 

Odgovornost u takvim uslovima lezi uglavnom na pojedincu. Srbi imaju onoliko selektora, specijalista za sve bolesti, strucnjaka za sve oblasti koliko stanovnika Srbija ima + dijaspora. 

 

Vec dugo sam na srecu/zalost (zavisi kako se uzme) van Srbije, sta vise poslednji put sam bio septembra 2016. 

 

Od ljudi koje poznajem, jedino Srbi se ovde u Nemackoj aktivno suprostavljaju vakcinisanju. Sto se tice mera, tu je malo drugacije, kazne su velike, a drzava dosledna u postovanju zakona i propisa, tako da i Srbi nose maske i drze gde je to obavezno, naravno uz negodovanje (koje ne iznose javno). Za prisustvo javnim manifestacijama vazi pravilo 3G Regel (pravilo) - Geimpft, Getestet und Genesen (vakcinisan, testiran, prelezao).

 

Testiranje (brzi test) je do 11.10. besplatan, nakon toga ce se placati. I neki Nemci smatraju da se na ovaj nacin indirektno vrsi pritisak da se ljudi vakcinisu, pogotovo sto se sve vise izbacuje trece G (prelezao), ali pravilo je doneseno a pravila se u Nemackoj moraju postovati. 

 

Deca se testiraju kuci dva puta nedeljno i u slucaju pozitivnog testa ostaju u karantinu. Te testove obezbedjuje drzava i vaze samo za skolu. U prodavnici se mogu ti testovi nabaviti po ceni vec od 0,70 € (ovaj test se naravno ne priznaje nigde). 

 

Vakcinisam sam od juna (Pfizer - nisam mogao da biram) ali i za vakcinisane vaze mere odstojanja I nosenja maski. 

 

Zemlja koja ima 11 puta vise stanovnika od Srbije ima (u ovom trenutku) oko 10.000 novozarazenih na dnevnom nivou (manje od 2 puta vise). 

 

Odgovornost je na pojedincu, a to nama nikada nije bila jaca strana. Nazalost. 

 

 

Da izvines, gomila stereotipa i opstih gluposti o zlim i divljim srbima.... ili se druzis samo sa "srbima'' te ne znas kakvo misljenje i ponasanje imaju "ostali"stanovnici u De

 

E da, kada ovi mozgovi iz uptave kluba misle da daju bilo kakvo obavestenje o kartama za utakmicu protiv zalgirisa???

Edited by John Dies at the End
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Propolisa pod mač obavezno. Nemožemo dopustiti da ravnozemljaši i ovi što gledaju moleraj na yt, vode kolo. Ipak smo na b92 uvek bili striktni oko toga ko sme da izrazi svoje mišljenje a ko ne. A ne tamo neki rsb, gde svak može da kaže šta misli.

 

Predlažem prisilnu vakcinaciju za sve koji u buduče budu pogrešno koristili reč fašizam.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

IQ sobna temperatura / obrazovanje do 2.stepena srednje / funkcionalna nepismenost.

 

Kajri Irving nivo.

1 minute ago, Sector said:

Mene zanima čime je Simke vakcinisan. Ja bih tu izbjegao.

Al' peglas difens tj.imas snage da 40 mina mlataras onoliko rukama. Njegovu uzimam za booster da vise ne gubim na tenisu od nekih pacera!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

Propolisa pod mač obavezno. Nemožemo dopustiti da ravnozemljaši i ovi što gledaju moleraj na yt, vode kolo. Ipak smo na b92 uvek bili striktni oko toga ko sme da izrazi svoje mišljenje a ko ne. A ne tamo neki rsb, gde svak može da kaže šta misli.

 

Predlažem prisilnu vakcinaciju za sve koji u buduče budu pogrešno koristili reč fašizam.

iako razumem sta hoces da kazes...fasizam je preteska rec da bi se tako olako potezala

naravno, svako moze da se izrazi...ali isto tako da podnese i posledice tog svog izrazavanja

kofa govana zvuci kao prikladan odgovor onome ko na temu vakcinacije vadi fasizam kao kvazi argument

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, L' Imperatore said:

Propolisa pod mač obavezno. Nemožemo dopustiti da ravnozemljaši i ovi što gledaju moleraj na yt, vode kolo. Ipak smo na b92 uvek bili striktni oko toga ko sme da izrazi svoje mišljenje a ko ne. A ne tamo neki rsb, gde svak može da kaže šta misli.

 

Predlažem prisilnu vakcinaciju za sve koji u buduče budu pogrešno koristili reč fašizam.

 

Ja bi avakse u rezervate, pa onda da se organizuje vax safari 🙂

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

U jbt koje uvrede. Valjda će biti sankcionisano. 

Koliko su mi se smučili antivakseri sa teorijama zavere i raznoraznim glupostima, imam utisak da će i vakseri da ih dostignu uskoro. 

Jedan o babama i dedama, jednom komša najeb'o... 

Vakcina je slobodna volja svakog čoveka. 

 

Edited by StiviKivi
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki21 said:

 

Ja bi avakse u rezervate, pa onda da se organizuje vax safari 🙂

 

Bravo Laki. Brainstormujemo na max. 

 

Otvoren konkurs za ideje šta čemo sa njima. Počeli smo jako kvalitetno i kreativno, može se reči.

 

NMX da posle sve to stavi u pool pa da demokratički odlučimo koga koljemo i kad.

 

4 minutes ago, StiviKivi said:

U jbt koje uvrede. Valjda će biti sankcionisano. 

 

 

Nemoj nam sad ti kvariti premieru. Vidiš da smo se tek dobro zagrijali.

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, StiviKivi said:

U jbt koje uvrede. Valjda će biti sankcionisano. 

Koliko su mi se smučili antivakseri sa teorijama zavere i raznoraznim glupostima, imam utisak da će i vakseri da ih dostignu uskoro. 

Jedan o babama i dedama, jednom komša najeb'o... 

Vakcina je slobodna volja svakog čoveka. 

 

2021.godine izjednacavati ljude i avaxe je evolucijski neprihvatljivo.

Ne postoje vaxeri. Postoje ljudi koji su prihvatili struju, telefon, antibiotike i vakcine i anti-vakseri.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, leki bg said:

2021.godine izjednacavati ljude i avaxe je evolucijski neprihvatljivo.

Ne postoje vaxeri. Postoje ljudi koji su prihvatili struju, telefon, antibiotike i vakcine i anti-vakseri.

Stručnjače za merenje koeficijenta inteligencije i procenu stepena obrazovanja, vi i dalje namećete mišljenje. Suptilnije, da se primetiti. Ne želim  da učestvujem u debati koja se razvlači na više od 5 stranica.

 

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, StiviKivi said:

Stručnjače za merenje koeficijenta inteligencije i procenu stepena obrazovanja, vi i dalje namećete mišljenje. Suptilnije, da se primetiti. Ne želim  da učestvujem u debati koja se razvlači na više od 5 strana. 

 

To nije stvar misljenja, nego evolucije.

SNS botovi i avaxi su na nivou nekog orangutana. Jbm li ga, tu mi vec treba pomoc biologa, pravnik sam.I 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, StiviKivi said:

 

Vakcina je slobodna volja svakog čoveka. 

 

Znaci ako se ti i ja kupamo u istom bazencetu, moja slobodna volja moze da bude da ja vrsim obe nuzde unutra. Ne vrsim ih diretkno po tebi, moj kupaci ce biti u fekalijama i uostalom, moje pravo je sta cu ja da radim. Je l' se slazes da je to  normalna slobodna volja? Neces sebi dati za pravo da me pitas da l' sam normalan ili eventualno prebijes zbog toga  sto ugrozavam cistocu vodei tebe?  Tvoj odgovor ce biti da bi ti izasao iz bazena, al' zamisli da se kupas sa celom svojom porodicoom a tvoji stariji ukucani ne mogu toliko brzo da izadju kao tii. Evo, najprostije objasnjeno zasto vakcina ne treba da bude volja vec obaveza svakog coveka.  Samo zamisli zemlju kao bazen. 

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Bravo Laki. Brainstormujemo na max. 

 

Otvoren konkurs za ideje šta čemo sa njima. Počeli smo jako kvalitetno i kreativno, može se reči.

 

NMX da posle sve to stavi u pool pa da demokratički odlučimo koga koljemo i kad.

 

Meni to biznis ideja za startup 🙂

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Redstar0356 said:

Znaci ako se ti i ja kupamo u istom bazencetu, moja slobodna volja moze da bude da ja vrsim obe nuzde unutra. Ne vrsim ih diretkno po tebi, moj kupaci ce biti u fekalijama i uostalom, moje pravo je sta cu ja da radim. Je l' se slazes da je to  normalna slobodna volja? Neces sebi dati za pravo da me pitas da l' sam normalan ili eventualno prebijes zbog toga  sto ugrozavam cistocu vodei tebe?  Tvoj odgovor ce biti da bi ti izasao iz bazena, al' zamisli da se kupas sa celom svojom porodicoom a tvoji stariji ukucani ne mogu toliko brzo da izadju kao tii. Evo, najprostije objasnjeno zasto vakcina ne treba da bude volja vec obaveza svakog coveka.  Samo zamisli zemlju kao bazen. 

Uživajte u prirodi ljudi. Družite se sa prijateljima, porodicom. Radite ono što vas čini srećnim. Navijate za Zvezdu. 🙂 Pustite ljude koji se bave time da donose odluke i o tome razmišljaju. Inače mi je porodica vakcinisana. Ja ću uskoro, ne žurim, pre par meseci sam je prestojao, da ne kažem preležao. Muka mi je debate. Da li za ili protiv, konstantno ste opčinjeni temom. Inače lično mišljenje, kao nekog lajka, mi je da ta vakcina neće ništa da nas zaštiti i da ćemo morati svi kroz to. Eventualno će nekom možda ublažiti, mada povučen primerima iz kraja, neće ni ublažiti. Džaba sve 3 doze. Ali sigurno nisam mišljenja da će neko da nas čipuje, otruje ili  slično. 😄😄 Ljidi su nenormalni. Dakle niti će nam odmogne niti pomogne. Primiću je zbog ograničenosti koje ću trpeti i poteškoća kod putovanja, koncerata, utakmica, festivala.. Poteškoća koje sam ovo leto baš osetio. 

Laku noć. 

Edited by StiviKivi
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...