Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Volden ne bi ostao iz istog razloga kao Nnoko, Lojd ... imaju jednu lošu karakternu osobinu da traže svoj zarađeni novac.

Domaći su po tom pitanju mnogo bolji, čute i čekaju od srede do petka, i tako mesecima.

Nnoko je čekao skoro dva meseca da mu isplate dugovanja, po završetku sezone, na kraju se okrenuo i otišao u Baskoniju.

Lojd nije hteo da igra KLS iz istog razloga, mada je ipak odigrao neke minute. To se tako ne radi u ozbiljnom klubu.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@oubrevo. Pa to ti je kod nas u nasem sportu sve na idi mi dodji mi. Kosarka je tu pogotovo u problemu jer su prihodi mizerni, a nasi  klubovi ne mogu da generisu novac sami, prihodi od El su mizerni, prosle godine ni publike nije bilo. Pritom imamo repove ko zna od koje godine i ko zna kome se duguje. Imali smo mnogo gresaka, dovodili jednog Gista za 500 000 koliko sam cuo, koji pametan covek ne prasta otpis. Ne znam, nemam info, samo pretpostavljam. Da ne ulazim u ugovor Sase Obradovica, zanima me, ko nas je terao da potpise o ugovor sa njim? Sami smo krivi, i to je to. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kankkunen said:

Volden ne bi ostao iz istog razloga kao Nnoko, Lojd ... imaju jednu lošu karakternu osobinu da traže svoj zarađeni novac.

Domaći su po tom pitanju mnogo bolji, čute i čekaju od srede do petka, i tako mesecima.

Nnoko je čekao skoro dva meseca da mu isplate dugovanja, po završetku sezone, na kraju se okrenuo i otišao u Baskoniju.

Lojd nije hteo da igra KLS iz istog razloga, mada je ipak odigrao neke minute. To se tako ne radi u ozbiljnom klubu.

 

Ovo ima smisla svakako, ali nije mi jasno u toj jednačini zašto su Loyd i Baron preporučivali Hollinsu Zvezdu i slično. Ne bih da glumim vojnika kluba ali pretpostavljam da su dobili svoje pare do poslednjeg centa, eto zašto.

 

Naš klub verovatno ima taj seljački manir u smislu da ako slično plati Loyda i Waldena, prvi pokida a drugi odigra korektno, onda je automatsko razmišljanje da Walden ne vredi te pare, a ne zapita se neko da li možda u stvari Loyd vredi mnogo više nego što je kod nas dobio. S tim u vezi verovatno i disbalans u očekivanjima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Chaos Is Me Naravno je da ne ostajemo duzni svima za sve novce. Ono sto se sigurno zna je da plate kasne ali i da postoje dugovanja prema nekim igracima. Bivsim pre svega, a sad i Obradovicu. Sto se tice preporuka, pa to sigurno nije zbog redovne plate vec zbog verujem toga sto ovde imaju priliku uglavnom da igraju EL i to sa maksimalnim minutima na terenu, sto im omogucava i dalje napredovanje i sansu da tek onda zabodu jaci ugovor. Drugo, atmosfera je ovde ocigledno lepsa i prirodnija kosarkaski, nego u nekom Zenitu ili Uniksu. Navijaci su mnogo "bliskiji" sa timom i zaista se cesto pravila dobra kohezija tima sa navijacima. Osecaj ovde ljudi kosarku, nije fraza. Igraci to primećuju i lepo im je ovde i zbog toga. Makar mi se cini. 

Link to comment
Share on other sites

Ne pije mi ta priča vodu, nije Hollins neki anonimus nego dugogodišnji EL igrač u zrelim godinama. Ne treba njemu odskočna daska nego dobra uloga i redovna plata. Mislim da se žešće precenjuje faktor navijača kod izbora kluba posebno kad su u pitanju Amerikanci, to su samo floskule za one sa jeftinijim ulaznicama. Ima verovatno onih i koje smaraju ti vatreni navijači koji su super kad se pobeđuje ali znaju da budu gadni kada se gubi. Mislim da igrače (a posebno njihove supruge i porodicu) mnogo više zanima grad, ambijent, troškovi, dostupnost sadržaja i sl. Naravno, kad su u pitanju već dokazani igrači. Da Hollins nije završio kod nas igrao bi u nekom drugom EL klubu ili u najmanju ruku u nekom jakom EC klubu.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne pije mi ta priča vodu, nije Hollins neki anonimus nego dugogodišnji EL igrač u zrelim godinama. Ne treba njemu odskočna daska nego dobra uloga i redovna plata. Mislim da se žešće precenjuje faktor navijača kod izbora kluba posebno kad su u pitanju Amerikanci, to su samo floskule za one sa jeftinijim ulaznicama. Ima verovatno onih i koje smaraju ti vatreni navijači koji su super kad se pobeđuje ali znaju da budu gadni kada se gubi. Mislim da igrače (a posebno njihove supruge i porodicu) mnogo više zanima grad, ambijent, troškovi, dostupnost sadržaja i sl. Naravno, kad su u pitanju već dokazani igrači. Da Hollins nije završio kod nas igrao bi u nekom drugom EL klubu ili u najmanju ruku u nekom jakom EC klubu.

Sam si odgovorio. Ljudi sa strane vole Beograd. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Volden ne bi ostao iz istog razloga kao Nnoko, Lojd ... imaju jednu lošu karakternu osobinu da traže svoj zarađeni novac.

Domaći su po tom pitanju mnogo bolji, čute i čekaju od srede do petka, i tako mesecima.

Nnoko je čekao skoro dva meseca da mu isplate dugovanja, po završetku sezone, na kraju se okrenuo i otišao u Baskoniju.

Lojd nije hteo da igra KLS iz istog razloga, mada je ipak odigrao neke minute. To se tako ne radi u ozbiljnom klubu.

Kuzmic je cekao godinu dana da mu isplate plate iz PAO. Veseli je javno prozivao Fener da je dobio samo tri plate, i ko zna koliko jos primera, npr HIMKI iz prosle sezone. 
Srecom nas klub je bogatijih od ovih spomenutih pa je time i sramota veca po nas klub.

Loyd nije imao potrebe da igra KLS sve do finala, a videli smo svojim ocima kako je u iskrenuo zglob u doskoku na 20 plus razlike u 4/4, tako da ne bih ga bas provlacio kroz blato bez razloga.

 

Noko nije zeleo ostati i pored toga sto je isplacen, jednostavno mu se zivot u Beogradu nije svideo. Ne bi ostao cak i da mu je avansiran cela ova sezona unapred. Ne znam samo zasto je Spaniju stavio ispred zemlje ekonomskog tigra i grada koji ima najbolji nocni provod u Evropi. Bas neki cudak. 

 

Niko od njih ne cekaju pare od srede do petka, svako dobije pare, samo sto domaci znaju kako se ovde isplacuje i svakako niko ne grca i prosi  od prvog do prvog kao ostatak obicnog sveta.
Da ikome od ovih domacih smeta nacin isplate odavno su mogli dici sidro i otici za redovnijim isplatama u "siromasnoj" Evropi. 

 

 

 

Edited by Šarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Idealna uloga za Vodena je da bude Đenka 2.0 i to se lepo videlo i sinoć i prethodne godine kod nas. Ja sam njega gotivio i baš bi mi bilo drago da je ostao.

Strani igrači u BG-u vole što svi govore ingliš, što možda prvi put u životu steknu utisak kako je to biti zvezda i što je dobar net 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Redstar0356 said:

Kako bese onaj program Rokr ili kako se se zove? I sta ukucamo? Nemam Sk jbg 

Instaliraš program i kad ti traži url ukucaš huhu.to. Program je super, samo pripazi jer je to free verzija, pa se poslije par sati isključi i traži pare. Ali može utakmica da se odgleda opušteno, ako nisi taj dan bindžovao serije i sl.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...