Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

26 minutes ago, uini said:

 

kada bi bila istina da madar "čašćava prisustvom", igrao bi moore puno više

 

šteta što željko ne zna da razvija igrače na centru. tako je dule razvio veselyja na krilu a željko ga ukalupio u najboljeg evropskog centra, šteta.

 

Sam ja negde rekao da ne zna? 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, uini said:

kada bi bila istina da madar "čašćava prisustvom", igrao bi moore puno više

Ne znam da l' je istina ili ne, ali ni ta uzročno-posledična veza koju navodiš nije zapisana u kamenu. Treneri stvari rešavaju na različit način. Dakle, možda si u pravu a možda se Željko slaže s Duletom ali hoće da reši problem svojim metodama.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, greenenvy said:

 

Sam ja negde rekao da ne zna? 

 

na sudu ne bi verovatno mogli da ulože prigovor na tvoj upis ( :

meni je bezveze to "al bi dule napravio od njega vrhunskog evropskog centra", kao da sada imate neku averidžaru od trenera pa ostaje taj žal za eventualno protraćenim talentom.

 

9 minutes ago, Barkley#34 said:

Ne znam da l' je istina ili ne, ali ni ta uzročno-posledična veza koju navodiš nije zapisana u kamenu. Treneri stvari rešavaju na različit način. Dakle, možda si u pravu a možda se Željko slaže s Duletom ali hoće da reši problem svojim metodama.

 

sranje su te duletove izjave, jer ne idu uz neki trenerski bon-ton, pogotovo kada priča o ekipi koja, iako ima problema u igri, rezultatski dobro gura a vodi je mnogo bolji trener nego što je on (dule).

 

mislim, dule ima red javljanja koliko mu se duguje para a on strpljiv, pa kad mu kontam, uplate te pare, onda se oseća pozvanim da komentariše ne samo igru partizana, nego da pojedinačno ističe ko časti a ko je radan. eto zamisli željka da krene u neku analizu igre panatinaikosa sa posebnim osvrtom na xy igrače.

ne ide, jednostavno, nije okej sa nekog stanovišta opšte kulture.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Je l' ovo još jedan od onih napada koji se povremeno, u tata stilu, provlače kroz teme, da Dule ne miriše Željka ili ne miriše što je Željko u KKP ili što Žoc ima status kakav ima? Nije uopšte analizirao igru KKP niti rezultate nego je po meni dao samo dodatni podstrek igračima da više rade. Umeo je on žestoko da lupa ili greši, ali opet njegov komentar ima veću težinu nego rendom komentatora.

 

S te kolegijalne strane meni je dovoljno ovo

Quote

Pametno je odlučio da nakon što nije prošao u Bostonu dođe kod Obradovića i prođe najbolju školu

 

Btw, mislim da je bila vest da je Dule isplaćen u totalu, možda grešim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barkley#34 said:

Je l' ovo još jedan od onih napada koji se povremeno, u tata stilu, provlače kroz teme, da Dule ne miriše Željka ili ne miriše što je Željko u KKP ili što Žoc ima status kakav ima? Nije uopšte analizirao igru KKP niti rezultate nego je po meni dao samo dodatni podstrek igračima da više rade. Umeo je on žestoko da lupa ili greši, ali opet njegov komentar ima veću težinu nego rendom komentatora.

 

S te kolegijalne strane meni je dovoljno ovo

 

 

vidi, ako to doživljavaš kao napad u tata stilu a ti prijavi safetu i uvrnuto(m)

ja sam izneo svoje mišljenje zašto smatram da je to što dule radi nekolegijalno a ubeđen sam da bi on u svoje vreme u partizanu na takve opaske posvetio pola konferencije za štampu i dva novinarska intervjua da objasni iz čije kuhinje to dolazi

 

što se tiče bolda, evo glasno se smejem majkemi. dule će da im da dodatni podstrek, kako da ne.

živi nisu bez njegovog podstreka

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kronostime said:

Ne vidim  problem u tome sto Dule Vujosevic, koji je gomilu do tada nepoznatih igraca doveo do toga da igraju na najvisem nivou u EL i NBA, prozbori koju oko mladih igraca Partizana. :default_coffee:

 

nije on nosilac partizanske spomenice, nego bivsi trener koji, kada vec komentarise, treba da istakne neke dobre stavri a ne ono sto on iz publike vidi kao cascavanje prisustvom. kada vec nažalost ima toliki uticaj na plebs, bolje mu je da pazi sta prica

 

opet kažem, zamisli da je bilo ko, značajan za istoriju partizana, komentarisao na taj način dok je on bio trener. bilo bi "atentat na šefa stručnog štaba", "okreću publiku protiv mladog igrača", "zna se sa kim sedi i za koga radi" "to su opasne frewkvencije" i slično

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako ne vidiš problem u tome da jedan de fakto penzos sa popriličnim iskustvom komentariše nešto iz svoje oblasti a usput da direktnu pohvalu svom ''konkurentu'' na klupi i u srcima navijača? Šta ima tu pametno da se čuje, daj da vidimo šta na tu temu ima da kaže vaskoliko internetstvo.

 

14 minutes ago, uini said:

igračima koji danas igraju u partizanu to znači, nadam se, apsolutno ništa (ubeđen sam da im ne znači ništa)

I to je tačno. Dati podstrek i shvatiti nečije reči kao podstrek su dve različite stvari.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lep pocetak godine.

 

Kopriva zvani cekic.

Deluje da ce se Lesor fino uklopiti u ovu ekipu, cime ce Smajli imati vise prostora na 4.

Ako smo dobili Zagora, to bi bila najveca pobeda iz ove utakmice. Al sacekajmo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...