Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Bice zanimljivo videti hoće li Lesor razumeti Željka i njegovih 100 off setova 😂😂😂

 

Biće to jedna nova ljubičasta nijansa u širokom spektru ljubičastih 🙂

 

 

 

Čestitke na potpisu komšije i trebalo bi biti zanimljivije u Aba sada 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ne znam ko je bolji defanzivni centar u ABA.  Covek zatvara reket, pa videcemo  sta i kako na kraju balade. Bukvalno za klasu bolji i skuplji od svakog drugog centra u ABA ligi. 

 

Ovo ti je bila poenta sve vreme, sta ga okolisas bzvz

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, realno *w said:

 

 

 

 

Kako ovo leba ti?  Mene ozbiljno nervira i broj naših mladih igrača, nego još Realu da razigravamo talente.

 

Iskreno se nadam da niko u klubu ne razmišlja o tome, baš bismo smešni ispali. Iz Reala na pozajmicu može samo Gos :default_coffee:

 

 

 

 

Da se ne lazemo, ali ja bih preziveo i Edija na pozajmici...:classic_cool:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ne znam ko je bolji defanzivni centar u ABA.  Covek zatvara reket, pa videcemo  sta i kako na kraju balade. Bukvalno za klasu bolji i skuplji od svakog drugog centra u ABA ligi. 

 

Ja sam mislio da ih trolujes, a ti stvarno mislis da je Lesor za klasu bolji igrac od drugih u aba ligi.

 

Ok, izvinjavam se onda, mislio sam da se zajebavamo.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Alex_Serbia said:

Ceka se Frensis

really-fed-up-clap.gif

 

Ngl, nisam fan.

 

Karakterno smecar, kosarkaski ok, ali ostaje pitanje sta se cekalo do kraja godine da se potpise igrac koji je bio dostupan i u septembru. Pricalo se necemo bilo koga, ovo-ono, a na kraju eto ga upravo taj bilo ko, samo sa 3 meseca zakasnjenja, da se tek sada uigrava i uvodi u 'sistem' koji je i bez njega najblaze receno klimav. 

 

Ostaje fakat da je svako pojacanje dobrodoslo sa ovakvim kraterima koje imamo izmedju ostalog i na poziciji centra. Da li je igrac njegove inteligencije ono sto nam treba na u tom smislu vec izrazito limitiranu ekipu - naravno da nije. Ali eto, preko potrebna telesina pod kosem.

Edited by SteveFrancis#3
Link to comment
Share on other sites

Jbg...Mur je nesto najblize sto smo imali od konstantnih igraca. I onda niotkuda sve manja minutaza, igra samo kada gori, a sutira kada je napad vec prakticno istekao.

 

Ne znam sta je Zeljku ideja, ali osim ukoliko nije da ga ubije u pojam do raskida ugovora na svoju stetu...onda ga je unazadio bez rezona.

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Partizanovci na novom pojacanju. Sad ce vec biti neizvesniji duel u kome nazalost - there can be only one! 

 

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

 

 

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Karakterno smecar, kosarkaski ok, ali ostaje pitanje sta se cekalo do kraja godine da se potpise igrac koji je bio dostupan i u septembru. 

 

Cekale su se 4 manje plata sto nije malo. On je cekao Zvezdu i nije docekao pa iskoristio prvu sledecu priliku. 

Link to comment
Share on other sites

Nisam ga gledao od one sezone, sad uzmem malo da pregledam klipove, čovjek je jebena životinja, pravi vo.

E sad, vo kao i svaki vo, ako ga zaulariš kako treba ima da vuče i što treba i što ne treba. A ako ne, samo će ti polomiti tarabu i izgaziti djetelinu.

Dis gonna be good to watch, nevertheless.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Kao sto bi rekao Dzikic, ponuda na trzistu je ocajna, otud i Lessort u Partizanu - prosto nema drugog resenja.

 

Taj potpis znaci i drasticno smanjivanje minutaze za neke igrace, pre svih za Kurucsa (za koga u ozbiljnim mecevima vise nema minuta na 4, a na 3 su tu jos trojica igraca), ali i Koprivicu.

 

Naravno, verujem da je to to sto se tice pojacanja, sve ostalo bi bilo nepotrebno bahacenje radi bahacenja i zavrsilo bi se vrlo neuspesno (kao sto se obicno i zavrsi - videti pod KK Crvena zvezda ili KK Buducnost u nekim od ranijih sezona).

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...