Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Spoiler

I, taj, jebeni, PS.

Da osvojite jurokap, Vlada da isprasina vhs kameru.
Da Arsenije manje drami ludilo i pise cesce!
Da, Safet ne bude vise moderator - kakva, crna, panduracija, bre?!
Da se, realni manje ljuti...
Da, ranzo promeni avatar

i, da Kronos uvek bude i rado vidjen gost!



PS. Barkli, za tebe ne vazi, jer si Teslu prodao za Cukaricu!

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da je ovo bilo, Dule je za maxbet pričao o igračima KKP

 

Quote

- Najviše mi se sviđa Koprivica, ako ostane posvećen mislim da će imati veliku karijeru. Madar je ogroman talenat ali se još uvek nije stavio u funkciju tima. Malo mi se čini da čašćava svojim prisustvom, suviše se igra. Pametno je odlučio da nakon što nije prošao u Bostonu dođe kod Obradovića i prođe najbolju školu, međutim, ne može da očekuje da mu sada bude poklonjeno da igra, mora svakog trenutka da bude u funkciji tima – izjavio je Vujošević.

 

- Glas je Slovenac u najpozitivnijem smislu, profesionalac, posvećen, radan. Trifunović se ponaša kao da je Izraelac. Ima talenat ali mora i on da se stavi u funkciju tima, da ne beži od konkurencije, da se na svakom treningu bori i dokazuje. Čovek kad je talentovan mora da radi više od onog ko nije talentovan – dodao je Vujošević.

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Barkley#34 said:

Nisam siguran da je ovo bilo, Dule je za maxbet pričao o igračima KKP

 

 

 

kada bi bila istina da madar "čašćava prisustvom", igrao bi moore puno više

11 hours ago, greenenvy said:

Ne smem da zamislim sta bi Dule napravio od Koprivice. Bas deluje kao materijal koji obozava i koji bi obradio u svom stilu i napravio od decka ozbiljnog evropskog centra. 

 

šteta što željko ne zna da razvija igrače na centru. tako je dule razvio veselyja na krilu a željko ga ukalupio u najboljeg evropskog centra, šteta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...