Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Ma samo da se ljudi spuste na zemlju

Mi imamo jedan solidan evrokup tim i nista vise, bar za sada, za nesto vise treba vremena i mnogo mnogo rada i srece

 

Cigani su pokazali sta znaci evroliga, potpuno drugi nivo kosarke samljeli su nas i pre pocetka utakmice, mislim nije to bilo nista spektakularno pogotovo u napadu ali ono od prve sekunde u meso betonska odbrana a u napadu sta se uradi i to je to +15 ocas posla, vidi se bre pecat trenera

 

Mi moramo mnogo da radimo, delujemo kao da sezona jos nije pocela nego su ovo neke pripreme, jos se trazimo...

 

Ja sam vec pisao da bi ceo ovaj hajp iskoristio za povecanje navijacke baze tj za sto puniju arenu, da bi mi to bio glavni cilj a na terenu sta se uradi uradi se doduse malo su razjebali sve to onakvim cenama...

Medjutim mislim da su ljudi gladni i zele uspeh, nerealno su vec videli dva tri trofeja u nasim rukama u fazonu evo stigao zoc sve je nase... 

 

Ps samo podrska teraj dalje

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1) Podjednako je iluzorno sumnjati u Obradovica kao i pokusavati do kraja razumeti kako misli da sprovede svoju viziju, odnosno kako ovaj tim i svako pojedinacno treba da igra. Da je to tako lako bilo bi mnogo vise trenera kao sto je on

 

2) Njegov pecat ne da se vec vidi nego razbija. Ovakav roster bi se kod 95% i vise trenera uveliko raspao (cast Duletu i par vrhunskih izuzetaka). Bez njega bi se u nedelju grcevito branio ”Bedem 41”, protiv Huventuda bi branili minus dvajes i tako redom

 

3) Cilj je da budemo prvi u svim takmicenjima, ali ne danas nego na prolece. Cak smo i po kladionicama, koje inace prezirem, prvi favorit Evrokupa. Dakle, ne zlatna sredina nego zlatni. Da li ce tako na kraju i biti, videcemo, ali oni su makar poznati da beskompromisno rade samo i iskljucivo za svoj dzep

 

Tako da, opustite se jer nikada nije bilo lakse pratiti KK Partizan. Kada prodje ovaj Obradovicev mandat shvatice to svi, ali ce biti kasno da se tokom njega uziva.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 Raša koji bi se menjao (ili cak igrao istovremeno) sa Ledejem bi nam napravio mnogo toga korisnog, sa svojom energijom i atleticizmom. Skokovi i igra licem u reketu nam ocajnicki treba jer Smajliju jos uvek nije to rutina.

 

Jes on lajsna ali mi je sve vise zao sto bas njega nismo zadrzali.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Smail-aga ima potencijal da bude ozbiljan igrač na EL nivou. Na ovom nivou je vrhunski atleta, a skill definitivno nije sporan. Dodatan kvalitet je što može da pokrije uspješno dvije pozicije.

 

Pride, deluje kao odlican karakter i vrlo je hrabar. Odavno niste imali tako lep paketic. Kad i sut legne (iz GSW su se svi vracali sa sutem, tako da ipak tu imam malu bojazan) bas vrhunski komad za obradu.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, propolis said:

 

Bel nema ni 100 kila, njega će trebati prvo nahraniti da bi zaigrao na petici  🍔🍔🍔🍔

 

 

 

igrao je na 5ici i u nba, tako da ne verujem da bi to bio problem

 

evo sad gledam, i mosley i bell su visoki 203cm. mosley ima 102kg, bell 98kg.

s'tim što je đordan zvono mlađi, skočniji a verovatno i puno bolji igrač.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

+ igro sa Smajlijem

+ stavlja se u istu recenicu s Zlim Moom

+ moze da zakuca

+ samim tim moze i da skoci

+ voli d'udari bananu

+ jeste centar

 

- al je skracen

- uini ga fali

- nije Radza

- nije plej

Edited by Marvin
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...