Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

21 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Pa nije on pisao, pisali neki idioti iz tabora Partizana.

 

Kako možeš tako da nakačiš čoveku nešto. Pa pogle naši kakve sve gluposti pišu. Po mnogima je budžet Partizana preko 15 miliona.

 

Pa i nije on napisao da je on napisao ( vec mnozina ) :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Udaviste braćo.

 

Pa šta ako ćemo (možda) da igramo EL a da je nismo izborili na terenu? To odavno nije faktor. 11 timova ima A licence i igra EL bez obzira na sve, a mi ćemo da se pravimo pametni?

 

Pa šta ako to nije rezultat nekog sistema - suludo je očekivati bilo kakav sistem u današnjoj košarci u Evropi, a u Srbiji tek da ne pominjem. Jedini sistem koji funkcioniše jeste - nađi nekog ko će da baca pare u rupu. Nekome je to ludi bogataš, nekom fudbalska sekcija, nekome država. Naravno da bi bilo bolje da imamo sistem, organizaciju, koja će da pravi obrt i da bude održiva, ali to u Evropskoj košarci danas ne postoji.

 

Pa šta ako nemamo pojma šta će biti sledeće godine - to pravilo na ovim prostorima važi i za mnogo važnije stvari od košarke, pa se niko ne buni.

 

 

Bottom line, ako upadnemo, super, uživaćemo, borićemo se. Ako ne, nikom ništa, nastavljamo da treniramo, igramo, gledamo, nerviramo se.

 

Ne postoji košarka zbog Evrolige.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kendrick said:

Verovatno ni ne zasluzuje vise od toga da misli da je Zeljko jurio repstativce po hotelima.

Mislim da niko nikada nije napisao ovo niti veruje u ovo ako je negde ikada bilo napisano, deluje kao zamena teza.

 

Ali da su bili kontaktirani za vreme prozora petorica reprezentativaca bili su jer su se transferi desavali upravo u tom periodu. Neki su i javno potvrdili to. Jedan Zvezdas je potpisao za Partizan koji je prvo obecao Zvezdi da ce doci u nju a trojica Zvezdasa su odbili i jedan navodni Partizanovac. Jedan je zavrsio u Zvezdi, jedan u Golden Stejtu, jedan u Pao i jedan u Efesu.

 

Da li im je neko kucao na vrata? Ne verujem.

 

Da li su im nudili ugovore samo putem telefona? Ne verujem.

 

Da li su ih ljubazno zvali na pice u hotelski kafic da im ponude ugovore? Verovatno. Verovatno da Zeljko ne bi dozvolio sebi da bude vidjen tu nego su to bili neki Savici ili drugi ljudi iz kluba.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Pisalo se, itekako se pisalo. Kokiko se sećam, nije se pominjalo samo jurenje po hotelima nego i po Pioniru.

Jurenje je preuvelicana rec, ovako je bilo kako sam napisao iznad.

 

Moze biti da je zamena teze sa Coviceve strane da se zbog toga desio neuspeh reprezentacije i da su psihicki poljuljani sa ponudjenim velikim ugovorima, nikada necemo saznati sta im je bilo u glavama, ali da su im nudjeni ugovori tada u hotelu(normalno i ljubazno a ne jurnjavom po hotelu) bili su i meni je to sasvim legitimno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tamburinjo said:

 

Lucifere da je malo duhovitiji komentar rekao bih da je u rangu gospodina cije mi reklame za youtube kanal sa vicovima iskacu kad upalim forum.

 

Da ne patetisem oko sms poruka i lecenja, cenim da je tri miliona ukupni budzet svih prvotimskih timova u Srbiji minus aba ligasi. Opet kazem i vama i nama da su te pare date za WC bez veze je. Normalno da treba da se ulaze u sport i sve to al ovo je na toliko nivoa (opet kazem ako je tacno) sramotno da nemam reci. 

 

 

 

Pa na tata pitanje dobiješ Andrija Milošević odgovor.

Sprdnju na stranu - ko to na forumu/twiteru može znati?!

Zašto bi te čudilo da u zemlji paradoksa neko i izdvoji taj novac - bilo da je to država, klub ili neko uslovljen da ne kažem ucenjen...

Mi smo samo nemi posmatrači u celoj priči...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Ne samo da se pisalo, vec se i slepo tvrdilo da je tako bilo bez ikakvog dokaza. A i dalje se pise.

Pokusacu sa dokazima koji su dostupni javno.

 

Prozori su se desavali krajem Juna i pocetkom Jula, Zeljko potpisao krajem Juna

 

-Izjave Savica i Obradovica da ce pokusati da dovedu sto vise sprskih igraca

-Jaramaz pre toga vec otisao u Bajern. Smajlagic i Koprivica tek u Avgustu dovedeni, Vukcevic nije bio ni u planu tada. Jasno je da kvalitet za Partizan imaju samo reprezentativci tadasnji.

-https://sportpress.rs/aleksa-avramovic-najblizi-spaniji/ Zvezda je bila u pregovorima sa Avramovicem jos pre prozora, moze da ti potvrdi ovde ima par ljudi bliskih klubu. Aleksa Avramovic potpisuje za Partizan nakon prozora 7. Jula

-Kalinic izjavio da je imao ugovor od Partizana za vise portala, kapiram da to znas pa ne moram da ti saljem

-Za Bjelicu https://sportklub.rs/kosarka/aba-league/ko-jos-dolazi-u-kkp-na-radaru-avramovic-micov-bjelica/

-Za Jovica nemam dokaz mozes da mi verujes a i ne moras

-Nadam se da znas da je javno bilo od oba kluba od Covica i Savica u intervjuima pricano da su pokusali da dovedu Petruseva a to je i logicno bilo bez da su nam oni rekli

 

 

Da sumiram: Nema nikakve jurnjave i pritisaka, normalno im bili ponudjeni ugovori(u hotelu, jer nisu izlazili iz njega), uljudno se zahvalili i odbili, Avramovic jedini potpisao. Kao sto rekoh meni je sve to legitimno i ok.

 

Covic preuvelicavao po medijima sa recima poput jurnjave i prestretanja, izneo svoju pretpostavku koja se ne moze dokazati da su igraci zbog toga bili psihicki poljuljani velikim ugovorima i zbog toga izgubili. Po meni je to neozbiljno. Sa druge strane si imao Tegeltiju zaposlen u kkp koji porice bilo kakva dovodjenja istih igraca i da niko nije ni bio u hotelu, i to ti je to. Sa trece strane cini mi se da je Kendrick ovde nesto slicno provukao samo malo upakovanije.

Edited by 1945
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Edward Louis Severson III said:

Pa nije on pisao, pisali neki idioti iz tabora Partizana.

 

Kako možeš tako da nakačiš čoveku nešto. Pa pogle naši kakve sve gluposti pišu. Po mnogima je budžet Partizana preko 15 miliona.

a koliki je budzet partizana?

Link to comment
Share on other sites

Kendrick nije nista provlacio, samo se posrpdao sa ekipicom kojoj jurnjava po hotelima, 3 miliona za WC i ostale gluposti zvuce legit.

 

Takodje, nista preterano bolji mi nisu ni oni koji veruju da se 2021. godine ugovori nude tako sto na A4 papiru odes u hotel gde je na desetine saigraca tvoje mete, kao i desetine clanova strucnog staba, sa sve boldovanom cifrom i onda igrac kaze hocu/necu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Guru said:

 

Alba, Asvel, Zvezda, Efes, CSKA, Barselona, Žalgiris, Makabi, PAO su zaslužili da igraju jer su osvojili svoje lige

 

Real, Armani, Olimpijakos, Bajern, Fenerbahče, Baskonija, Uniks, Zenit nisu zaslužili da igraju jer nisu osvojili svoje lige... Ne znam jery može Monako kao osvajač Evrokupa?

 

Znači za sada imamo 9, možda sa Monakom 10 klubova u toj pravednoj EL... Koliko još klubova učestvuje u tom novom takmičenju i koji su to klubovi? Znam da su prvaci svojih država, samo se postavlja pitanje kojih država?

 

 

Zabraniti Efesu da brani titulu i napadne three-peat sledece sezone u EL, nisu osvoji TBL ove sezone!

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Son_of_a_gun said:

Uđem na forum, vidim raskucali se ljudi, kontam potpisao Hezonja kad ono dal si ikada mene voljela kao tebe ja po hiljaditi put all over again...

Lepi Mario ceka cetvrtak da se ozvanici 😉 . Meanwhile Real potpisao Dzenana Musu.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Moja procena, i to cisto da ti udovoljim, je oko 8 miliona, mislim da je Partizan imao malo skuplji tim, ali ne drasticno.

 

Pazljivo sa objektivnim upisima jer kako si danas krenuo, ovi tvoji ce te proglasiti za veleizdajnika i izdati poternicu za tobom 😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kendrick said:

Takodje, nista preterano bolji mi nisu ni oni koji veruju da se 2021. godine ugovori nude tako sto na A4 papiru odes u hotel gde je na desetine saigraca tvoje mete, kao i desetine clanova strucnog staba, sa sve boldovanom cifrom i onda igrac kaze hocu/necu.

Opet neka zamena sustine koje sam izneo, i cinjenica.

 

Nije desetine igraca vec petorica, nabrojanih, za 4 izneo dokaz za Jovica nemam.

 

Nisu im doneli a4 ugovore niti sam to igde napisao, ali ih nisu ni pitali telefonom,dosli su da porazgovaraju, toliko.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kendrick said:

Takodje, nista preterano bolji mi nisu ni oni koji veruju da se 

 

Branko Nordeus odrekao 10mil evra i ulozio u kkp, da je obraefekat real thing, da kkp stoji na braniku opozicije sa sve laznim generalom koji se grli sa Ostojom, da nikada ne bi pratili klub u takmicenju koje nije izborio na terenu. 

 

P.s. prebacite na tatu citirao sam ovde

Link to comment
Share on other sites

KKP će sigurno platiti neki iznos za igranje EL, a tu su svakako i druge garancije poput konkurentnog budzeta i hale. 

 

Sa ruskim timovima bi 2 aba tima u EL bila nemoguća misija ali u ovoj situaciji vjerujem da će Đordi (ili ko već upravlja tamo) dočekati oberučke KKP.

Link to comment
Share on other sites

On 6/13/2022 at 4:11 PM, Edward Louis Severson III said:

 

A što na žalost?

 

Nisam preveliki fan igranja EL zato sto se nekom drugom smrklo. Nadao sam se evrotrofeju sa Zeljkom, sto je drasticno realnije kroz Evrokup. Novi koncept EL mi je uzasan. 

Ovo sve ne znaci da necu gledati, samo bih vise voleo da se islo postepeno i sportskim rezultatima do EL.

 

23 hours ago, MagiaMiZet said:

Zato što neće moći iz centra Evrope da prisustvuje utakmicama. Jedino neka gostovanja u Milanu, Minhenu i Berlinu.

 

Idemo zajedno da navijamo? :classic_love:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...