Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

28 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ejsi Lo je tu više kao simbol, tada najskuplji stranac u istoriji regionalne košarke. Ok, sam ću izaći, samo pitanjce: ko je ovaj ćelavi između Stojkovića i Lazara Markovića?

Nemanja Stevanović, rekao bih, aktuelni drugi golman. Odbranio penal za prolaz protiv Sočija.

33 minutes ago, oubrevo. said:

 

da sam video neki zvezdin kolaz iz IV/2, isto bih rekao "posle dekija stankovica..", eventualno rizna ziveli jer personifikuje 90e 

Pa da, čim nije u 10 najboljih igrača na svetu na svojoj poziciji odmah ič ne vredi. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Barkley#34 said:

Pa da, čim nije u 10 najboljih igrača na svetu na svojoj poziciji odmah ič ne vredi. 

 

ma smejurija je taj fudbal u poslednjih četvrt-veka ovde. ostaje samo loženje navijača slavni dani naše prošlosti murali i računajte na nas

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Barkley#34 said:

U redu je.

 

šta je u redu?

 

nema potrebe za pasivnom-agresijom, samo mi je bilo glupavo kada sam video tri reda nekih likova koji su ono, profi fudbaleri. realni je pomenuo i neke košarkaše, isti pimpek, samo što ima gomila veličina iz tog departmana pa ne bode oči toliko.

 

ako sam iz neznanja uvredio neku fudbalsku veličinu sa kolaža a time i navijače, oprosti mi pape.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ne sam Safete said:

Fun-made

 

Da da posle sam video da stoji ime stranice pa nasao:

https://www.instagram.com/p/CUmcZQUAU17/?utm_source=ig_web_copy_link 

 

Dobro je, za trenutak sam se uplasio da je neki zvanicni materijal, jer (nemojte da se naljutite) deluje kao kad 3-godisnje dete lepi stikere u svesku (video sam te radove). 

Link to comment
Share on other sites

Sliku su napravili klinci koji vode Instagram nalog prtzn_post i sasvim je razumljivo otkud u kolažu igrači iz prethodnih sezona koji po veličini ne mogu da se mere sa pravim legendama.

Nisu oni krivi što JSDP prate samo u ovom veku.

I očigledno ne znaju da je KKP za vreme Kiće i Praje igrao sa 5 igrača u protokolu, jer nisu smeli zbog da ih stave na isti spisak sa rezervama.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, strah od vozova said:

Jel ono levo od Canka a iznad Dordjevica Kari Pesic?

Ovaj? Čini se da je ista slika. 

 

https://www.strategija.org/wp-content/uploads/2018/06/sarjanovic-praja1973_F-300x300.jpg

 

Praja Dalipagić iz mladih dana. 

42 minutes ago, Klipan said:

 

Nije tacno, lik sa brojem 4 na dresu je Boris Beravs.

 

Sorry, moja greška. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iako lici, mislim da nije Praja, jer vec ima njegova slika. A Tosa je nosio tu neku frizuricu u mladjim danima.  A koliko god mi hejtovali danasnjeg Tosu, njegova slika zasluzuje da bude tu, covek je bio deo ekipe na ovaj ili onaj nacin kod svih osvojenih trofeja, ikada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

 

šta je u redu?

 

nema potrebe za pasivnom-agresijom, samo mi je bilo glupavo kada sam video tri reda nekih likova koji su ono, profi fudbaleri. realni je pomenuo i neke košarkaše, isti pimpek, samo što ima gomila veličina iz tog departmana pa ne bode oči toliko.

 

ako sam iz neznanja uvredio neku fudbalsku veličinu sa kolaža a time i navijače, oprosti mi pape.

Šta da bude u redu? Čovek koji po sopstvenom priznanju odavno od fuce prati samo EP&SP se javlja sa mišljenjem kojim briše igrače iz trećine istorije kluba. Pritom, nije da smo do Mijata redovno kampovali u evro polufinalima i finalima. 

Link to comment
Share on other sites

Jebali su nam kevu sa cenama karata

Quote

Premium  2.500 din
Premium prvi red  2.200 din
Superior   2.200 din
Superior prvi red  2.000 din 
Standard I   1.500 din
Standard II   1.000 din
Tribina Nivo 200  700 din
Tribina Nivo 400  600 din

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Šta da bude u redu? Čovek koji po sopstvenom priznanju odavno od fuce prati samo EP&SP se javlja sa mišljenjem kojim briše igrače iz trećine istorije kluba. Pritom, nije da smo do Mijata redovno kampovali u evro polufinalima i finalima. 

 

Quote

ako sam iz neznanja uvredio neku fudbalsku veličinu sa kolaža a time i navijače, oprosti mi pape

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...