Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

Osloni se covek celim stopalom i opet prokliza, jako nezgodno. Tek od nedelje ce biti nesto lakse kada se skine prvi sloj trave oko osnovne linije. 

Mada i malo Sunca bi dovelo do smanjenog proklizavanja ovi oblaci ne pomazu. 

Link to comment
Share on other sites

Anduhar dao wo Shapovalovu (kome ce to koristiti jer je i sam igrao 5 setova u 2 dana)

2 minutes ago, alcesta said:

Kako sam prebacila kanal on dobio oba gema i set :classic_biggrin: ako treba neću gledati do kraja, samo da se obojica izvuku čitavi s ovog klizališta.

Izner igra peti set, da nije uveden TB verujem da bi digao ruke još u četvrtom :classic_tongue:

znas sto je zanimljiv mec Ruusuvouri - Giron, moras obavezno da ga pogledas, ne smes ni poen da propustis.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Inače pročitah juče kako je Lajani dao Peru opomenu, ili kaznu, zbog nezalaganja na meču. Ovaj je tvrdio da je povređen. Pošto je to Per sama kazna nije problematična, ali jeste mi malo trulo da Lajani za tu istu stvar silazi kod Kirgiosa i moli ga da se udostoji da igra nešto, a Pera neće ni da sasluša.

 

Kakav poen Norija i Puja malopre :Hail:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alcesta said:

Inače pročitah juče kako je Lajani dao Peru opomenu, ili kaznu, zbog nezalaganja na meču. Ovaj je tvrdio da je povređen. Pošto je to Per sama kazna nije problematična, ali jeste mi malo trulo da Lajani za tu istu stvar silazi kod Kirgiosa i moli ga da se udostoji da igra nešto, a Pera neće ni da sasluša.

 

Kakav poen Norija i Puja malopre :Hail:

 

Per je trazio MTO na 2:0 5:0 i 30:0 za Svarcmana, apsolutno je zasluzio opomenu.

 

Kako si rekla da ce Puj i Nori da igraju 5.set, Puj gem osvojio nije, zasto to radis :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

Kako si rekla da ce Puj i Nori da igraju 5.set, Puj gem osvojio nije, zasto to radis :classic_sad:

Ovaj put odbijam odgovornost, rekla sam to na 4:3, posle je Puj napravio još jedan brejk i servirao za set, šta ću mu ja što ne ume :classic_tongue:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...