Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

Krajinovic i dok je bio talenat i mozda bio posvecen tenisu i radu nije obracao patnju na neke fundamentalne stvari. On je do 25e godine bio gradjen kao kuvana pileca noga, a kondiciono je random ajkula iz okeana bila spremnija za trku na 100 metara. Posle je samo taj nerad ili neadekvatan rad naplacen.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, wwww said:

:classic_huh:

 

 

Fedu su kao prvo pitanje ponudili da kaze koju rec o njegovom protivniku.

Fed: "Yeah, I mean, it’s awful, it shows that 1 shot can change the outcome of a match/ season/ career. I wish him all the best, I hope he’ll recover quickly, so we see him back on the courts because... look he could have won the match at the end, obviously he was the better player, so I definitely got a bit lucky, but who cares about that, so… I wish him all the best."

Link to comment
Share on other sites

A sto se tice Fekija i penzionisanja, to ne dolazi u obzir za narednih nekoliko godina. Procitah neke tekstove o njegovim zaradama, on ima tolike zarade od sponzora i samog eventualnog pojavljivanja na nekim (manjim) turnirima, cak i ako se ne pojavi ali nagovesti mogucnost, njemu se uopste ne isplati da ikada prijavi penziju bez obzira na nivo igre i forme. A i LC ce nestati da postoji ako se on penzionise, tako da bice on prisutan kao igrac jos vise godina, koliko ce stvarno da igra i bude uspesan to cemo da vidimo ali objavljivanje  penzije  nije na dnevnom redu zasigurno. 

Link to comment
Share on other sites

Sad su ubacili na LS. Već je počela protiv Putinceve. Ja sam razumeo da igra mesto Kovinić protiv druge Pliskove....ali izgleda da nije u formi tako da je dobro što je tako ispalo. 

Edited by de Havilland Mosquito
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

Sad su ubacili na LS. Već je počela protiv Putinceve. Ja sam razumeo da igra mesto Kovinić protiv druge Pliskove. 

 

I gubi s breakom, kod nas je 3.6 na Cvetu, gledam Mozzart i Soccer još nisu stavili (tj. krivo su, očito po starom rasporedu stavili Tsurenko-Putintseva i stoji tako zamrznuto). 

Edited by bistru vodu mutim
Link to comment
Share on other sites

Vidim da se Filip žali da je bezobrazno što su mu sudili FF na brejk loptu a bezobrazno je zato što zna da ga je pravio i ranije u toku meča pa nisu reagovali.

Kažem ja, staviti senzore na tu liniju pa neka pišti na SVAKI FF, ako treba i 20 puta u toku meča, pa će da paze, a ne ovako sudija da se razmišlja kad se to sudi a kad ne i je li pravi momenat ili nije. Izem ti takvo pravilo, onda bolje da ga ukinu skroz pa svi da gaze liniju kako im volja.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On je tip kome su uvek drugi krivi i prosto ga mrzi da se cima. Verujem da je par puta ozbiljno rešio da se posveti tenisu kad je davao one izjave, ali jednostavno nije takav karakter, to može da ga drži par nedelja maksimum. Sad je u fazi kad kao nema pravog trenera (to je onaj deo kad su drugi krivi), ali i da ga nađe mislim da to ne bi dugo trajalo ako trener očekuje da radi šta mu kaže. Žali Bože talenta, ali stići će taman onoliko daleko koliko zaslužuje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...