Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

 

sta li je u njegovoj glavi?

 

ne znam da li ste slusali Viktorov intervju s Ozmom (ima na sport klub kanalu na youtubetu), kaze Viktor da on mnogo vise ceni vredne i marljive, iako ne preterano talentovane, nego ove koji su talentovani a lenji. Filip spada u ovu drugu kategoriji.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, wwww said:

 

sta li je u njegovoj glavi?

 

ne znam da li ste slusali Viktorov intervju s Ozmom (ima na sport klub kanalu na youtubetu), kaze Viktor da on mnogo vise ceni vredne i marljive, iako ne preterano talentovane, nego ove koji su talentovani a lenji. Filip spada u ovu drugu kategoriji.

I skroz je u pravu. Niko nije zaslužan što se rodio talentovan nego samo za ono što je od tog talenta napravio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Endi ima finu sansu.
Otte sigurno nece biti odmoram posle ovog maratona u dva dana. Nije da je bas navikao na meceve u pet setova.
Hurkac me iznenadio, posle majamija ga nije bilo nigde. Stoji da Museti nema iskustva na travi ,ali je u dobroj formi bio

Link to comment
Share on other sites

Jao, gledala sam sad kako se Karla rasplakala na konferenciji :heart:

 

Quote

The All England Club said in a statement Tuesday that the wettest two opening days of Wimbledon "in almost a decade'' indirectly led to "additional moisture'' on the grass at Centre Court while the retractable roof has been closed for long periods.

 

The club's statement read: "The preparation of the grass courts has been to exactly the same meticulous standard as in previous years.''

The Centre Court has been roof closed "for long periods'' due to showers on Days 1 and 2 this week, "at a time when the grass plant is at its most lush and green, which does result in additional moisture on what is a natural surface,'' the statement said, adding: "With each match that is played, the courts will continue to firm up.''

 

Link to comment
Share on other sites

Kažem, ne mogu sad, jer kolege u kancu slušaju na drugom računaru neko predavanje preko Zoom-a. 

I bez toga, ja sam apsolutno i stoposto siguran, bez trunke sumje da on pod "Who cares about that" nije mislio "boli me k...c što se on povredio, bitno je da sam ja prošao dalje". Samo kažem da je izbor reči krajnje neoprezan, što me od njega čudi. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...