Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

Ne bih ni znala da igra Cicipas da nisi rekao, na Novoj u kadru samo cerada na nekom terenu, jedva nađoh. Mada ne očekujem da potraje, dugo je za Tijafoa tri seta da pogađa ovako.

6 minutes ago, Drakaris said:

Nego, ja se brinem, Cicipas je pretrpio brejk na startu meča.

 

Potcenio sam malo Tijafoa, protiv njega se Novak na AO možda i najviše namučio ako ne računamo povredu i Frica.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Indig0 said:

Sta mu je sa ovim volejima,  skoro sve je pohvatao kako treba. Cudno od lika koji ima prilaz mrezi poput krave koju nateras na gadan led. 

 

Jbt servebot 😄

 

Dobro servira, ali ni ovaj nema ritern.

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Novaku. Od kako sam usao u kucu i upalio tv, on je pronasao ritern i rutinski prekorenuo mec na svoju stranu.  Bice nesto od ovog malise, vrlo je solidan bio u razmenama, jedino ga mozda malo visina kolje za neke vrhunske domete, pa ce Englezi mozda morati da pricekaju jos jedno 50-tak godina da dobiju visestrukog osvajaca Slema koji nije Skot, Velsanin itd. 🤗

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

ja stigao kući na drugi set i živ ne mgu da se  načudim kako je od ovog drveta ( nije čak ni drvoseča, nego drvo ) izgubio set.
 
Ko je dama koja je intervjuisala Novaka na terenu. 
To nikome nije jasno, ima neki servis koji cesce omasi nego sto pogodi i nista drugo.

Meni je jos vec misterija kako je dobio Sinera i Bublika na Kvinsu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...