Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

58 minutes ago, Marvin said:

Moja osnova za poredjenje njih dvojice je bilo sto su ball stopperi u napadu navikli da zavrsavaju kad lopta dodje do njih. Takodje, Monroe je rupa u odbrani a ni Dzoni tu nije briljirao, sto je takodje jedna slicnost.

 

 

dropkick ti je dao monroove statse asistiranja iz evrope. ume da prepozna situaciju gde treba da baci pas. ja sam to vidjao kod njega u nba

a obrajant je igrao dobro defanzivu, pogotovo na centru. u zvezdi je do pojave noka bio najbolji na temu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pored JOB-a je za pola sezone u reketu prohujalo više bekova sa loptom nego što ih je ikad zaigralo ABA ligu. Umeo je da ishasluje sa visokima ali periferni vid i reakcija na prodore su mu bili za čupanje kose vazdan.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kuzmić je i na aparatima bolji defanzivac od O'Bryanta.

 

moguće. poenta je da je obrajant bio dobar defanzivno

33 minutes ago, Wingwalker said:

Pored JOB je za pola sezone u reketu prošlo više bekova nego što ih je ikad zaigralo ABA ligu. Umeo je da ishasluje sa visokima ali periferni vid i reakcija na prodore su mu bili za čupanje kose vazdan.

 

za igrača koji je prekomandovan na poziciju koju ne igra, jer je timu to trebalo, radio je sasvim dobar posao.

 

pitaj kninsku kobru & posadu iz backcourta zašto huje bekovi pored centara.

valjda smo završili sa neosnovanim blaćenjem obrajanta za stavke koje nije radio loše. čovek će da ode u penziju ovde će još da si izmišljaju neke stvari na temu

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da nam akvizicija startnog centra u velikoj meri zavisi od stanja i mogućnosti Kuzmića, pa i Mitrovića. Ako su njih dvojica živa tela, a ne ispušene muštikle, onda na njihove profile definitivno kao kompatibilan pre dolazi neki skillfull napadač finih gabarita (Štimac excluded) nego još jedan drvenih ruku.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Košarkaši Crvene zvezde obavili su tokom dva dana (ponedeljak i utorak) neophodna testiranja i od srede se preselili u halu “Aleksandar Nikolić”.

Igraci Crvene zvezde će raditi na jačanju fizičke spreme kako bi spremni dočekali početak izuzetno izazovne i teške sezone koja je pred crveno-belima u 4 takmičenja.

Trener Dejan Radonjić u izjavi za klupski sajt o prvim danima priprema i svemu što crveno-bele očekuje u narednom periodu do početka sezone, kaže:

“Ekipa je obavila neophodne testove u prethodna dva dana, praktično ovi uvodni dani se sprovode prema ranije utvrđenom planu. Očekuje nas naporan rad u pripremnom periodu, treninzi i pripremne utakmice, kroz koje želimo da postignemo zadovoljavajući nivo i budemo spremni za početak sezone. Nikola Ivanović i Holins stižu narednih dana, dok Voltersa očekujemo u Beogradu uz našu dozvolu krajem meseca. Trenutno tražimo igrača na poziciji pet, i time bi tim za takmičarsku sezonu bio definitivno kompletiran” .

Ekipa Crvene zvezde će osim kroz treninge, formu podizati i kako je to uobičajeno u ovom periodu, kroz seriju prijateljskih utakmica. Crveno-beli su već potvrdili učešće na izuzetno jakom turniru u Minhenu, a o ostalim mečevima i rivalima javnost će biti blagovremeno obaveštena.

U narednom periodu tim će trenirati u hali “Aleksandar Nikolić” a sa organizovanim aktivnostima (timskim treninzima) ekipa počinje 21.avgusta.

Kompletne pripreme ekipa Crvene zvezde će obaviti u Beogradu.

 

https://kkcrvenazvezda.rs/2021/08/18/crveno-beli-polako-pale-motore/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inace sto se tice novca i koliko moze da se "plati" za poziciju 5-ce, informacija od administratora sa onog foruma koji nije poularan ovde. 

Nnoko je imao bolju ponudu od Zvezde (vise novca) u odnosu na onu od Baskonije koju je prihvatio.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Kuz sa stavom: ''Eat your heart out Landry''. Vidi se da je radio na sebi jednako kao i prošlog leta.

Nabiem na tuki i onog ko ga je ovako posranog uslikao u paketu sa onim ko je birao fotke. Ne bi prepoznali marketing ni da im se uzvere kroz nogavicu i ćapi ih za jaja.

Po ovde prikazanom treba nam prvi centar od najmanje 135kg krtine da bi bio kompatibilan sa ovim retro čivilukom.

Da nam je Kuz živ i zdrav, ali bar njemu ništa ne dugujemo već nasuprot. Napustio je klub kao zadnji u nizu kada to niko nije očekivao...u Realu je uz ugovor karijere za dve sezone odigrao samo dvadesetak tekmi i mi ga i takvog van forme opet vraćamo za 400K.

Onda je upriličio i sebi i nama veliku pizdariju onim udesom pod dejstvom alkohola, a uprava mu još produžuje ugovor i on se i treću sezonu pojavljuje na okupljanju sa frejmom penzionisanog berača pamuka.

Kad sam video ovaj fotos u trenerci...došlo mi je da mu kupim gurmansku sa svim dodacima. Nije on nikad ni bio gromada od centra ali većina tih lopti koje je ispustio su izgubljene nakon prvog fizičkog kontakta i već dve sezone nam je najiscrpljeniji igrač na parketu nezavisno od minutaže. 

Sramota da bar na fizikalijama nije radio kad mu je već CNS na vi sa motorikom...pa nema pedes godina majkumu.

Edited by Wingwalker
  • Like 5
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Haggard said:

radonja jos trazi igraca na poziciji 5, ne zna da smo doveli monroa.

 

Ne zna Radonja ni da je Jović dogovoren al se samo čeka da se zaleči. 🙂

 

Dakle, to je to (u zagradi oni koji bi mi primarno bili van 12):

 

Ivanović - Wolters - (Uskoković)

Hollins - Dobrić

Kalinić - Lazić - Lazarević

White - Davidovac - (Simonović)

Jebač - Kuzmić - Mitrović

 

Dobar tim, bez pretrpavanja, ima prostora za svakoga, kratko ćebe za evroligaše i novokomponovane bogataše, po Radonjinom ukusu. Još kad bi mogao ovaj tim da se gleda uživo, ihaj.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Haggard said:

gledam slike sa ovih testiranja, simon i dalje fizicki najspremniji, sajla od stotinu ljeta. bogme ce on da bude sigurno u rotaciji, a davidovac u zagradi.

Džabe kad mu je olabavila sajla koja spaja mozak i muda. Jebeš igrača koji ne sme da šutne kad je sam i nema nikoga na 3m oko njega, ne jednom nego nijednom.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ne zna Radonja ni da je Jović dogovoren al se samo čeka da se zaleči. 🙂

 

Dakle, to je to (u zagradi oni koji bi mi primarno bili van 12):

 

Ivanović - Wolters - (Uskoković)

Hollins - Dobrić

Kalinić - Lazić - Lazarević

White - Davidovac - (Simonović)

Jebač - Kuzmić - Mitrović

 

Dobar tim, bez pretrpavanja, ima prostora za svakoga, kratko ćebe za evroligaše i novokomponovane bogataše, po Radonjinom ukusu. Još kad bi mogao ovaj tim da se gleda uživo, ihaj.

Gde ti je Monro?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...