Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

9 minutes ago, djura.net said:

Mislim da je gotova njegova ozbiljna karijera. Jbg, to je rizik Zvezdine klupe.

 
apsolutno

 

vlasnik bogatog ruskog kluba:  *razmislja:

 dobri ili solidni rezultati u svim ekipama    pre KKCZV   ~> ovaj je ok kandidat


za tri meseca u KKCZV nije se proslavio —> pa dobro nije neki period iskr

 

cek cek na vox92 smatraju da je los trener ~> PU PU sklanjaj ovog dajte sledeceg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, pavijan2 said:

Jel" ćelava prevara traži neki angažman ili će tihovati dok mu ne istekne ugovor sa Zvezdom?

 

 

On ima jos jednu godinu ugovora koju moramo da mu isplacujemo ako ne nadje posao. Mislim da mu je plata za ovu godinu oko 300k, nisam siguran, pisano je prosle godine. Plus jedna sezona je opciona za klub. Tako da tu trecu necemo da placamo, ali naci ce on posao do tada.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hugo Punch said:

 

On ima jos jednu godinu ugovora koju moramo da mu isplacujemo ako ne nadje posao. Mislim da mu je plata za ovu godinu oko 300k, nisam siguran, pisano je prosle godine. Plus jedna sezona je opciona za klub. Tako da tu trecu necemo da placamo, ali naci ce on posao do tada.

 

A sta ako neka nova vlast resi da vrati legendu u klub kad Radonji istekne ugovor? Ono, na Obradovica uzvracamo Obradovicem? Ok, cu izadjem sam, ovo je mucno cak i kao zajebancija.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

izgleda da nema sluha za tu ideju da treba da nam oprosti lovu jer nije islo dobro hahaha 

 

Ne znam, meni je trulo da trazi ugovor za sve tri godine, a bio je tu par meseci. Mislim ima pravo, potpisao je klub s njim sta je potpisao, ali nekako mi ljudski da trazi ili za ovo sto je odgulio ili za celu sezonu max (ovo bi bilo sasvim legit). Sve preko toga je bas bzvz, pogotovo ako se vec deklarise kao neki zvezdas u javnosti, ako je situacija sad ovakva kakva jeste, i ako ce vec da nadje novi angmazan. Jedino ako planira da ne vodi nikog sledece dve godine onda ok, ali opet, ne vidim sto bi ijedan trener u punoj snazi (kakva god da je ona) to hteo. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Markoss said:

 

Ne znam, meni je trulo da trazi ugovor za sve tri godine, a bio je tu par meseci. Mislim ima pravo, potpisao je klub s njim sta je potpisao, ali nekako mi ljudski da trazi ili za ovo sto je odgulio ili za celu sezonu max (ovo bi bilo sasvim legit). Sve preko toga je bas bzvz, pogotovo ako se vec deklarise kao neki zvezdas u javnosti, ako je situacija sad ovakva kakva jeste, i ako ce vec da nadje novi angmazan. Jedino ako planira da ne vodi nikog sledece dve godine onda ok, ali opet, ne vidim sto bi ijedan trener u punoj snazi (kakva god da je ona) to hteo. 

jao sta bih dao da ti imas ponudu za odlican posao komforan i dobro placen, i dodje ti lik obeca ti avione i kamione i ne samo obeca nego i potpisete sve to na papiru, a onda te sutne sa posla posle 3 meseca.

 

i ti dodjes i kazes ok ne treba nista hvala pozzz

 

zasto bih ja prema bilo kome na ovom svetu, ko se poneo lose prema meni, ispadao divan i korektan

 

slozicemo se da Sasa nije Sveti Sava ali nisi ni ti, ni ja a ni ostali forumasi

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Sami ste dali odgovore, da mu je vrednost na trzistu iole blizu cifri koju dobija od nas, sigurno bi dobio posao. Posto ocigledno nema zainteresovanih, osudjen je on na nas I mi na njega. Sto mu je tek dodatno opterecenje u potrazi za novim poslom, jer niko nije odusevljen da zaposli nekog na tri meseca I placa ga tri godine. Fleksibilnost I spremnost na dogovor je bitna stavka svacijeg CVja.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djura.net said:

Sami ste dali odgovore, da mu je vrednost na trzistu iole blizu cifri koju dobija od nas, sigurno bi dobio posao. Posto ocigledno nema zainteresovanih, osudjen je on na nas I mi na njega. Sto mu je tek dodatno opterecenje u potrazi za novim poslom, jer niko nije odusevljen da zaposli nekog na tri meseca I placa ga tri godine. Fleksibilnost I spremnost na dogovor je bitna stavka svacijeg CVja.

 

Pa ne mora da nađe više plaćen posao.

 

Ako od nas ima garantovanih 300k može da nađe neki posao za 50k evra i mi mu plaćamo 250k.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, djura.net said:

Sami ste dali odgovore, da mu je vrednost na trzistu iole blizu cifri koju dobija od nas, sigurno bi dobio posao. Posto ocigledno nema zainteresovanih, osudjen je on na nas I mi na njega. Sto mu je tek dodatno opterecenje u potrazi za novim poslom, jer niko nije odusevljen da zaposli nekog na tri meseca I placa ga tri godine. Fleksibilnost I spremnost na dogovor je bitna stavka svacijeg CVja.

Ok cak i da je tako

 

SO je los trener a KKCZV je ispala trodupla magarcina:

 

1) zaposlis loseg trenera

2) das mu katastrofalan ugovor

3)raskines taj isti ugovor na svoju stetu

 

sta dalje da pricamo?

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bogami pare ne bih oprostio. Obe stane su parafirale taj ugovor i trebalo je da budu svesne posledica, a ako nisu - to je odraz diletantizma. To sto Obradovic trazi da se ispostuje ugovor je savrseno legalno; drugo pitanje je da li je moralno, ali posto ni ja sam za sebe ne mogu da stavim ruku u vatru i tvrdim da sam Majka Tereza, ne mogu to ni da zahtevam od drugih. Hocu da kazem, u svemu ovome je nasa uprava kriva barem koliko on, ako ne i vise, jer oni su ti koji su na prvom mestu ponudili takav ugovor. Da li ce on zbog ovoga imati poteskoce da nadje novi angazman? Pa, verujem da ne, svaki klub moze jednostavno da napise bolji ugovor i da se sa pravne strane obezbedi od ovakvih svinjarija. Ono sto bi Obradovica moglo da diskvalifikuje u dobijanju novog posla je pre njegov trenerski kvalitet, nego ovaj spor sa nama.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Markoss said:

 

Ne znam, meni je trulo da trazi ugovor za sve tri godine, a bio je tu par meseci. Mislim ima pravo, potpisao je klub s njim sta je potpisao, ali nekako mi ljudski da trazi ili za ovo sto je odgulio ili za celu sezonu max (ovo bi bilo sasvim legit). Sve preko toga je bas bzvz, pogotovo ako se vec deklarise kao neki zvezdas u javnosti, ako je situacija sad ovakva kakva jeste, i ako ce vec da nadje novi angmazan. Jedino ako planira da ne vodi nikog sledece dve godine onda ok, ali opet, ne vidim sto bi ijedan trener u punoj snazi (kakva god da je ona) to hteo. 

 

nema tu ništa glupo ili bezveze.

 

jel' ga je klub podržao? nije, odjeb'o ga je nakon tri meseca. sve pare NAM uzmi sale.

 

potpiši čoveka na godinu dana kada već nemaš poverenje a ne na dve - tri sezone.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Ja bogami pare ne bih oprostio. Obe stane su parafirale taj ugovor i trebalo je da budu svesne posledica, a ako nisu - to je odraz diletantizma. To sto Obradovic trazi da se ispostuje ugovor je savrseno legalno; drugo pitanje je da li je moralno.

Nema dileme da je novac njegov, nema tu mesta pricama o moralu, ovo je posao kao I svaki drugi.

Sad, druga je stvar sto bih ja u ovoj situaciji grebao I rukama I nogama da nadjem drugi posao I dokazem da znam posao I da je moj prethodni poslodavac debelo pogresio. 

Kod oubradovica nesto ne vidim zelju I profesionalni odnos, mnogo vise lici na osvetoljubivost (ne kazem da je o tome rec, ali na to najvise lici) I stvari koje ozbiljniji poslodavac od kk kluz (uz duzno postovanje) bas I ne ceni previse.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, djura.net said:

Nema dileme da je novac njegov, nema tu mesta pricama o moralu, ovo je posao kao I svaki drugi.

Sad, druga je stvar sto bih ja u ovoj situaciji grebao I rukama I nogama da nadjem drugi posao I dokazem da znam posao I da je moj prethodni poslodavac debelo pogresio. 

Kod oubradovica nesto ne vidim zelju I profesionalni odnos, mnogo vise lici na osvetoljubivost (ne kazem da je o tome rec, ali na to najvise lici) I stvari koje ozbiljniji poslodavac od kk kluz (uz duzno postovanje) bas I ne ceni previse.

 

ti vidiš zvezdu kao isusa hrista ali bi trebalo da razumeš da čak ni legende kluba nemaju takav odnos, pogotovo ako ih puste niz vodu nakon tri meseca.

 

jel' iko razmišljao kako je saletu u toj situaciji ili svi brinemo samo o fićinom penzionom fondu?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

jao sta bih dao da ti imas ponudu za odlican posao komforan i dobro placen, i dodje ti lik obeca ti avione i kamione i ne samo obeca nego i potpisete sve to na papiru, a onda te sutne sa posla posle 3 meseca.

doste se ovde mistifikuje ta prica sa potpisanim ugovorom i garantovanim novcem

kompromis prilikom odlaska na temu novca, posebno ukoliko ocekivanja nisu ispunjena, je jedna sasvim normalna stvar

i desava se svakodnevno, i kad pricamo o sportu, a i generalno u biznisu npr

kad si vec pravio paralelu za odlican posao, komforan i dobro placen...non stop se po vecim firmama i korporacijama smenjuju menadzeri visokog nivoa

dodju na odlicne uslove, i ugovor za stalno, bez probnog rada, i bilo kakvih odrednica u ugovoru, da ako underperformujes imaju prava da te otpuste

i desi se tako da ostanes 6m, godinu dana, i ispostavi se da je cela prica promasaj i da  nisi ni blizu da ostvaris zacrtane ciljeve

dobijes tzv golden boot i isplati ti se neki deo buducih zarada kako bi se rastali u nekom pozitivnom duhu

naravno ti to mozes da odbijes i ides na sud, ali vrlo velika vecina prihvata te uslove, i prijateljski rastanak

posebno ako postoji licna, ljudska i poslovna odgovornost

 

tako da saletovo potrazivanje para za 3god jeste legalno...ali nije bas i legitimno

i to nema mnogo veze sa kkcz, koja, da se razumemo, vrlo cesto ume da pilicari i da zavrce igrace za ono sto im pripada

sporazumni razlaz nakon neispunjenih ocekivanja je sasvim normalna i ljudska stvar

i u sportu i u zivotu

 

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, oubrevo. said:

 

ti vidiš zvezdu kao isusa hrista ali bi trebalo da razumeš da čak ni legende kluba nemaju takav odnos, pogotovo ako ih puste niz vodu nakon tri meseca.

 

jel' iko razmišljao kako je saletu u toj situaciji ili svi brinemo samo o fićinom penzionom fondu?

Brinemo o oubrajentovom penzionom fondu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hugo Punch said:

Pa ok, i to je moguce naravno. 

 

Verujem ipak da je malo verovatno jer je Sasa Obradovic trenutno na nivou popularnosti Vuka Draskovica kod navijaca.

Treba istraziti da li Obradovic trazi posao ili samo sedi. Lako je sedeti od tudjih para.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...