Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 minutes ago, Uti said:

Avramovica sam gledao u reprezentaciji i mogu vam reci da mi je drago sto nece kod nas.

A jbg treba uzimati sta valja od domacih igraca,po meni dobar potez grobara.Za njihove standarde jeftin a koristan igrac plus domaci.

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Uti said:

Avramovica sam gledao u reprezentaciji i mogu vam reci da mi je drago sto nece kod nas.

 

Avramovic bi nama bio startni bek i zato je dobro sto nije dosao, moze tu mnogo kvalitetniji igrac da se nadje.

 

Njima ce biti bek ap Panteru sto je ok.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Avramović je klasičan divljak. Meni je veći problem što će da pokupe Jaleena Smith-a. Kao nacrtan je za nas i mišljenja sam da bi se savršeno uklopio sa Ivanovićem na kecu. Još 26 godina...taman. Jebi ga izgleda Robija ima ukus kao ja...[emoji16].

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Na konto cega si to zaskljucio? Da mu je SADA dobra Zvezda? Da je sramotan lik? Njegova povreda ce biti zalecena za mesec dana. Sezona pocinje za tri. Mislis da ga niko nije hteo?

Njegova povreda, tj. kronična povreda leda zbog koje propusta minimum 30-40% mečeva svake sezone neće nikad biti sanirana osim u slučaju da se podvrgne operaciji. A i veliko je pitanje šta bi se nakon toga desilo. Ruptura mišića je tu neznatan problem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Njegova povreda, tj. kronična povreda leda zbog koje propusta minimum 30-40% mečeva svake sezone neće nikad biti sanirana osim u slučaju da se podvrgne operaciji. A i veliko je pitanje šta bi se nakon toga desilo. Ruptura mišića je tu neznatan problem.

Nike tacno da propusta 40 posto meceva zbog ledja uopste.On je vise imao probleme sa drugim povredama nego sa ledjima konkretno.Imao je kidanje ligamenata zgloba pa je iamo povredu sake i kuka,tako da to sa ledjima on nosi,porblem su druge povredice koje zna da dobije.Ali kao sto rekoh Ivanovic je tu doci e jos jedan bek sigurno koji moze vrv i na 1 kao Loyd sto je mogao itd.

Edited by Maverick88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako ste iz one izjave zakljucili da Jovic ne zeli u Zvezdu. Samo je rekao da nije dobio ponudu i to je to. On je nama prirodno najbolji fit, a i mi njemu. Povreda misica je u siroj prici nebitna, daleko je sezona. Sa njim, Ivanovicem i jednim 2/1 igracem mi smo resili probleme u organizaciji igre. Treba videti sta cemo sa Voldenom, da li ce nam tu trebati jos jedan igrac, i naravno sta ce biti sa Nokom.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Ne znam kako ste iz one izjave zakljucili da Jovic ne zeli u Zvezdu. Samo je rekao da nije dobio ponudu i to je to. On je nama prirodno najbolji fit, a i mi njemu. Povreda misica je u siroj prici nebitna, daleko je sezona. Sa njim, Ivanovicem i jednim 2/1 igracem mi smo resili probleme u organizaciji igre. Treba videti sta cemo sa Voldenom, da li ce nam tu trebati jos jedan igrac, i naravno sta ce biti sa Nokom.

To sto je on izjavio vec sam objasnio odavno zasto i kako.On je u prici sa nama vec duzi period,nema on mnogo opcija za EL vise mozda smo mu mi i jedina koja je spremna da rizikuje.

Da je repka otisla npr na OI i da se Stef nije povredio i odigrao korektno OI tesko da bi mi imali sanse da ga dovedemo.Ovako sanse su nam velike.

Edited by Maverick88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije me bilo neko vreme, lep pozdrav svima. 

Kad je krenulo ovo bombardovanje s druge strane brda, bilo mi je jasno da ce kod nas slavine biti privrnute, iako je (s Dzonijem) prelazni rok poceo onako kako sam prizeljkivao. Sad su mi ocekivanja spala na: "'el Penu istekao ugovor?" i "Ima li sanse da se vrati Rile?". Salu na stranu, najveca mi je misterija (i mizerija) cinjenica da pozeljnih domacih igraca <25 godina, prakticno i nema, sve i da raspolazemo komsijskim budzetom. Aj nek me neko pametniji informisaniji ispravi - sem Petruseva - koji je to mladi domaci igrac koji bi nam popravio to domace jezgro?

Link to comment
Share on other sites

Каква је ситуација са Далибором Илићем ? 

да ови близу клуба нема неке информације да нисмо можда за њега заинтересовани, млад-талентован-домаћи.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, _ДР_ said:

Каква је ситуација са Далибором Илићем ? 

да ови близу клуба нема неке информације да нисмо можда за њега заинтересовани, млад-талентован-домаћи.

puni smo na 4 - white, luka, simon, (deda)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce DeDa vise vremena provoditi na cetvorci, jer je Dobric definitivno zasluzio da sezonu pocne u startnoj postavi na 3, a tu imamo jos i Lazarevica i Lazica koji se opravi pod Radonjom. Mada ja ne bih imao nista protiv Ilica, dobar materijal za Deju. 

 

Voleo bih kad bismo sa Miskom mogli da dogovorimo malog Jovica iz Mege, odlican je na u19 turniru.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bez želje da bilo koga uvredim, ali neki ljudi se tripuju da Radonja ima čarobni štapić, samo zamane jednom i puf. Pravo niotkuda Ristić sa nikad sporijim kretnjama postaje munja i pika difenz, Dobrić nauči da uradi zadnju promenu a Kuzmić se vrati 5 godina unazad i postane onaj stari.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...