Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

3 minutes ago, propolis said:

Ivanović,Wolters

Holins, Dobrić

Kalina, Lazić

White,Luka

Neko, Kuzmic

 

Uskoković,DeDa, Simonović, Lazarević

 

Skroz simpatična ekipa i biće zanimljivo gledati ovu fajtersku ekipu.

 

Brt ne zove se Neko nego Noko, a i presao je u Baskoniju pre neki dan.

 

 

 

 

 

 

 

😉 😘

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Neznam sad ni dal je ova sličica relevantna. Ali ne sječam se da je on ikada furao taj Filip Čović-look.

 

Tipujem na beka kojeg niko nije spominjao do sada 😊

 

edit: Btw, nije slaba ova fora sa otvaranjem paketića sličica

 

Al tipujem, svaka mi čast 😄

 

Može Hollins. Bio sam više za jednu NBA mačku u džaku na SG, čisto da malo iskočimo iz tog sigurnog šablona, ali ovo je jedna od boljih "safe" opcija . Ja sam iskreno bio iznenadjen što Zenit nije nastavio saradnju sa njim, s obzirom na sasvim solidnu sezonu tamo i sitl košarke koji gaji Pascual. I tad mi je on bio jedan od prvih pikova na SG i zbog kvaliteta i zbog toga što sam siguran da neče imati ni najmanjih problema da brzo uđe u štos kod nas. A i složio bi se sa Realnim kad je napisao da on ima više napadačkog potenciala nego što je pokazao u Zenitu. Neče biti go-to scorer, ali umeće da zatrpa sa vremena na vreme. Uz odličnu dobranu i timsku igru, dosta od njega

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, propolis said:

Ivanović,Wolters

Holins, Dobrić

Kalina, Lazić

White,Luka

Neko, Kuzmic

 

Uskoković,DeDa, Simonović, Lazarević

 

Skroz simpatična ekipa i biće zanimljivo gledati ovu fajtersku ekipu.

Bold potpisao za Dalas pre neki dan za 207 melona što je naš budžet za 30 godina 😛😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, propolis said:

Ivanović,Wolters

Holins, ?

Dobrić, Lazić

Kalina, White

Monro, Kuzmic, Luka

 

Uskoković,DeDa, Simonović, Lazarević

 

Skroz simpatična ekipa i biće zanimljivo gledati ovu fajtersku ekipu.

 

Ispravio sam ti ovo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni Holins nakon Vanilice dodje ko produženi vikend.

 

Atleta, dugoruk i skočan. Ne čeka loptu u napadu već se dobrim off-ball kretnjama lako demarkira ili katuje po par puta u istom napadu. Veoma često šuta za tri sa krila sam kao duh. Ima priličan broj korekcija na obruču skokom iz drugog plana. Nema masl za Djenka prodore ali ume driblingom da napravi višak i natera odbranu na grešku. Moglo bi se reči vrlo dobar EL bek sa prosečnom praćkom i pristojnim ball handlingom koji ume i da zatrpa momački tajm 2 tajm. Ako zabaguje povremeno...očekujem ovde disertacije na temu tog izbačaja.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Al tipujem, svaka mi čast 😄

 

Može Hollins. Bio sam više za jednu NBA mačku u džaku na SG, čisto da malo iskočimo iz tog sigurnog šablona, ali ovo je jedna od boljih "safe" opcija . Ja sam iskreno bio iznenadjen što Zenit nije nastavio saradnju sa njim, s obzirom na sasvim solidnu sezonu tamo i sitl košarke koji gaji Pascual. I tad mi je on bio jedan od prvih pikova na SG i zbog kvaliteta i zbog toga što sam siguran da neče imati ni najmanjih problema da brzo uđe u štos kod nas. A i složio bi se sa Realnim kad je napisao da on ima više napadačkog potenciala nego što je pokazao u Zenitu. Neče biti go-to scorer, ali umeće da zatrpa sa vremena na vreme. Uz odličnu dobranu i timsku igru, dosta od njega

 

Nisu produžili saradnju jer je u polufinalu EL trebao biti X faktor, a on je odigrao od osrednje do loše. U odlučujućoj tekmi dao je 5 poena uz očajan šut.

 

Zamenjen je Lojdom, verovatno veruju i nadaju se da će ovaj isporučiti što Holins nije.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki21 said:

 

Nisu produžili saradnju jer je u polufinalu EL trebao biti X faktor, a on je odigrao od osrednje do loše. U odlučujućoj tekmi dao je 5 poena uz očajan šut.

 

Zamenjen je Lojdom, verovatno veruju i nadaju se da će ovaj isporučiti što Holins nije.

Da mi je ovo neka pricao za Holinsa pre par godina ne bih mu verovao. Mislim da ga Dejo ne vidi kao vodju vec kao deo puzlice..

 

Kalesu da digne spomenik, jebozovan igrac sa tim da po kretanju na terenu vise vuce na tri..prangijace za sve pare..

Link to comment
Share on other sites

 

18 minutes ago, Laki21 said:

Pomešana osećanja. Dobra praćka, ali sklon gašenju kad je tvrdo i kad suci puste tuču, tj kada se igra za trofeje.

 

Ne sikiraj se Laki. Ako sudije budu dozvoljavale tuču, mi nismo ekipa koja če u tim situacijama izvlačiti deblji kraj.

 

14 minutes ago, Profesor said:

Izgleda bas dugacko, mozda zbog ruku. Jos centar i to je to...

 

Ali bez ikakve dileme docice jos jedan "niski".

 

Ne verujem. A ako dođe, sankcionirati bilokakvu kuknjavu o "zavrnutim slavinama". S obzirom da bi nam u tom slučaju Ivanović bio treči plej, ili Dobrić treči bek. Čist luksuz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

 

Nisu produžili saradnju jer je u polufinalu EL trebao biti X faktor, a on je odigrao od osrednje do loše. U odlučujućoj tekmi dao je 5 poena uz očajan šut.

 

Zamenjen je Lojdom, verovatno veruju i nadaju se da će ovaj isporučiti što Holins nije.

Protiv vrhunskih ekipa ima problem jer mu ulaz nije forte, a Beron je takođe šuter što je dovelo do toga da je Pengos jedini koji može da probije. Lojd je prodorniji samim tim bolji par sa Beronom.

Holins uglavnom iz uručenja ili katova napada obruč. 

Za naš nivo više nego dobar igrač za top nivo nije da bude prva violina

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

Ne verujem. A ako dođe, sankcionirati bilokakvu kuknjavu o "zavrnutim slavinama". S obzirom da bi nam u tom slučaju Ivanović bio treči plej, ili Dobrić treči bek. Čist luksuz

 

Veruj.

 

Nije nikakav luksuz dovesti nekog igraca na 5-6 meseci i placati ga 20ak K.

 

Dobric je prvo krilo, nije nikakav bek. Ivanovic i Volters su plejmehkeri, treci je Aleksa(verovanto van 12). 

 

Jedino jos ne kapiram sta ce biti sa Dedom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Laki21 said:

 

Nisu produžili saradnju jer je u polufinalu EL trebao biti X faktor, a on je odigrao od osrednje do loše. U odlučujućoj tekmi dao je 5 poena uz očajan šut.

 

Zamenjen je Lojdom, verovatno veruju i nadaju se da će ovaj isporučiti što Holins nije.

 

Šta ja znam. Ja bi rekao da je nezahvalno donositi sud o igraču na osnovu 2-3 utakmice, a u sezoni odigrao 60+. Ne verujem da neka ozbiljna ekipa to radi.

 

Po mom mišljenju, pre če biti da zenit puca visoko ove godine i da im je za to potreban neko kvalitetniji na toj poziciji. Što Loyd realno jeste. Hollins je dobar igrač, ali nije game-changer kao Loyd. Ali svejedno odličan fit za nas, koji više tražimo dobre delove koji se uklapajo u mozaik, nego igrače koji bi sve nosili na svojim ledjima.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 8/15/2021 at 2:21 AM, Guru said:

 

I to dva puta u završnici sasvim slučajno ide njemu lopta iz iste postavke:

 

  Hide contents

 

 

 

 

 

 

 

 

Pa onda akcija iz rogova, može za tri, a može i jako do samog kraja:

 

  Hide contents

 

 

 

 

 

 

 

Pa akcija gde dobija blok, prima loptu na levih 45 stepeni i napada levim ulazom:

 

  Hide contents

 

 

 

 

 

 

Pa prima iz ceonog auta i napada sa sredine desnim ulazom:

 

  Hide contents

 

 

 

 

 

 

Pa onda pik na desnih 45 stepeni, može rol, a može i licem da se kazni ako ga preuzme nejaki Ertel:

 

  Reveal hidden contents

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Imam ja još pregršt ovoga u arhivi, al' em me mrzi, em neću više da spamujem, svakako smo otišli u debeli off... 

 

 

 

jel imas onaj tabla asasin potez?

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Predragdjape said:

Onaj italijan koji je najavio da nam je prva opcija na SG-u upravo nas novi igrac Hollins, napisao je da je postignut dogovor sa Monroom.  Kontam da ce ga objaviti do sredine nedelje pa da u subotu sa ekipom pocne pripreme. 

Nije postignut dogovor sa centrom jos uvek

Ja sam rekao i ponovicu jos jednom Jovic jos uvek jeste ipcija naseg tima,ali ce se cekati da se skroz oporavi da se vidi sta ko zeli i u kakvom je Stefan stanju itd.

Edited by Maverick88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spoljna linija nam je puna igrača sličnih kvaliteta gledano po pozicijama.

Ivanović- Volters slični kvaliteti i mane

Holins - Dobrić isto

Kalina- Lazarević isto

Deluje da ćemo da 40 minuta davimo protivnika pa ko preživi, neće tu biti mnogo oscilacija.

Problem će biti kad nas pročitaju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...