Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Sto mu gromova, ponovo o budzetu kluba. Jeste da mi (u smislu gradjani Srbije) sve to finansiramo, ali posto ne postoji mehanizam niti da otkrijemo niti da proverimo tacnost bilo kakvih finansijskih informacija, stvarno je deplasirano trositi vreme i reci na tu temu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Profesor said:

5.4M na plate igraca i strucnog staba?

 

Volters 400

Ivanovic 400

Holins 500

Uskok 100

Laza 200

Dobri 300

Deda 200

Lazarevic 100

Kalina 800

Vajt 400

Mitar 200

Kuz 150

Centar 500

Trener 500

 

 

Ja jedva dodjoh do 4.7M i to sa ozbiljnim pumpanjem od jedno 20% gore. Gde gresim? 

Pod prvi tim spadaju i trener, stručni štab, doktori, maseri,ekonom...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Horium said:

Sto mu gromova, ponovo o budzetu kluba. Jeste da mi (u smislu gradjani Srbije) sve to finansiramo, ali posto ne postoji mehanizam niti da otkrijemo niti da proverimo tacnost bilo kakvih finansijskih informacija, stvarno je deplasirano trositi vreme i reci na tu temu.

 

Pokusavamo da dokazemo da Partizan ima neopravdano vise novca, a oni pokusavaju da dokazu da mi imamo vise, neopravdano, jer smo OPRAVDANO i jedni i drugi svesni da ni jedan ni drugi klub taj novac nije zaradio vec mu je dat, jer smo navikli na nepravde i neravnopravnost svakodnevno pa nam je definicija postenja jedino ako si golja ili u prevodu moralni pobednik.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Profesor said:

5.4M na plate igraca i strucnog staba?

 

Volters 400

Ivanovic 400

Holins 500

Uskok 100

Laza 200

Dobri 300

Deda 200

Lazarevic 100

Kalina 800

Vajt 400

Mitar 200

Kuz 150

Centar 500

Trener 500

 

 

Ja jedva dodjoh do 4.7M i to sa ozbiljnim pumpanjem od jedno 20% gore. Gde gresim? 

Hiljadu mu gromova i cd romova, dje ti Simon? Kostace nas ko Svetog Petra kajgana, sreca pa su tu Ivanovic i Kalina.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Krilni centar, nema kilazu ali ima atleticizam. Visok 211cm... Mozda moze da igra i centra u Evropi. Odlican igrac. Cak ga po tviterima i povezuju sa nama, ne znam koliko ozbiljno.

On bese bio u Francuskom timu na OI? 25 godina, Ortez najveci klub do sada, ne deluje bas kao prospekt?

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro ako su mu glavne odlike atleticizam i šut onda se uklapa u koncepciju tima i kompatibilan je sa Kuzmićem. Centar sa dobrim šutem bi otvorio novu dimenziju u napadu, pik sa četvorkom, otvorio bi se reket za ulaz bekova, zidanje što Kalinić i Mitrović rade odlično. 

 

Nikad ga nisam gledao ali se nadam da je inteligentan igrač koji bi brzo pohvatao timske kretnje u odbrani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...