Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Zato me i trend ovaj ozbiljno brine. Od "gotovih" Jovica i Avramovica i vec vidjenog ostanka Noka do dolaska Zoca u Kkp... Realno, ne obecavao za sad, ali to moze da se promeni. Jbg, nadamo se, ljudski je to. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Martin Mystere said:

Pa i neće imati i Zvezda i partizan velike budžete - šta misliš, da je Žoc stvarno došao bez garancije da će imati dovoljno veliki budžet da će napraviti i više nego respektabilni tim. Uostalom videćeš to kada krenu da im dolaze pojačanja uz neizbežni spin da svi dolaze iz ljubavi.

Imace oba tima ogromne budzete,nikad vece...a mi cemo imati veci budzet. Sacekaj malo pa ces videti 🙂

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dl91 said:

Zato me i trend ovaj ozbiljno brine. Od "gotovih" Jovica i Avramovica i vec vidjenog ostanka Noka do dolaska Zoca u Kkp... Realno, ne obecavao za sad, ali to moze da se promeni. Jbg, nadamo se, ljudski je to. 

 

Robijini sledbenici odjednom poceli da menjaju pricu kako nesto treba zaraditi. Odjednom im je i prica o dodeljenoj A licenci skroz ok 🙂

Sto se Jovica tice, nema veze s njima, njega ganja Panatinaikos, i nude vece pare pa se ovaj premislja. To je bilo skoro zavrsen posao dok nisu otisli u Atinu da igraju taj Akropolis kup. Za Avramovica ne znam situaciju ali taj je vec nekoliko puta odbijao i nas i Partizan, jer nije hteo da se vraca u Srbiju.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, suptil said:

Naravno da svi cekamo Covicevu reakciju. Posle dolazka Zeljka u Partizan svakako ocekujem zvucna imena u Zvezdi. Sto se Zeljka tice mislim da ce nesto pazariti i u Megi...

Nemoj da Coviceva reakcija bude neka iznenadna svađa sa Radonjom...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Koju reakciju ocekujes? Mislim, kog tipa reakciju?

Iz mog ugla Partizan je pobednik prelaznog roka ukoliko potpise Petruseva.  Nadam se da ce se upravni odbor pojacati malo te da cemo imati budzet kojim mozemo parirati.  Kad imas svezu lovu sve je lakse.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, suptil said:

Iz mog ugla Partizan je pobednik prelaznog roka ukoliko potpise Petruseva.  Nadam se da ce se upravni odbor pojacati malo te da cemo imati budzet kojim mozemo parirati.  Kad imas svezu lovu sve je lakse.

Petrusev je bio jasan ,prioritet mu je nba liga,ako ne uspe da dobije ugovor u nba ligi trazice angazman u el.On je inace clan Baskonije vec tako da,njemu nije sigurno cilj da sedi 3 godine u Partizanu.Svakako mi tu sanse nemamo nikakve a msm da ni Partizan zna se razvoji put nba potencijala kod Miska,sto je plan i za Simonovica i za ovog malog Jovica valjda

Edited by Maverick88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedina nada nam je duel Rašković - Ražnatović, inače mrka kapa. Finansijski ne možemo da pariramo nijednoj ponudi Partizana. Pa nije se Željko vratio ovde da bi njemu neko pričao šta može a šta ne. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

Jedina nada nam je duel Rašković - Ražnatović, inače mrka kapa. Finansijski ne možemo da pariramo nijednoj ponudi Partizana. Pa nije se Željko vratio ovde da bi njemu neko pričao šta može a šta ne. 

Ma Miska msm da mnogo zabole za sukobe isl,ne taniga to njega mnogo,on ima uspeh ubacivanja Jokica u nba koji je postao MVP,ubacice sad i Micica vrv u Oklahomu,mozda cak i Simonovica u Cikago nzm sta planiraju sa njim ali sigurno je prospekat za nba.Petrusev isto projekat za nba ako ne ovo leto sledece.Znas koliko Miska boli uvo da se prepucava sa Raskovicem oko toga sto je Zoc dosao u Partizan ne zanima njega to uopste veruj mi 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Maverick88 said:

Petrusev je bio jasan ,prioritet mu je nba liga,ako ne uspe da dobije ugovor u nba ligi trazice angazman u el.On je inace clan Baskonije vec tako da,njemu nije sigurno cilj da sedi 3 godine u Partizanu.Svakako mi tu sanse nemamo nikakve a msm da ni Partizan zna se razvoji put nba potencijala kod Miska,sto je plan i za Simonovica i za ovog malog Jovica valjda

Evo pise se da je Teo slobodan za 250 000 eura. Petrusev kao grobar moze da istrpi jednu godinu bez EL sa Zeljkom. Ako partizan kupi licencu eto mogucnosti za Petruseva... Prelazni rok je ziva stvar.

Link to comment
Share on other sites

Miško jeste oprostio Robiji što ga je qarao sa Spanulisom i sa njegove strane nema zle krvi. Ali Robija nije oprostio što je bio qaran.

Miško je u nekom zen fazonu, samo mir u svetu i misli da su svi tri stepenika ispod njega.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Evo pise se da je Teo slobodan za 250 000 eura. Petrusev kao grobar moze da istrpi jednu godinu bez EL sa Zeljkom. Ako partizan kupi licencu eto mogucnosti za Petruseva... Prelazni rok je ziva stvar.

Nije u interesu Miska da decko igra EC prosto,ja sam ubedjen da ce ga Misko utrapiti u neki nba tim posle drafta 

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...