Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

1 hour ago, Losmi17 said:

Apropo Osake, iako mislim da je razmazena, ne bih se sprdao sa ovim. Damage control bi se odradio mnogo drugacije da je htela malo paznje, a ne povlacenjem s turnira.

Sto kasnije moze dosta losih posledica da donese...

Rekao bih da je problem koji ima prilicno potcenjen, i prosto niko od nas ne moze znati kako je, dok ne dodje u tu kozu.

Zeznute su te mentalne stvari, to postaje tihi ubica ljudi u 21om veku.

 

Ja, koliko sam uspeo da ukapiram, njen mentalni problem je u tome što ne može da podnese konferencije za štampu na turnirima/slemovima koji se igraju na  podlogama koje joj ne odgovaraju, tj na kojima ne pobeđuje. Tamo gde pobeđuje, mogu konferencije, onda ne postoji mentalni problem.

 

Znači, dok pobeđujem, sve OK, a kad izgubim, neću da me još i drugi ljudi/novinari ufuravaju da sam ja loša na šljaci/travi i da me pitaju zašto sam i kako izgubila.

 

Ja mislim da to nije mentalni problem, već infantilno ponašanje. Ja mislim da je za svakog sportistu bitno da zna gde je i zašto loš (ili dobar) pa da na osnovu toga izvlači zaključke šta dalje, a ne da tvituje da neće pred novinare i uz xoxo da zajebava organizatore šta da rade sa parama od kazni, a kad joj ovi odgovorili onda ko malo dete: jel' tako e onda neću (više) da (se) igram.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Felix pod hitno da otpusti Tonija, nikakve koristi od njega.

Ne znam kad je Sepi poslednji put dobio neki mec, covek igra samo po komsiluku (Italiji) neke chelendzere.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Boxy said:

Kvitova se povukla, kakva bizarna povreda

 

 

Baš mi je žao, Petra mi je postala omiljena igračica, ali ovim sam praktično pobedio u onom fantaziju, šteta što mi neće dati nagradu 😞

 

Inače kao što Vanja reče, ovo je još jedan jak argument za ukidanje konferencija za novinare.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Romantik said:

Baš mi je žao, Petra mi je postala omiljena igračica, ali ovim sam praktično pobedio u onom fantaziju, šteta što mi neće dati nagradu 😞

 

Inače kao što Vanja reče, ovo je još jedan jak argument za ukidanje konferencija za novinare.

 

A da je pala u hotelskoj sobi, onda bi spavali pod satorom? :smiley33:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Brat Rubljov nakarikao onih kajli..voli Rujo da ljubi zlato,pa to ti je.
Pretpostavio sam da bi Struf mogao da mu otkine set jer Rubljov nije bas poznat kao igrac koji drzi koncentraciju sve vreme,ali poraz je vec sasvim druga dimenzija raspada.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stray_cat said:

 

Ja, koliko sam uspeo da ukapiram, njen mentalni problem je u tome što ne može da podnese konferencije za štampu na turnirima/slemovima koji se igraju na  podlogama koje joj ne odgovaraju, tj na kojima ne pobeđuje. Tamo gde pobeđuje, mogu konferencije, onda ne postoji mentalni problem.

 

Znači, dok pobeđujem, sve OK, a kad izgubim, neću da me još i drugi ljudi/novinari ufuravaju da sam ja loša na šljaci/travi i da me pitaju zašto sam i kako izgubila.

 

Ja mislim da to nije mentalni problem, već infantilno ponašanje. Ja mislim da je za svakog sportistu bitno da zna gde je i zašto loš (ili dobar) pa da na osnovu toga izvlači zaključke šta dalje, a ne da tvituje da neće pred novinare i uz xoxo da zajebava organizatore šta da rade sa parama od kazni, a kad joj ovi odgovorili onda ko malo dete: jel' tako e onda neću (više) da (se) igram.

 

 

Moguce da si u pravu, al ne bih banalizovao bas tako.

Bavimo se nagadjanjima u sustini.

Odustati od turnira nije mala stvar.

Ne bih potcenjivao situaciju a ni problem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...