Jump to content

Rim


Boxy

Recommended Posts

Bilo mi preporuceno ovo, secam se meca, rekoh hajde da pogledam hajlajts. Nadal protiv Davidenka ovde 2007.

 

https://www.facebook.com/TennisTV/videos/853747895355004/

 

Naravno, ovo nisu svi poeni, ali ima ih dobrih 30-ak cini mi se, i ovaj video zaista sumira sta je sve trebalo uraditi da se samo uzme set Nadalu na sljaci. Neverovatan nivo tenisa i od strane Davidenka, vrlo je upitno da li je i Djokovic, osim sporadicno, na tom nivou u prethodnih 5 godina, Nadal nije ni blizu svog nivoa iz ovog meca.

 

Koliko su se ljudi sprdali sa Davidenkom, kako je coker, kako ne moze da napravi iskorak, uostalom, kao i drugi iz te generacije, a ako se realno pogleda njegov nivo od 2005. do 2009. veliko je pitanje da li ce iko od ovih "mladih lavova" koji su sve stariji dostici taj nivo i konstantnosti i kvaliteta.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kako me organizatori predjose! Tim-Sonego je bila poslastica, jos kad imas aktivan tiket sa uplatom na Sonega, no kad su prekinuli mec ja mislio to gotovo za juce i propustim ceo treci set :ajme: i pukim slucajem vidim da je mec aktivan kod 3:3 u tajbrejku. Zaista je bilo spektaklularnih poena u prva dva seta, a i dve bekend paralele od strane Tima u zavrsnici treceg seta su bile brutalne (158 i 153 km/h), zaista svaka cast Italijanu kako je sve to preziveo (imao je i dve vezane brejk lopte u zavrsnici drugog seta, i obe Tim spasi servisom :ajme: ), posle toga sam ocekivao da se Lorenco skroz raspadne, i obradovao sam se prekidu.

Link to comment
Share on other sites

Imam pakao na poslu i ne da ne stižem da gledam mečeve nego ne mogu ni klipove na forumu :smiley12: a izgleda baš zanimljivo ovih dana :classic_sad:

Eto da ne bude da samo Novak gubi od Sonega :classic_tongue: fino bi bilo da Tim sad dođe u Beograd.

21 hours ago, bistru vodu mutim said:

 

Baš gledam sad i averuem. Pa zar si :puke:toliko moćan, Meče? :lol_2:

Mek je malo omeo Rafu i uzeo mu set ali pošto se njegova prognoza nije odnosila na Rim nego na RG, tu je bila slamka spasa :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pardon, četir - jedan, Mali kao da se tek sad budi ...

4 minutes ago, alcesta said:

Pa teško je bilo očekivati da obojica ponove izdanje iz Madrida.

 

Na koju foru je Zverev mrtav a Rafa  u naletu?

 

Ok ovo je već bolje ...

Edited by Andrej
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...