Jump to content

Rim


Boxy

Recommended Posts

6 hours ago, Romantik said:

Kako me organizatori predjose! Tim-Sonego je bila poslastica, jos kad imas aktivan tiket sa uplatom na Sonega, no kad su prekinuli mec ja mislio to gotovo za juce i propustim ceo treci set :ajme: i pukim slucajem vidim da je mec aktivan kod 3:3 u tajbrejku. Zaista je bilo spektaklularnih poena u prva dva seta, a i dve bekend paralele od strane Tima u zavrsnici treceg seta su bile brutalne (158 i 153 km/h), zaista svaka cast Italijanu kako je sve to preziveo (imao je i dve vezane brejk lopte u zavrsnici drugog seta, i obe Tim spasi servisom :ajme: ), posle toga sam ocekivao da se Lorenco skroz raspadne, i obradovao sam se prekidu.

 

Link to comment
Share on other sites

Zverev je imao svoje sanse (uprkos umoru koji je vukao iz Madrida), propustio je toliko brejk lopti... Bice on opasan protivnik na RG (osim ako ne krene ponovo da chokira kao i obicno).

 

Ocekuje se kisa :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se bas ukljucio kada je vratio brejk i odservirao gem za 4 : 3 i onda prekid ............... bio je u naletu da se u potpunosti vrati u igru .......................... vidim da je od sest brejk lopti iskoristio tek jednu, dok je Cicipas imao 2 od 2 ....................

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Crni Bombarder said:

Po cemu tankuje?

Za sada tipican mec u kome jedan igrac koristi svoje prilike,a drugi ne bas. Evo ga na 3:4,set jos nije gotov.

Prekid :smiley7:

 

Kad je izgubio drugi brejk od 10 servisa recimo 4 nije spucao u mrežu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...