Jump to content

Rim


Boxy

Recommended Posts

1 hour ago, bistru vodu mutim said:

Dok čekamo nastavak meča, spominju li vaši komentatori išta o challengeru u Helibronu (@alcesta) koji se također igra ovih dana?

Nemam kad do TV-a a i bolje, izgleda :classic_dry:

 

Šteta što bar na jedan prekid nije mogao otići s neutralnim rezultatom. Ovo i da nekim čudom izvuče i stigne u finale posle drugog, večernjeg polufinala, samo bi poslužio Rafi da nabilduje samopouzdanje. 

Link to comment
Share on other sites

Kako god, ali ovo je u sustini nikakva priprema za RG, odigrao je tri krstena meca, a u sudaru sa top 10 igracem se nije proslavio .................... verovatno najgora sezona na sljaci uz onu iz 2018.godine ........................

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi dobro da dobije Cicija i tankuje sledeci mec ako nastavi ovo vreme, ali mislim da ce da istankuje ovaj

To sve nista ne znaci za RG, jedino ce igrati ceo turnir u Beogradu u tom slucaju. Moze on da osvoji RG i samo sa Bg turnirom, nema to veze

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ciao said:

Bilo bi dobro da dobije Cicija i tankuje sledeci mec ako nastavi ovo vreme, ali mislim da ce da istankuje ovaj

To sve nista ne znaci za RG, jedino ce igrati ceo turnir u Beogradu u tom slucaju. Moze on da osvoji RG i samo sa Bg turnirom, nema to veze

Njemu trebaju jaki mecevi protiv top 10 igraca, a toga u Beogradu nece biti, tako da ....................... ne treba ocekivati od njega velike stvari na ovoj vrsti podloge ...........................

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nista nije bez pokrica, zamisli da ga u ovakvoj formi drmne tamo neki Karenjo Busta u 1/8 finala .......................... ako misli da nije spreman za velike stvari na RG, ok, onda neka kulira i u mislima da pocne da se sprema za Vimbldon, OI i US Open, jer je to jedini nacin da odrzi korak sa Rafom u trci za najboljeg igraca svih vremena.

Link to comment
Share on other sites

 

5 minutes ago, jevrem69 said:

ako misli da nije spreman za velike stvari na RG, ok,

Pa ne misli da nije, ali nije više spreman ni da se cima na "pripremnim" turnirima kao ranije. Sad je pitanje kako misli da pomiri to dvoje, jer treba igrati nešto i između slemova i osvajati bodove da bi imao dobar žreb kad mu je najbitnije. A treba i održavati formu u mečevima protiv jakih protivnika, umesto da im daje samopouzdanje polovičnim pristupom između slemova. Videćemo kako će sve to izbalansirati ove godine, srećom pa mu za ostale podloge treba manje pripreme nego za šljaku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Negde sam procitao da Nadal u zadnjih X godina skoro uvek igra prvi polufinale u Madridu i Rimu, sto je zbog specificnih termina odigravanja meceva na ovim turnirima, skoro pa od krucijalnog znacaja.

 

Ovo pretumbavanje rasporeda meceva glavnih nosioca u sredini Rima, kako bi Rafa izbegnuo mucenje po kisi juce, I kako bi opet igrao polufinale u dnevnom terminu, zbog nekog razloga me podsetilo na onaj finale RGa kad su iz Spancevog tabora prema glavnom sudiji bacali stolice, loptice I sta sve ne, Ujka Toni cak i hteo I da ga bije ako se dobro secam, samo kako bi prekinuli mec tog dana jer sirotom Rafi nije hvatao dobro spin po vlaznom terenu, pa je postojala sansa da "ne daj boze" izgubi taj mec protiv zahuktalog Djokovica.

 

Nadal na sljaci mi je kao Juventus u Seriji A, ili Real Madrid u Primeri. Moja liga, moja pravila. Svaka mu cast, veliki je sljakas, ali isto I nevidjena ljiga od coveka.

Edited by Elias
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ziheraski igra Novak kljucne poene, a Cicpas hrabro napada ................. .... da nije tako, set bi vec bio resen u Novakovu korist .................... eto, prvi hrabriji udarac u ovom slucaju danas sjajni forhend i set je tu ...................... i da ne zaboravimo ovaj sjajni ritern, kojim je zaradio pola poena .....................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...