Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

Tvoje Miss Universe zelje se zapravo vrlo jednostavno ostvaruju - ruski iskompleksirani diktator i fasista treba da povuce svoju vojsku iz medjunarodno priznate i nezavisne zemlje, ciji je garant nezavisnosti izmedju ostalih bila i njegova drzava.

 

I onda vise niko nece da gine i nece da se plasi nuklearnog rata.

 

Dok do toga ne dodje, ginuce, jer na ukrajinskoj strani znaju zasto ginu.

 

Sve do unistenja osovine zla i kolevke povampirenog fasizma.

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DEEP_IMPACT said:

Navijam za one momke koji ginu na obe strane, i koji su gurnuti u krvoproliće verovatno najmanje svojom voljom. Navijam i za onu dečicu nevinu što izgiboše u bombardovanjima i rušenjima. Znaš koliko oni znaju da li su na ovoj ili onoj strani
Samo morbidni bolesnik može da gleda snimke iz dronova ili sa kaciga kako neko gine, i da se sladi time da je to strana za koju on "navija". 

A najžalosnije u svemu je što ovo nije neki proxy rat koji vode neke Koreje ili Irak/Iran, pa će da se umore gazde i da odobre mir za koji mesec, ovde je upletena direktno jedna svetska sila koja je sve samo ne naivna. Ako se ne postigne neki mir uskoro bojim se da će ovo da sklizne u milione mrtvih. 
Čoveče, 2023 godina je! Ljudi treba da žive, uče, stiču nova saznanja, uživaju i putuju na faking Mars, ne da se sakate po stepama i da recikliraju jedva izbegnuti nuklearni rat.... 

Ukrajinci koji brane svoje domove, porodicu, prijatelje od ljudi koje zele da nestanu, ne znaju na kojoj su strani ??? Pa jbt da li si realan. Ja postujem to sto ti smatras da su rusi pravedni, ali iznositi nebuloze tipa, ne znaju Ukrajinci jesu li na pravoj strani ili ne, je bas degutantno.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DEEP_IMPACT said:

gurnuti u krvoproliće

 

Zna se tačno ko je koga "gurnuo u krvoproliće".

 

Nije ovaj rat pao s neba, nisu ga započeli vanzemaljci pa pobegli, zna se tačno šta se desilo pre godinu dana.

 

17 minutes ago, DEEP_IMPACT said:

ovde je upletena direktno jedna svetska sila koja je sve samo ne naivna.

 

Ovde nije upletena direktno jedna svetska sila koja je sve samo ne naivna već je jedna svetska sila koja je sve samo ne naivna izvršila agresiju na susednu nezavisnu zemlju. 

 

Ljudima koji se brane jer... da podsetim, rat se vodi samo na teritoriji Ukrajine, ne možeš reći Ukrajincima "ok, iskulirajte, da ne bi bilo gore, pustite da vas porobi manijakalni ludak koji negira vašu naciju ubija vas, siluje i vašu decu otima i odvodi na "prevaspitavanje"...

 

Da li je sve to trebalo da urade sve zemlje oko Nemačke početkom 2. sv. rata?  Eto imali smo Molotova i Čemberlejna, potpisivali se neki paktovi itd... i gde "nas" je to dovelo?

 

Hoćemo lepo da živimo?  Super, pa daj da pustimo manijaku da istrebi jedan narod, valjda će se smiriti i neće dalje...

Ja ne funkcionišem tako, a ti?

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Pukao je skroz. Morace da proda straznjicu Kinezima, dok oni vagaju da li im se isplati da je kupe.

 

Za njih je ovo interesantna dilema, imajuci u vidu njihove planove svetske dominacije. Nisu spremni da se nose sa SAD, i tu ne mislim vojno, vec striktno ekonomski. Sankcije koje su popili u poslednjih nekoliko godina su im ubacile klipove u tockove, ako bi pomaganjem Rusiji okrenuli i celu EU od sebe, izgubili bi mnogo, jer su proveli decenije na infiltriranje ili bar pokusaj infiltriranja u EU.

 

Ostace im bukvalno samo Afrika, koju i ovako i onako imaju u duznickom ropstvu u dobrom delu.

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites




Čoveče, 2023 godina je! Ljudi treba da žive, uče, stiču nova saznanja, uživaju i putuju na faking Mars, ne da se sakate po stepama i da recikliraju jedva izbegnuti nuklearni rat.... 


Spisak lepih želja u trenutku kada bagra šalje rulju da uništava susednu teritoriju i pri tome preti svakom drugom da će da ih satre.

Kad kažeš da navijaš za te momke koji ginu, da li bi isto tako rekao da navijaš za momke koji ginu od 1.9.1939. na obe (ili svim stranama) strane jer ih je neko gurnuo u taj rat? I nemci izgiboše u milionima tokom ww2?

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, AgroLaki said:

image.png.dd5a0cc3d6df978190bed90e94504947.png

 

:Hail::roflmao:

10 minusa jbt.

 

Nego koliko mi se gade ovi na Hepiju...Sinoc pricaju o tretmanu zarobljenika. Tipa Ukrajinci zivotinje seku ruke i noge Rusima dok kod Rusa uslovi perfektni za Ukrajinske zatvorenike(prva pomoc i tako to)... Jebote.

 

Sad kad me pitate sto slusam...Ne slusam ja nego moj stari jbg...Pa kad dodjem kod njega mogu da cujem takve gadosti...

  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Don Dusko said:

 

 

Sad kad me pitate sto slusam...Ne slusam ja nego moj stari jbg...Pa kad dodjem kod njega mogu da cujem takve gadosti...

 

Isao sam ja namenski pet dana za redom po pola sata i postirao ovde te lezerne bravure.

To je ono sto sam hteo da pitam, jer niko jos ne pominje, tj da li ce se videti neka promena na Hepiju
u smislu omicanja od Rusa.

Izgleda da se to jos ne desava, a mozda se nece ni desiti. 

Mozda Vucic uspe da prizna Kosovo, uvede sankcije Rusima i opet dobije njihov glas ako im ostavi full Happy.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, sasa965 said:

Rat još nije završen .

 

Nije, a trebalo je da traje 2-3 nedelje. Godinu dana kasnije Putin kod Kremine umesto kod Karlobaga.

 

 

3 hours ago, DEEP_IMPACT said:


Čoveče, 2023 godina je! Ljudi treba da žive, uče, stiču nova saznanja, uživaju i putuju na faking Mars, ne da se sakate po stepama i da recikliraju jedva izbegnuti nuklearni rat.... 

Putin se povuce iz Ukrajine i eto ti kraja rata, posle moze da planira i put na Mars.

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, McLeod said:

 

Imamo mi jos dosta da teramo dok ne dodjemo do tog nivoa. Kina bukvalno ima parapolicijske/paravladine ispostave u mnogim zemljama, nismo jos dotle dosli.

Sa julinom kao sefom BIA-e, ne bi me cudilo i to ovde za koju godinu. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:

10 minusa jbt.

 

Nego koliko mi se gade ovi na Hepiju...Sinoc pricaju o tretmanu zarobljenika. Tipa Ukrajinci zivotinje seku ruke i noge Rusima dok kod Rusa uslovi perfektni za Ukrajinske zatvorenike(prva pomoc i tako to)... Jebote.

 

Sad kad me pitate sto slusam...Ne slusam ja nego moj stari jbg...Pa kad dodjem kod njega mogu da cujem takve gadosti...

Dok neko ne uhapsi ili ne sasije mafijasa peconija (vlasnika Crappy TV) ima takve stvari i dalje da se emituju i zagadjuju ionako poganu drustvenu atmosferu. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, FrediB said:

Dok neko ne uhapsi ili ne sasije mafijasa peconija (vlasnika Crappy TV) ima takve stvari i dalje da se emituju i zagadjuju ionako poganu drustvenu atmosferu. 

Kad smo već kod istog, videh najavu teme za večeras "Zelenski beži"...ne znam ko su gosti...:puke:

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, sasa965 said:

Jok , trebao je da traje tri dana ako verujemo profesoru opštenarodne odbrane i društvene samozaštite iz Hrvatske.

 

Nisam znao da Putinovi propagandisti i Lukašenko predaju taj predmet na hrvatskim faksovima.

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...