Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

Ja natocio malo pre, malo pojacana guzva ali nista dramaticno. Za sad. Samo nisam siguran da se ovo ne bi desilo i da nije bilo rata. Cene su i pre toga pocele da divljaju i pre toga je zamrznuta cena goriva. A znamo sta to znaci...
 
Jedino ako je cela ta prica namerno bila uvod u rat u sta ozbiljno razmisljam da je tacno, jer sam se sve vreme cudio odakle bre sad ovo nelogicno povecanje cena energenata i jos otvorio posebnu temu o tome.... 
Cena je zamrznuta samo za bmb95 i evro dizel. Bmb100 i ovi "bolji" dizeli su na slobodnom režimu cena.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Mali off, da znas da sad bas meracim ali u bukvalnom smislu te reci, slusam Safeta Isovica i divnu pesmu "Kad sretnes Hanku"... Zivot mora da ide dalje, ljubav mora da pobedi 😘

...

E Jbg @DJ_Vasa, ja sam onomad pare indeed ulozio u dobar bajs. Ali, avaj, u pitanju je - sobni 😞 Ko je znao da ce kriza, da cu morati da brinem zbog goriva i da cu se ionako daviti u magiji belog brasna? Inace mi "prirodni" bajs ne bi mnogo pomogao, na posao ne mogu tako, a po gradu kad je blize (na 50 metara od kuce) idem nogama, a dalje (51 metar i vise) kolima.

ja ovu slusam, nekako mi prikladna:classic_biggrin:

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Pa uglavnom obucem zutu majicu, pustim na TV "Tur d Frans" i vrtim.

 

Nego, da ne oftopicarim, ionako za*erem svaku temu na forumu, namestace mi kicmu dr @Eddard

Ne brini, znam čoveka.....ako te kazni 48 h....ja mogu da ti sredim nedelju dana bar...:23:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

E Jbg @DJ_Vasa, ja sam onomad pare indeed ulozio u dobar bajs. Ali, avaj, u pitanju je - sobni 😞 Ko je znao da ce kriza, da cu morati da brinem zbog goriva i da cu se ionako daviti u magiji belog brasna? Inace mi "prirodni" bajs ne bi mnogo pomogao, na posao ne mogu tako, a po gradu kad je blize (na 50 metara od kuce) idem nogama, a dalje (51 metar i vise) kolima.

Au bre, rasipniče jedan :classic_laugh:

 

Bolje prodaj taj sobni i uzmi pravi. Em te vozi dalje od sobnog, em se može napraviti i neka tura. Kad je lepo vreme, supruga i ja bez problema odradimo 50 km, a kada je manje posla, može da se odradi i lep izlet do Bojčinske šume ili Avale.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cyrus Smith said:

 

 

 

Plasi nivo gluposti i povrsnosti u danasnjem svetu, nije vise u pitanju lobotomirani plebs vec stupidnost onih koji donose odluke, treba samo pogledati objasnjenje koje je Kamala Harris dala o ratu u Ukrajini. Da su takvi poput nje, izlapotine Bajdena, botoksiranog jahaca medveda i njegovih kolekcionara jahti, nekretnina i fudbalskih klubova bili na ovim pozicijama za vreme hladnog rata, za vreme kubanske krize, mi verovatno danas ne bi ni postojali. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, shonke said:

Cena je zamrznuta samo za bmb95 i evro dizel. Bmb100 i ovi "bolji" dizeli su na slobodnom režimu cena.

 

Ja sipao G-Drive Dizel i nisam primetio da je nesto specijalno skuplji.... 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, shonke said:

Ovo se napravilo u roku od sat vremena. U 1930 prođem autokomandu do banjice, tri pumpe, ukupno 5 automobila. Oko 2230 nazad, na sve tri pumpe po 20 automobila u redu.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

 

Upravo u tom periodu je krenula manija po drustvenim mrezama 

Link to comment
Share on other sites

 
Ja sipao G-Drive Dizel i nisam primetio da je nesto specijalno skuplji.... 
Sad ne znam koji dizel se kako tačno zove na nisu, trošim benzin i tng ali cene su 171 za bmb95 i 179 za evro dizel. Onaj skuplji dizel je 189 a Bmb100 je 181. Mislim, na 50lit razlika 500 dinara. Jebes ga, da li je 8500 ili 9000, mnogo je u oba slučaja za pun rezervoar pa mi je nejasna ta psihoza da svi pojure na pumpe zbog neke objave na tviteru/čemu god.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, shonke said:

zbog neke objave na tviteru/čemu god.

Moram da otvorim nalog na tom sranju i da napišem da je zdravo hraniti se g***. Verujem da bi neka budala to odmah i probala.

Edited by DJ_Vasa
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, SunZero said:

Plasi nivo gluposti i povrsnosti u danasnjem svetu, nije vise u pitanju lobotomirani plebs vec stupidnost onih koji donose odluke, treba samo pogledati objasnjenje koje je Kamala Harris dala o ratu u Ukrajini. Da su takvi poput nje, izlapotine Bajdena, botoksiranog jahaca medveda i njegovih kolekcionara jahti, nekretnina i fudbalskih klubova bili na ovim pozicijama za vreme hladnog rata, za vreme kubanske krize, mi verovatno danas ne bi ni postojali. 

Davno rece Cane lijepo u onoj pjesmi…nadjoh doduse da su povukli ovu odluku.

Rekao sam u razgovoru da je ova histerija novi nivo, lova na sve rusko…ljudi me ismijavali. 
Nije problem kad neki random lik uradi nesto ovako ali univerzitet…da stavis prst na celo. 
Bio je i navodno slucaj u Hrv (zaista necu da tvrdim da je istina jer je tesko razabrati, evo ovo s gorivom je odlican primjer) o skidanju Cajkovskog sa repertoara zbog situacije). Onda odgodis koncert a ne izbacis Cajkovskog.  

Edited by Gistro Bančo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Harmonika said:

Malo jeste narod flipnuo, ali, realno, ovom ludkau vise ne znas kad da verujes, sta je tacno sta nije..dodatno nas je sludeo, u prevodu..

taj fazon, jos dva obracanja na ivici suza sa naglaskom na zli svet koji neumoljivo dize cenu energenata i penzioneri ce se masovno ukljucivati u jutarnji kod one covekolike voditeljke pinka da traze kontakt od paje i jareta kako bi prepravili svoje krseve da idu na bukvu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Debelo sumnjam da je ovo za Univerzitet u Milanu tacno. Previše je to ozbiljna ustanova da takvo nešto urade. 

Dezinformacije lete na sve strane. Nemam pojma:

 

 

Edited by Cyrus Smith
slovo
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...