Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

 

 

 

7 minutes ago, HAMMER said:

ne, naprotiv. rat moze samo da podigne rejting bele kuce i izbori nisu razlog ulaska amera u ovaj rat.

Kako bi reagovala Američka javnost na mrtve vojnike ? Znamo da do sada nisu sa oduševljenjem dočekivali mrtvačke kovčege.

Sa drugim delom pasusa se slažem.

16 minutes ago, HAMMER said:

moze bukvalno da ugasi detoniranu atomsku bombu.

Sumnjam da je ovo nepoznanica za učene glave u Rusiji.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sasa965 said:

Kako bi reagovala Američka javnost na mrtve vojnike ? Znamo da do sada nisu sa oduševljenjem dočekivali mrtvačke kovčege.

A čija bi javnost bila oduševljena scenariom? Ovako ispada da je američka iz nekog nedokučivog razloga neetična...

Link to comment
Share on other sites

Ne brinite vi za oruzje ono dolazi. Severodonjeck je pao jer ga nema svrhe braniti kad su sve razorili a i prave defanzivnu liniju na dva grada za koja su plakali 2014g. 

 

Rusi kao narod su zombi, mislio sam da su ovi nasi jedni od glupljih, mozda i jesu, ali ovih ima 144m i vojn su sila. Stvarno se nadam da ce im Ukrajinci dati pakao koji zasluzuju.

Just now, erwin said:

Udružuju se dve najveće "prave" demokratije.

 

 

Hahaha...oni ce da napadnu Tajvan. Cackaju mecku bez razloga.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ne brinite vi za oruzje ono dolazi. Severodonjeck je pao jer ga nema svrhe braniti kad su sve razorili a i prave defanzivnu liniju na dva grada za koja su plakali 2014g. 

 

Rusi kao narod su zombi, mislio sam da su ovi nasi jedni od glupljih, mozda i jesu, ali ovih ima 144m i vojn su sila. Stvarno se nadam da ce im Ukrajinci dati pakao koji zasluzuju.

a koji to pakao ukrajnci mogu da daju rusima?

osim ako pod tim paklom, ne smatras jos 50k poginulih ruskih vojnika, koji bi bili "placeni" sa 300k ukrainskih civila i vojnika? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, n4l1m said:

a koji to pakao ukrajnci mogu da daju rusima?

osim ako pod tim paklom, ne smatras jos 50k poginulih ruskih vojnika, koji bi bili "placeni" sa 300k ukrainskih civila i vojnika? 

Pakao da ih isteraju iz drzave i d im vise nikad ne padne na pamet da ih napadnu. Mala je to zrtva za ruske izrode na celu sa kepecom iz Kremlja da im vldaju sledecih 50g.

 

Stavise, ako je zapad ikada hteo nesto da uradi  protiv Rusije sad im je vreme. Ovakvi zlocini se ne pamete od drugog svetskog rata. Orci hoce da ih uniste kao naciju.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, erwin said:

Rusija će anektirati Hersonsku oblast Ukrajine i teritorije Luganske i Donjecke Narodne Republike, kao i Zaporošku oblast gde će se referendum održati čim situacija to dozvoli, rekao je sekretar generalnog saveta Jedinstvene Rusije Andrej Turčak.

 

https://ria.ru/20220601/rossiya-1792230173.html

To nije ništa novo. Od prvog dana rata je jasno da će ruski genocidni nakot anektirati sve što osvoji zločinačka ruska armija. Na kraju krajeva, to je ratni zločinac Vladimir Putin i najavio.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Rusi kao narod su zombi,

 

Sovinizam - 30-60 dana
Primeri: relativizacija ili negiranje sudski utvrdjenih zlocina, nazivanje celih naroda pogrdnim imenima, uvredljive generalizacije koje se odnose na celi narod, neku teritoriju ili poreklo.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Zvezda ide u Rusiju da igra sa Zenitom i potpisuje novi sponzorski ugovor sa Gaspromom.

 

Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić:

Quote

Dobili smo ponudu od naših prijatelja iz Rusije Gaspormnjeft na produženje ugovora na dve godine. Povećanje ugovora za 25 odsto, imaćemo sada 5 miliona ugovor, i to na dve godine. U isto vreme zakazali smo utakmicu sa Zenitom u Sočiju 3. jula.

informer.rs/sport/c-zvezda/708455/zvezdan-terzic-crvena-zvezda-superliga-fudbal

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, erwin said:

Zvezda ide u Rusiju da igra sa Zenitom i potpisuje novi sponzorski ugovor sa Gaspromom.

 

Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić:

informer.rs/sport/c-zvezda/708455/zvezdan-terzic-crvena-zvezda-superliga-fudbal

 

Miriše da će biti izbačena iz UEFA-e. :smiley33:

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Devil In My Pants said:

Ne brinite vi za oruzje ono dolazi. Severodonjeck je pao jer ga nema svrhe braniti kad su sve razorili a i prave defanzivnu liniju na dva grada za koja su plakali 2014g. 

 

Rusi kao narod su zombi, mislio sam da su ovi nasi jedni od glupljih, mozda i jesu, ali ovih ima 144m i vojn su sila. Stvarno se nadam da ce im Ukrajinci dati pakao koji zasluzuju.

Hahaha...oni ce da napadnu Tajvan. Cackaju mecku bez razloga.

Ukrajinci im (Rusima) jebu kevu!

3 hours ago, Devil In My Pants said:

Pakao da ih isteraju iz drzave i d im vise nikad ne padne na pamet da ih napadnu. Mala je to zrtva za ruske izrode na celu sa kepecom iz Kremlja da im vldaju sledecih 50g.

 

Stavise, ako je zapad ikada hteo nesto da uradi  protiv Rusije sad im je vreme. Ovakvi zlocini se ne pamete od drugog svetskog rata. Orci hoce da ih uniste kao naciju.

Da. Negde procitah da ce (ako Rusi zauzmu Ukrajinu) period "denacifikacije" trajati 2-3 decenije. To je dovoljno vremena da se isperu i slobotomiraju mozgovi!!!??!

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, erwin said:

Zvezda ide u Rusiju da igra sa Zenitom i potpisuje novi sponzorski ugovor sa Gaspromom.

 

Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić:

informer.rs/sport/c-zvezda/708455/zvezdan-terzic-crvena-zvezda-superliga-fudbal

Slobotomija mozga! 

I onda: zasto navijati za Partizan! 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Amigo said:

 

Sovinizam - 30-60 dana
Primeri: relativizacija ili negiranje sudski utvrdjenih zlocina, nazivanje celih naroda pogrdnim imenima, uvredljive generalizacije koje se odnose na celi narod, neku teritoriju ili poreklo.

Dokle ces vise sa podmetanjem sa ekipom neutralnih? Juce Jurgen, danas ti. Te nije malo sramota tvojih godina?😄

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

Dokle ces vise sa podmetanjem sa ekipom neutralnih? Juce Jurgen, danas ti. Te nije malo sramota tvojih godina?😄

 

Nemas sta da mene optuzujes, ti si rekao sta se rekao (Rusi kao narod su zombi,) ja sam samo postavio dio pravilnika koji se odnosi na takve izjave, koji nisam ja pisao.

Inace nisam te prijavio i nije mi cilj da te banuju, nego da razmislis prije nego sto nesto tako napises, ali vidim da nema koristi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Amigo said:

 

Nemas sta da mene optuzujes, ti si rekao sta se rekao (Rusi kao narod su zombi,) ja sam samo postavio dio pravilnika koji se odnosi na takve izjave, koji nisam ja pisao.

Inace nisam te prijavio i nije mi cilj da te banuju, nego da razmislis prije nego sto nesto tako napises, ali vidim da nema koristi.

Nema!! Ovo je bila metafora, a ne uvreda. Servira im se jedno te isto godinama, padaju na svaku pricu, kao i ovde u Srbiji. Daleko je to od  uvrede, ali ko god podrzva ovu akciju jeste za uvredu mnogo tezek oblika.

 

Da, ti si mala maca, da nisi hteo ban napisao bi mi PM. Sledeci put udari report slobodno, ne bi ti bio prvi put.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Devil In My Pants said:

Dokle ces vise sa podmetanjem sa ekipom neutralnih? Juce Jurgen, danas ti. Te nije malo sramota tvojih godina?😄

Imas obraza, da posle onog juce TI optuzujes nekog za podmetanja?? 

Juce si podmetao, lagao, pravio se lud…. Isto kao sada u vezi ove jasne generalizacije. 
Evo, ja cu da te reportujem.

Ono sto se tebi ovdje dozvoljava je za cudjenje. Skoro da nema nijednog pravila sa vrha teme, na koje se nisi ispisao tvojim budalastinama.

 

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Dokle ces vise sa podmetanjem sa ekipom neutralnih? Juce Jurgen, danas ti. Te nije malo sramota tvojih godina?😄

 

3 hours ago, Maharaja said:

To nije ništa novo. Od prvog dana rata je jasno da će ruski genocidni nakot anektirati sve što osvoji zločinačka ruska armija. Na kraju krajeva, to je ratni zločinac Vladimir Putin i najavio.

 

4 hours ago, Devil In My Pants said:

Pakao da ih isteraju iz drzave i d im vise nikad ne padne na pamet da ih napadnu. Mala je to zrtva za ruske izrode na celu sa kepecom iz Kremlja da im vldaju sledecih 50g.

 

Stavise, ako je zapad ikada hteo nesto da uradi  protiv Rusije sad im je vreme. Ovakvi zlocini se ne pamete od drugog svetskog rata. Orci hoce da ih uniste kao naciju.

 

4 hours ago, Devil In My Pants said:

Ne brinite vi za oruzje ono dolazi. Severodonjeck je pao jer ga nema svrhe braniti kad su sve razorili a i prave defanzivnu liniju na dva grada za koja su plakali 2014g. 

 

Rusi kao narod su zombi, mislio sam da su ovi nasi jedni od glupljih, mozda i jesu, ali ovih ima 144m i vojn su sila. Stvarno se nadam da ce im Ukrajinci dati pakao koji zasluzuju.

Hahaha...oni ce da napadnu Tajvan. Cackaju mecku bez razloga.

Ako ovo nije generalizovanje i relativizacija - ne znam sta je!

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...