Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

21 minutes ago, Beonegro said:

Serijski broj ne mora ništa da znači, raketa može da bude i zarobljena.

 

.

 

Ne mora slazem se...ipak se one lansiraju s neke udaljenosti jer je domet oko stotinak km, nisu na prvoj liniji da budu zarobljene, a i poredjene su sa onim sto je vec doletelo a dokumentovano je...uz to je vest nekako otisla u drugi plan na ukrajinskoj strani, ne eksploatise se onako kako mi moglo da se ocekuje.

Slazem se ja s tobom, ne moze se tvrditi sa sigurnoscu, i ne mora nista da znaci, ali dovoljno da ne moze ni da se optuzi druga strana bez dokaza...oko ovoga istina moze da se utvrdi..

 

Prateci i prethodne sukobe pre osam godina..ne mogu da kazem da su zlocini bili cesti, makar sto se tice regularnih snaga..obe strane i po mentalitetu i vaspitanju nisu u tom fazonu...ako izuzmemo incidente pijanih budala koji sede za artiljerijom...mozda ja gresim , ali pre bih poverovao da je staro sovjetsko govno palo tamo gde ne treba, nego da neko cepa po civilima balistickom raketom, LDNR vidi grad kao svoj, nisu gadjali Lvov,  a  ukrajinci ga jos uvek uspesno drze i  gledaju takodje kao svoj..

 

.

 

 

 

 

Edited by attolini
Link to comment
Share on other sites

Znaci po tebi,UA je unistila malezijski avion, tockom sravnila svoj narodi nesto posle masakra nad svojim civilima u Buchi. Na sve to ubijaju samo civile poslednjih osam godina, a ovi sto im eto tako palo na pamet da uzmu svoju teritoriju su dobri ljudi zaposleni u bankama koji vise nisu mogli da trpe teror vecine. Jos na sve to UA je pre 50-100g napila vlast u SSSR pa oteli RF par pokrajna na koje one sad imaju prava da vrate u svoju federaciju. Da mi je cent na svaki nas''nezavisni''nalog na TW ili Telegramu koji je to reko bio bih milioner.😅

Edited by Devil In My Pants
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ters said:

Sportisti u borbi za politicku neutralnost....

 

 

 

Ovakve majmunčine imaju roditelje, rođake, komšije, društvo, ove trenere, itd, i da se od cele te bagre ne nađe ni jedan da bar jednom od ovih degenerika kaže "ti si bre nenormalan". Ali dobro, možda se opamete kad im danas, sutra stignu ti Rafali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovakve majmunčine imaju roditelje, rođake, komšije, društvo, ove trenere, itd, i da se od cele te bagre ne nađe ni jedan da bar jednom od ovih degenerika kaže "ti si bre nenormalan". Ali dobro, možda se opamete kad im danas, sutra stignu ti Rafali.

Šta si be zapenio, možda ih Zoro sponzoriše....[emoji847]

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Devil In My Pants said:

Znaci po tebi,UA je unistila malezijski avion, tockom sravnila svoj narodi nesto posle masakra na svojim civilima u Buchi. Na sve to ubijaju samo civileposlednjih osam godina,a ovi sto im eto tako palo na pamet da uzmu svoju teritoriju su dobri ljudi zaposleni u bankama koji vise nisu mogli da trpe teror vecine. Jos na sve to UA je pre 50-100g napila vlast u SSSR pa oteli RF par pokrajna na koje one sad imaju prav da vrate u svoju federaciju. Da mi je cent na svaki nas''nezavisni''nalog na TW ili Telegramu koji je to reko bio bih milioner.😅

 

.

 

Emocije mozes akumulator da napunis...nije u redu da mi ucitavas ono sto ja niti mislim niti sam napisao...

 

 

Zlocin u Buchi ne moze da se negira, moze da se govori o obimu , nacinima...video sam video kad je ubijen biciklista vatrom iz transportera , to je ratni zlocin, bez obzira da li je naredjeno pucati na sve sto ide u njihovom pravcu prilikom povlacenja...ili se vojnik unutra usrao da ge neko ne skine NLAW om, zlocin je u svakom slucaju...

 

Imam dosta poznanika u Ukrajini, s nekima se supruga cula ovih dana, slusam razlicite price , ne iz telegrama , gotivim obe zemlje... zajebi me s ovakvim postovima, ti nastavi kako si krenuo, meni to ne smeta..

 

.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Constantin said:

Šta si be zapenio, možda ih Zoro sponzoriše....emoji847.png

 

Da znas, to nije ni bitno, jer ja u stvari kad pisem te stvari o ovakvoj bagri, one uopste nisu ni upucene takvima, niti bilo kome na forumu, nego ovima što vire iz prikrajka. A  ovakvi nisu ni bitni, nego je bitno ono iz nekog prethodnog upisa, gde pise kako su desetak dana posle dolaska gosn Hila, u glavnom dnevniku u nekoliko minuta 6 puta rekli "ruska agresija..." Itd :lol_2: Dere Musa jarca...

 

Preporucio bih takođe ovima što gvire da prenesu tamo da bi bilo lepo malo privezati doktore i filozofe. Mnogo to i dalje kokodače, što je lako kad nema nikakvu odgovornost, niti ko njega stiska za jajca, a niti ga je briga za posledice tog balavljenja, jer se kao krpelj zakacilo za državnu sisu, i baš ga bole da li će neko izgubiti sredstva za život, ako na primer to bude zguženo, opravdano, zato što se i dalje opire mrskom novom svetskom poretku, ničim izazvano, pa izolovano kao Rusija. Mnogo se oni kurce, i misle da ih niko ne bi krivio jer nisu na drzavnim funkcijama, a ne razmisljaju da ako bi se to stvarno desilo, po drugi put za 30 godina zbog iste stvari, tj zbog lajanja takvih, mozda ima i nekih koji znaju ko bi bili stvarni krivci, a to svakako ne bi bio Vucic. Prema tome, bolje spreciti nego leciti. Ima sad ono protiv krpelja što se stavlja psu na kožu. Vrlo je efikasno. Čak i ako se krpelj zakači, nema veze, brzo ugine.

 

A ima i ovo npr. Lep srednjevekovni izum za opajdare i ogovarace. Ova plocica se nabije opajdari u usta da pritiska jezik odozgo, i onda ne moze da galami.

 

spacer.png

 

Ovi sa dresovima i slicna bagra su u stvari zalosni likovi, ali su i lep primer  vukojebinskog autouđiguzstva i autobeskičmenjaštva, i takođe lep primer ovima koji ne znaju kako su se ponašali isti takvi po raznim vukojebinama za Titina vakta, nego misle da je zli Tita ugnjetavao po kućama gde god stigne. E, tako je isto ovim bezmozgonjama Vucic rekao da ovo rade.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogao je i Putko uloziti malo u PR kampanju. Svi ga mrze sem srbendica. Plaky

Haha, kakvo crno ulaganje. Nemaju ni za hleb, razapeli bi ga da baca pare još i na foto sešn plus meni lično nije ni fotogeničan, mali je, da ne kažem kepec.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, deez nuts. said:

Mogao je i Putko uloziti malo u PR kampanju. Svi ga mrze sem srbendica. Plaky

 

Just now, K.Dot said:


Haha, kakvo crno ulaganje. Nemaju ni za hleb, razapeli bi ga da baca pare još i na foto sešn plus meni lično nije ni fotogeničan, mali je, da ne kažem kepec.

 

Za njega dela govore.
 ☹️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bice sad krvi do kolena, postosu promenili pola planova, ''diverzija'' i ostalih laganja sad imaju do 9.maja daosvoje Donbas ili ce jos nekom u Kremlju da leti glava.

 

putinofili su najjaci na Tviteru, vecsu objavili kako je dosao novi svecki poredak jer eto za 50dana su uzeli 5% UA teritorije je rnece da ubijaju civile..

 

Mariupolj skroz ''oslobodjen'' a jos se vode borbe za razrusen grad.. Govori se o upotrebi hemijskog oruzja,inace sve jedinice UA vojske u Mariopolju kazu da se bore do kraja i da je vec poginulo previse ruskih vojnika koji ne ulaze u zvanicnu statistiku..sigurno preko 5k je samo u Mariopolju poginulo.eno salju jos 300 nesretnih Cecena, svi kao pokisli idu dole :)) Mislim da zapad nece ovo jos dugo trpeti, da se umesaju i da se ovaj rat polako zavrsava.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, zloupotreba dece od strane forumasa, ali ne i Delija. Dobar je Perkos2 🙂

 

Koliko su se navijaci uzdigli pa i Olimpijakosovi kad u nekom njihovom pismu objasnjavju Zelenskom sto ne mogu biti uz njega..

 

Kod petice se zezno da je blickrig, sve se radi na long term, to svakom sa dva grama mozga je poznato.

 

7.8.9 je  dokaz empatije..10 je sva maloumnost hobita.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Hahaha, zloupotreba dece od strane forumasa, ali ne i Delija. Dobar je Perkos2 🙂

 

Koliko su se navijaci uzdigli pa i Olimpijakosovi kad u nekom njihovom pismu objasnjavju Zelenskom sto ne mogu biti uz njega..

 

Kod petice se zezno da je blickrig, sve se radi na long term, to svakom sa dva grama mozga je poznato.

 

7.8.9 je  dokaz empatije..10 je sva maloumnost hobita.

6. Očekujem da se u Space technology napreduje što pre, jer su sankcije na snazi
10. Ne paze na času - Ukrajinci nisu prava nacija, kao Rusi i Belorusi. Rek`o Putin 🙂

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Devil In My Pants said:

Na sta misli Perkos2?

Ima pored ovog majmuna koji drzi majicu sa slovom Z neko dete.

 

A i nisu na ovoj cuvenoj slici iz Hitlerove Nemacke bas pravi nacisti, nego "narod" koji se spontano nicim izazvan odusevljava Hitlerom, i jedan koji kulira, ili je zbunjen ovim luđenjem pa nije digao ruku kao ostali. Razlika je sto na slici gde je ovo dete zaokruzeni nije zbunjen i nije bojkotas, nego se topi od milja.

Edited by Milenko Puzigaca
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Devil In My Pants said:

Hahaha, zloupotreba dece od strane forumasa, ali ne i Delija. Dobar je Perkos2 🙂

 

Koliko su se navijaci uzdigli pa i Olimpijakosovi kad u nekom njihovom pismu objasnjavju Zelenskom sto ne mogu biti uz njega..

 

Kod petice se zezno da je blickrig, sve se radi na long term, to svakom sa dva grama mozga je poznato.

 

7.8.9 je  dokaz empatije..10 je sva maloumnost hobita.

Djavle, ovo nisu Oly bratija (oni bi pisali na grckom), vec CSKA/Zenit bratija, sledeca destinacija milog ti trenera. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Hteo da cinka svabo sta se desava. Inace uhvacen hobitov kum i proruska stranka u UKR..Nema nekih bitnijih vesti,a jes jedan avion oboren negde kod Dnjepra...U Mariopolju su se spojile neke UA jedinice sa AZOVOM...tamo apsolutno niko ne zna sta se desava...i gde se nalaze oni uopste. Rusofili pricaju o zgradi 10 spratova ispod i kako se tu nalazi NATO...pune su im glave raznih teorija..😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Clash said:

Nije predsednik Zelenortskih ostrva, koliko god da je fikus, predsednik Nemačke je....

Navodno Marijupolje masovna predaja 200 ranjenih i nekoliko stotina 36. brigade.......(neprovereno)

Saće kontra-napad....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Hteo da cinka svabo sta se desava. Inace uhvacen hobitov kum i proruska stranka u UKR..Nema nekih bitnijih vesti,a jes jedan avion oboren negde kod Dnjepra...U Mariopolju su se spojile neke UA jedinice sa AZOVOM...tamo apsolutno niko ne zna sta se desava...i gde se nalaze oni uopste. Rusofili pricaju o zgradi 10 spratova ispod i kako se tu nalazi NATO...pune su im glave raznih teorija..😁

 

Taj NATO u podzemnim objektima Azovstala su oni sto hrane i treniraju kanarince i vrapce za invaziju na Rusiju...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Nije predsednik Zelenortskih ostrva, koliko god da je fikus, predsednik Nemačke je....

Navodno Marijupolje masovna predaja 200 ranjenih i nekoliko stotina 36. brigade.......(neprovereno)

Saće kontra-napad....

Potvrdjeno je iz vise izvora. 

Evo i Zelenski ponudio veceras razmjenu za Medvedcuka. Zato ga je i izvadio danas iz nekog podruma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...