Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

Znaci Putin pobedio u Ukrajini. 
Umesto da su se Ukrajinci predali i 

spasili sebi zivot a Putinu cast, 

dozvolili mu da mirno useta u Kijev, 

kako su predlozili brizni forumashi

 

sad imaju situaciju da Putin proglasava 

pobedu. Sami su krivi

Edited by KfJ
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, McCarthy said:

 

Ma nema sanse, smrzavace se ljudi po evropskim metropolama, kako cemo bez ruskog gasa ljudi, vi ne shvatate, to je najvazniji resurs u istoriji civilizacije! Nema gasa nema nicega!

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, deez nuts. said:

 

jescemo slamu brate

Ni slame nece biti. Video sam Japanci izmislili neki neki proces kojim ekstrakuju minerale direkt iz zemlje i od toga prave neke smutije. To cemo da jedemo, nista nece ostati osim gole zemlje kad Rusi zavrnu gas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Negde cenim da Rusi imaju najveci broj spijuna na svetu. U Srbiji im i nije potrebno puno da budem iskren jer narod takav kakav je. Ovaj tamo smenjuje sve a onda njihova akcija uspela, 1350 mrtvih Ukrajinaca 30k a moral na strani Ukrajne jer eto lazu :))) ako se ne rese uskoro ove vlasti ruske bice problema. Tako da mislim da je momentum pravi.

Link to comment
Share on other sites

Ne moze Vucko da doceka da prodju izbori i pravoslavnoj braci po ideologiji uvede sankcije.

Bratstvo je bratstvo, ali nista veceg od interesa nema.

Rusofile  ce pustiti par dana da setkaju po gradu i crtaju grafite.

Litije nema ko da predvodi jer je SPC produzena ruka gospodara.

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Klotzen said:

već drugi ruski pilot sa viškom kilograma. Izgleda stvarno taj mekdonalds pokušava tamo da ih sve pobije hranom 🙂

 

 

Dobro, kad ih vidim shvatim da ipak ima neke nade za mene da postanem kosmonaut. A i imam lepsu frizuru od ovog.

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Koliko li tek Srbija ima popova na platnom spisku Moskve. 
oni bukvalno mogu da plate jednog koji ce da dovede jos desetoricu. 
 

Vidi se to kad govore nase popine koliko ih boli spolovilo za Srbe i Srbiju
 

Edited by KfJ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Fejk, tj to su vojnici koje su uhvatili pre 3-4 dana,kad sam Liskojmanjini bio kvotovo. Ovo danas je samo propagnda.

A i ćelavi je verovatno pilot Air supremacy aviona ima tu građu i on.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se vec danima cini da su i americke procene blage po ruske gubitke.

 

Zbog citave koncentracije sile oko Marijupolja, bukvalno su se raspali na svim ostalim frontovima. Videcemo sta ce biti kad osvoje Marijupolj posto je to neminovno, ali prica o tome da ce onda svim silama napasti polozaje u Donjecku i Lugansku i da ce "ocistiti" Ukrajince odatle za par dana je lepa bajka za putinofile ocigledno, kad grad koji je sravnjen sa zemljom (da kazes da su pazili, cuvali grad i civile, pa im je zato zajebana gradska borba) gde imaju maltene 10 puta vise ljudstva uz svu nadmoc u naoruzanju i nebo ne mogu danima da osvoje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...