Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

1 minute ago, Constantin said:

Mrzeo ne mrzeo to ti je...ja mislim da će i nama da uvedu sankcije...

I to je bilo, nek` ide život, za poštovanje međunarodnog prava svaka žrtva je opravdana.
nego jel` sipaš rumunski braon ili crveni šelov? I Malboro petica ili četvorka?

4 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Kolko ide sardine u dnevnom sledovanju, zna li se sto?

muzej6.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, urosg3 said:

I to je bilo, nek` ide život, za poštovanje međunarodnog prava svaka žrtva je opravdana.
nego jel` sipaš rumunski braon ili crveni šelov? I Malboro petica ili četvorka?

Odakle mi romanešće...poslednji put sam bio pre Corone do Temišvara, a plin sam sipao na Luk Oil...nemam više ni jednog dizela, isključivo TNG.

Link to comment
Share on other sites

Je l može bez 4 stranica flood-ovanja bumerskih meme-ova sa graškom, brašnom itd?
Svaku temu razvodnite u nekakvom smeru koji nema veze sa životom i vrti se na nekakav loop satire vučića i naše vlade.

A zbog tog razvodnjenog, i samim time nekonstruktivnog, komentarisanja svih nas koji smo protiv ove vlasti, nećemo nikad da ih i smenimo. Zato što je smešno. Ali loše smešno.
Ispatetisao je kao baba, možda i zaplakao, mahao papirima sa oštampanim jpg-ovima nekog graška. Ok, smešno, vučić ko vučić, telenovela, patetiše kao baba, mučenik žrtva.

Ajde da se piše za nešto što je konkretnija stvar. Ovo smo apsolvirali  kao što je vučić apsolvirao na temu "kako da budem najpatetičnija žrtva na svetu, i kako je meni najteže".

Tema je Ukraine-Russia, potencijalna globalna nestabilnost...konferenciju vučića bi trebalo da komentarišemo iz ugla šta su odlučili da rade povodom toga, kakav stav zauzimaju, i kako misli da svoj odluku izguraju do kraja.

Edited by BattleBender
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pa u pravu si..nista, uradio ono sto se  i ocekivalo..osudio rat, ne dirketno i Rusiju, ne uvodi sankcije..

2 minutes ago, FrediB said:

Novin klikbejt naslov..Nova je tabloidna prilicno..

Edited by Harmonika
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Harmonika said:

Pa u pravu si..nista, uradio ono sto se  i ocekivalo..osudio rat, ne dirketno i Rusiju, ne uvodi sankcije..

Novin klikbejt naslov..Nova je tabloidna prilicno..

Preneli su i ostali mediji, a da nisu blatoidi tipa svinjformer, (bud)alo  ili SNS telegraf. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, implant said:

Vidim da se uključio još jedan moderator, sa optužbom da širim rusku propagandu iako ljudi i ne kriju da su nacisti:

 

31 minutes ago, implant said:

 A pošto vidim da je problem što mi smeta nacistički Azov, odoh sa teme.

 

Ajde ne sviraj qrtzu. :classic_biggrin: Piši kao sav svet ovde a ako imaš nešto da dokažeš, uradi to kroz relevantne linkove i (sa)znanja. I, moram reći, posebno za kolegu Asada, da je u kompletu pogrešna adresa za bilo kakvu smetnju oko mišljenja o nacijima. Od mene je svakako potkovaniji u materiji, ja samo držim prutić. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

 

Jery ce sad napasti Poljsku???

Ne sme, jer je to ipak NATO clanica.

Takodje, ne sme ni sicusnu Estoniju/Letoniju/Litvaniju, jer su i to NATO clanice. 

 

Kamo srece da je Ukrajina jos 2004. usla u NATO, ne bi joj se desavale ovakve stvari.

Link to comment
Share on other sites

  • Eddard changed the title to Rat u Ukrajini
  • Eddard pinned this topic
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...