Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

1 minute ago, mare80 said:

Jel ima neki dobrovoljac da prepriča šta je psajko lupetao na kzš ...

Evo već par godina nemam živaca da ga slušam uživo ...

Kakve sardine i grašak ...?

Sardine u konzervama.

Postujemo ter.integritet ne uvodimo sankcije.

Posle polazivao slike skladista sta sve imamo, grasak, brasno a kupili smo i 32 milion sardina.

Sad Dacic nesto sere.

Djilasa i Solaka samo jednom pomenuo do sada.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mare80 said:

Jel ima neki dobrovoljac da prepriča šta je psajko lupetao na kzš ...

Evo već par godina nemam živaca da ga slušam uživo ...

Kakve sardine i grašak ...?

Ima zaliha svega i to je potkrepio slikama iz necijeg podruma.

 

Zaklina ga pitala da li moze da kaze da osudjuje napad Rusije, poceo da prica o Solaku i Djilasu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Neme said:

 

Ja ne krijem da sam slabije informisan od glavnih učesnika diskusije. Ako nešto nije tačno to se da ispraviti, a i naučimo svašta čitajući postove. Pusti durenje jer će ispasti da ja (i mnogi drugi) ne spadam(o) u normalne ljude. To je bzze. 😉

(umalo da zaboravim, imao sam i ja u porodici stradale u konc-logoru)

 

 

Takođe.

 

Moj deda je uspeo da preživi logor, a neku godinu posle toga je išao da brani granice od Staljina - Srbija, jbg.

 

Vidim da se uključio još jedan moderator, sa optužbom da širim rusku propagandu iako ljudi i ne kriju da su nacisti:

 

800px-Azov_Battalion_and_SS_Emblems_And_

 

Ovo su ti pripadnici te organizacije:

 

full?d=1521513844

 

Ne vidim šta je tu propaganda, ljudi su nacisti i time se diče. Možeš da proguglaš malo i o njihovim aktivnostima, ima tu svačega. Trenutno su u regularnoj vojsci Ukrajine, rod pešadija, i verovatno su u Odesi. 

 

 

@A sad da, smetaju mi fašisti svih fela, jel to problem? Uključujem tu i naše razne ekstremne navijačke grupe, klerofašiste i ostale koji ovu zemlju vuku unazad već decenijama. Tako da, nećeš mi učitavati ni rusku ni srpsku propagandu, ni podršku ovoj Putinovoj svinjariji, posebno ne šibicarskim relativizacijama - iz mojih postova je jasno šta mislim o svemu, imaš pristup svemu pa proveravaj ako hoćeš. A pošto vidim da je problem što mi smeta nacistički Azov, odoh sa teme.

 

 

@urosg3zajebavaj se ti, za njih je možda i bolje da ih dohvate Čečeni nego Rusi.

 

 

Edited by implant
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mare80 said:

 

Pa taman se vratim sa "terena" , pun mi q... konzervirane hrane, sad trebam i kući da gulim sardine ...

Pu,jebem ti sreću ...

Jel,barem tunjevina?

Da i možeš da biraš jel oćeš u komadićima ili onako ovalaž...:87:

Evo...Rusi će da budu domaćini kod nas....fudbalske utakmice...kao računaju "domaći" teren...valjda.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mare80 said:

 

Pa taman se vratim sa "terena" , pun mi q... konzervirane hrane, sad trebam i kući da gulim sardine ...

Pu,jebem ti sreću ...

Jel,barem tunjevina?

Ćunetina.

6 minutes ago, Constantin said:

Da i možeš da biraš jel oćeš u komadićima ili onako ovalaž...:87:

Evo...Rusi će da budu domaćini kod nas....fudbalske utakmice...kao računaju "domaći" teren...valjda.

Delije kadar nevera.

Ko ce to sve izdrzati, fudbal, kosarka a sad treba navijati i za bratiju.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Eddard changed the title to Rat u Ukrajini
  • Eddard pinned this topic
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...