Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

Ma klasično zamajavanje dok zločinačka vojska genocidne i terorističke države Rusije nastavlja da ubija civile.

 

A evo i malo detalja da terena. Upozorenje: jezivo je, a mi smo već oguglali na ova svakodnevna zverstva.  Ceo thread

 

https://twitter.com/mariamposts/status/1579168123370233856?t=-Vx8V-Kdx4tfYupKxErjXg&s=19

 

Edited by Maharaja
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, A sad said:

On nikad nije bio poslanik. Poznat je kao vlasnik fudbalskog kluba. 

 

Hvala na ispravci. U pravu si, nije poslanik u Radi, video sam da na Vikipediji desno stoji "deputat", a nisam obratio pažnju na činjenicu da u tekstu stoji da nije reč o skupštini cele države.

Link to comment
Share on other sites

Kijev, Lavov, Ternopil, Odesa, Dnipro, Krivi Rog, Zitomir, Slavjansk, Koprivnicki, Kremencuk... i naravno sve civilni ciljevi.

 

Za to vreme se ovde raspravlja da li je narukvica na kojoj nije kukasti krst neo naci i sta je izjavio neki poluanonimni fudbalski radnik...

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kad sam video da ste nakucali 3 strane postova pomislih da je pao Herson 🙂

 

Kad sam video sliku pomislih da je možda neka Indijska pošto se vidi da ima više različitih znakova. Rusima se ništa ne može verovati tako da sam odma proguglao da vidim šta kažu mediji i vidim da niko ništa nije preneo što je čudno jer bi ovo obišlo svet u sekundi.

 

Kako ide ona "ako deluje iduviše "dobro" da bi bilo istinito onda je sigurno laž". Inače ima to logike da oni nose jer je Kijevska Rus bila vikinško-slovenska država, no on kao vojno lice mislim da osim burme ne bi smeo ništa drugo da nosi dok je na dužnosti. Ako on ne daje primer onda neće niko poštovati PS. S druge strane u ratu se o ovakvim stvarima ne vodi računa iz više razloga.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, A sad said:

Kijev, Lavov, Ternopil, Odesa, Dnipro, Krivi Rog, Zitomir, Slavjansk, Koprivnicki, Kremencuk... i naravno sve civilni ciljevi.

 

Za to vreme se ovde raspravlja da li je narukvica na kojoj nije kukasti krst neo naci i sta je izjavio neki poluanonimni fudbalski radnik...

Raspravljalo se pre ovih bombardovanja da budemo precizni.

A argument "sta me to pitate dok Hilandar gori"  se uvek moze ubaciti po potrebi. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Clash said:

Raspravljalo se pre ovih bombardovanja da budemo precizni.

A argument "sta me to pitate dok Hilandar gori"  se uvek moze ubaciti po potrebi. 

 

 

To je obicno trolovanje. Kad se za nesto iz prve vidi da je obicna propaganda, ne sacekas 5 minuta da se vidi o cemu se radi vec odma udri besomucno trolovanje o tome. Naravno odma se videlo da to nije to, ali nema veze, nastavi dalje do zore. 

 

Realno, cela ta prica nema nikakve veze sa temom topika i predstavlja samo skretanje teme sa bitnih stvari i trolovanje. 

 

A to Hilandar gori i slicne zamene teza ostavi za neke druge i mani se trolovanja. Da su Kostunicu dok Hilandar gori pitali kakvu narakvuci nosi ministar odbrane bio bi potpuno u pravu sto im je tako odgovorio. 

Edited by A sad
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Clash said:

Raspravljalo se pre ovih bombardovanja da budemo precizni.

A argument "sta me to pitate dok Hilandar gori"  se uvek moze ubaciti po potrebi. 

 

 

Bombardovanja i napadi na Ukrajinu traju od 24. Februara, i nisu prestajali niti jednog dana. Danasnji napadi  su samo nastavak napada na civile koji traju vec 230 dana. 

Edited by ters
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ters said:

 

Bombardovanja i napadi na Ukrajinu traju od 24. Februara, i nisu prestajala niti jednog dana. Danasnji napadi  su samo nastavak napada na civile koji traju vec 230 dana. 

Tako je, i?

Je li ponovo dolazimo na to da se ne može ovde ništa drugo napisati osim Slava Ukrajini?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, A sad said:

 

To je obicno trolovanje. Kad se za nesto iz prve vidi da je obicna propaganda, ne sacekas 5 minuta da se vidi o cemu se radi vec odma udri besomucno trolovanje o tome. Naravno odma se videlo da to nije to, ali nema veze, nastavi dalje do zore. 

 

Realno, cela ta prica nema nikakve veze sa temom topika i predstavlja samo skretanje teme sa bitnih stvari i trolovanje. 

 

A to Hilandar gori i slicne zamene teza ostavi za neke druge i mani se trolovanja. Da su Kostunicu dok Hilandar gori pitali kakvu narakvuci nosi ministar odbrane bio bi potpuno u pravu sto im je tako odgovorio. 

Poprilično je lako sve što nam se ne uklapa u naš narativ proglasiti za trolovanje.

Pa onda imamo situaciju da se odgovara na pitanja samo Goci Uzelac.

Što je gore i od Hilandar varijante.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Clash said:

Tako je, i?

Je li ponovo dolazimo na to da se ne može ovde ništa drugo napisati osim Slava Ukrajini?

 

Ne znam odakle ti takav stav - pise se vec nekoliko stranica o narukvici i niko nije spomenuo da je potrebno prestati, jedino ti je naglaseno da je to ne sekundarno, nego nonarno u situaciji u kojoj 200,000 naoruzanih zlikovaca masakrira civile po Ukrajini. 

 

To sto neki generał nosi narukvicu je neprikladno, glupo, neukusno, mozda cak i pokazuje njegove politicke stavove, ali nema nikakvog uticaja na krvoprolice koje traje vec 230 dana

 

Edited by ters
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Clash said:

Tako je, i?

Je li ponovo dolazimo na to da se ne može ovde ništa drugo napisati osim Slava Ukrajini?

 

Dolozimo do toga da se ne moze na tri strane raspravljati o svakoj gluposti objavljenoj na tviteru. Ti to mozes nazvati kako god hoces.

 

1 minute ago, Clash said:

Poprilično je lako sve što nam se ne uklapa u naš narativ proglasiti za trolovanje.

Pa onda imamo situaciju da se odgovara na pitanja samo Goci Uzelac.

Što je gore i od Hilandar varijante.

 

A narativ narukvice na kojoj nije kukasti krst je sta? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ters said:

 

Ne znam odakle ti takav stav - pise se vec nekoliko stranica o narukvici i niko nije spomenuo da je potrebno prestati, jedino ti je naglaseno da je to ne sekundarno, nego nonarno u situaciji u kojoj 200,000 naoruzanih zlikovaca masakrira civile po Ukrajini. 

 

To sto neki generał nosi narukvicu je neprikladno, glupo, neukusno, mozda cak i pokazuje njegove politicke stavove, ali nema nikakvog uticaja na krvoprolice koje traje vec 230 dana

 

Prica je od narukvice otisla u pravcu da li treba tolerisati nacistu dok je naš nacista.( ne mislim konkretno na ovo generala, nego na sve naciste)

Što je ipak poprilično bitno u ovom ratu, tj, u svakom ratu. 

Edited by Clash
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...