Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

Just now, mmajstor said:

 

Taj fenomen postoji na svim meridijanima, zavisi samo kroz koje traume su ljudi prosli u zivotu. 

 

Pa dobro, kretenizam ne poznaje države ili nacije. Živeo sam i ja na istom podneblju, ali zaista mi nije palo na pamet da kupujem WC papir ili da pravim zalihe brašna kao da nastupa nuklearni rat. Napominjem da nisam vlasnik vile od 500 kvadrata, najnovijeg modela BMW-a i da ne letujem po kojekakvim Maldivima, Havajima, Bahamima i slično, ali zalihe takvih stvari ne pravim.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ters said:

 

Potreba da se na svakoj temi, ukljucujuci i oruzanu agresiju, uvede prica o signaliziranju vrline prerasta upravo u signaliziranje vrline (onoga sto autor smatra vrlinom)...

Kome ovde da signaliziram vrlinu? Gnezdo politički korektnih social justice ratnika 😁

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Bukvalno je sve ovako kako si napisao.

Mislim da su, kad je gorivo u pitanju, sanse da dodje do nestasice minimalne. Pa nismo mi pod embargom ili u ratnom stanju, sta je s ovim ljudima, dal su im mozgovi toliko isprani i istrenirani da Onaj sa dve konferencije moze da ih baci u masovnu histeriju? Drugo je sto ce cena sigurno porasti, ali opet tu Onaj ima kec u rukavu da pred izbore smanji akcizu nesto malo, tako da ne verujem da ce biti nekog drasticnog skoka (iako ce cena ici gore sigurno). Pa sta ti onda znaci jedan pun rezervoar, kolika je tu usteda i dokle ce to da ti traje?

Malo jeste narod flipnuo, ali, realno, ovom ludkau vise ne znas kad da verujes, sta je tacno sta nije..dodatno nas je sludeo, u prevodu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Klotzen said:

dok me ruke služe ja se za wc papir ne brinem 🙂

 

i jedna caka iz 90-ih. Zelena salata i Kupus su još bolji od wc papira 🙂

 

 

Au brate, ti ga baš zasra... Pun intended. 

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

prebacih malo na fox news, neki matori gost baca anatemu na sve koji kupuju naftu od rusije, kaze imate krv na rukama i to ce vas progoniti do kraja zivota. kaze bilo je kolateralnih zrtava u nekim sukobima i intevencijama amerike ali ovde nema, putler sprovodi genocid i istrebljuje i zene i decu

Još malo pa će se neko naći "pametan" da predloži i konc-logore za Ruse. Na drugom forumu pročitaš da su komišijama, Belorus i Ukrajinka, na vratima napisali Rusi AUs....u Berlinu....ima i twitt nego da ne kačim.....

 

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Bukvalno je sve ovako kako si napisao.

Mislim da su, kad je gorivo u pitanju, sanse da dodje do nestasice minimalne. Pa nismo mi pod embargom ili u ratnom stanju, sta je s ovim ljudima, dal su im mozgovi toliko isprani i istrenirani da Onaj sa dve konferencije moze da ih baci u masovnu histeriju? Drugo je sto ce cena sigurno porasti, ali opet tu Onaj ima kec u rukavu da pred izbore smanji akcizu nesto malo, tako da ne verujem da ce biti nekog drasticnog skoka (iako ce cena ici gore sigurno). Pa sta ti onda znaci jedan pun rezervoar, kolika je tu usteda i dokle ce to da ti traje?

 

Ma uštedeće možda 200 dinara, ali ima jedno prevozno sredstvo na dva točka koje opravda investiciju veoma brzo. To sredstvo se zove bicikl, a kretanje u lokalu mi je uštedelo podosta novca. Imam jednu budalu u ulazu koja ide u lokalni hipermarket autom, a udaljenost je oko 300 metara. Koliko znam, auto na tako malim razdaljinama ume da dosta potroši. Imam i ja auto, ali za 300 metara bi me mrzelo i da okrenem ključ ili da snesem bicikl. Doduše, čini mi se da su mnogi zaboravili i čemu služe noge.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Klotzen said:

dok me ruke služe ja se za wc papir ne brinem 🙂

 

i jedna caka iz 90-ih. Zelena salata i Kupus su još bolji od wc papira 🙂

 

 

Nije tebi bilo problematicno 90ih kad si hranu koristio kao wc papir 😂😂

 

Mi se jednom vracali nocnim prevozom i drugara mucenog priteralo posle svega sto smo popili i pojeli. Cim je bus zaso u banjicku sumu on odma napolje... samo je novcanik imao sa sobom - zato ne bacajte  vizit kartice, nikad se ne zna kad ce zatrebati. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Eddard said:

 

Au brate, ti ga baš zasra... Pun intended. 

Možda bi moga @Eddard kad si već tu, da splituješ temu, otvoriš novu, kako god, da razdvojimo guz-papir, oktane i brašno, grašak i sardine imamo.....nešto po sistemu, kako utiču na nas ova dešavanja....srpske i srBske maštarije kako i šta...ne znam...samo da ovo ostane zasebno ????

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Harmonika said:

Sve, sve, ali sankcije prema mackama, deci, studentima, umetnicima...U stvari ceo svet je lud, samo su oblici ludila razliciti..neko bombarduje Irak, neko Ukrajinu, neko pravi rezerve nafte i brasna, neko sankcionise decu..

maske, pranje ruku, socijalna distanca, zabrana kretanja 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DJ_Vasa said:

 

Ma uštedeće možda 200 dinara, ali ima jedno prevozno sredstvo na dva točka koje opravda investiciju veoma brzo. To sredstvo se zove bicikl, a kretanje u lokalu mi je uštedelo podosta novca. Imam jednu budalu u ulazu koja ide u lokalni hipermarket autom, a udaljenost je oko 300 metara. Koliko znam, auto na tako malim razdaljinama ume da dosta potroši. Imam i ja auto, ali za 300 metara bi me mrzelo i da okrenem ključ ili da snesem bicikl. Doduše, čini mi se da su mnogi zaboravili i čemu služe noge.

Neka budala je jednom kao dokaz da mu je komsija cicija navodila sto ne pali kola da ide 500m do prodavnice, nego ide peške :lol_2:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Constantin said:

Još malo pa će se neko naći "pametan" da predloži i kon-logore za Ruse.

 

3 minutes ago, Harmonika said:

Sve, sve, ali sankcije prema mackama, deci, studentima, umetnicima...U stvari ceo svet je lud, samo su oblici ludila razliciti..neko bombarduje Irak, neko Ukrajinu, neko pravi rezerve nafte i brasna, neko sankcionise decu..

Sve to spada u signaliziranje vrline. Srećom za sada se incidenti ispravljaju uključujuči ovo:

 

 

  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mrd said:

@Klotzen @Sreten Žujkić, penzioner

Ne meracite vise, imacete pola foruma na dusi. 

 

Mali off, da znas da sad bas meracim ali u bukvalnom smislu te reci, slusam Safeta Isovica i divnu pesmu "Kad sretnes Hanku"... Zivot mora da ide dalje, ljubav mora da pobedi 😘

...

E Jbg @DJ_Vasa, ja sam onomad pare indeed ulozio u dobar bajs. Ali, avaj, u pitanju je - sobni 😞 Ko je znao da ce kriza, da cu morati da brinem zbog goriva i da cu se ionako daviti u magiji belog brasna? Inace mi "prirodni" bajs ne bi mnogo pomogao, na posao ne mogu tako, a po gradu kad je blize (na 50 metara od kuce) idem nogama, a dalje (51 metar i vise) kolima.

Edited by Sreten Žujkić, penzioner
Link to comment
Share on other sites

Kad si već tu...
Kod nas se zahuktava...pre nekoliko minuta
9woRjZT.jpg
Ovo se napravilo u roku od sat vremena. U 1930 prođem autokomandu do banjice, tri pumpe, ukupno 5 automobila. Oko 2230 nazad, na sve tri pumpe po 20 automobila u redu.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

...

E Jbg @DJ_Vasa, ja sam onomad pare indeed ulozio u dobar bajs. Ali, avaj, u pitanju je - sobni 😞 Ko je znao da ce kriza, da cu morati da brinem zbog goriva i da cu se ionako daviti u magiji belog brasna? Inace mi "prirodni" bajs ne bi mnogo pomogao, na posao ne mogu tako, a po gradu kad je blize idem nogama, a dalje kolima.

 

Pa dobro ti je to, samo što ne ideš nigde....baš te briga :whistling:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...