Jump to content

Euroleague 2018/19


zoe Bg

Recommended Posts

On 8/9/2019 at 7:03 PM, Sector said:

Ako zanemarimo Sarasa, ne bih nesto Zalgiris stavljao ispred nas.

 

1. Fener, Barsa, Real, Efes

2. Himki, CSKA, PAO, Milano

3. Makabi, Baskonia, Oly

4. Zalgiris, Zvezda, Valensija

5.Alba, Zenit

6. Asvel

 

Naravno tesko da ce sve biti ovako jer ce biti pozitivnih i negativnih iznenadjenja, ovako bih samo po rosterima sortirao.

Ocekujem Efes dole, neozbiljan mi je Ataman da bi ponovili sezonu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Ocekujem Efes dole, neozbiljan mi je Ataman da bi ponovili sezonu. 

Ataman sklopio tim za koji niko pred pocetak sezone nije mogao da sanja da ce igrati finale Evrolige, a tebi je " neozbiljan "( sta god znacilo )

 

Edited by Zizu
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Necu reci nista novo, ali Ataman nevidjeno potcenjen trener. Svuda gde je radio je napravio nesto dobro.

To ti je ko da kazes da je Mark D'Antoni dobar trener koji je svuda gde radi napravio nesto dobro. Talentovani neozbiljni ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je interesantna vijest za mene 

https://www.eurohoops.net/en/euroleague/921370/euroleague-confirms-olympiacos-settlement-of-overdue-payables/amp/?utm_medium=Social&utm_source=Twitter&utm_medium=Social&utm_source=Twitter&__twitter_impression=true

 

Ne znam u kom smijeru razmislja EL, ali bi mogla napraviti mehanizam ili neki garantni fond za redovnu isplatu ugovora igraca u EL/EC ekipama. Naravno, uz ekskluzivitet ostvarivanja prava samo na taj nacin. Izvir sredstava bi bio nagradni fond, sredstva sponzora, garancije koje bi morali da poloze klubovi i zadrzana sredstva za plate od strane igraca. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...