Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

4 minutes ago, Hugo Punch said:

Ne porice se, ali se relativizuje i to apsolutno u spinu. U fazonu Zvezdini igraci su to i zasluzili jer je neki kreten pisao u kesu. Takve stvari su zaista bespredmetne.

Ko to radi? Ni ovo niti nešto slično apsolutno nije napisano ovde.

 

Ako sam nešto prevideo, ispravi me i citiraj, mani paušalne priče, ali niko nije rekao, ni direktno, ni u spinu, da je sve dole ok, niti da je zasluženo. Niti se ova krađa relativizuje drugom. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Barkley#34 said:

 

 

Drugo, to što je neko nešto prvi uradio ne znači da to automatski abolira sve koji ponove/prevaziđu isto, niti to rade iz nekog svetog razloga. Svi nešto muljaju i pravdaju se tuđim gresima (koji takođe postoje). 

Evo, ovdje si sam, takoreci, izjednacio Bg sa Pg domacinstvom. Sad mi reci da ovo nije relativizacija.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Hugo Punch said:

I nije Zvezda ovde u pitanju. Da je bilo koji drugi klub iz Srbije, isto bi bilo. Mozda se neki navijac Partizana sad pita "ok ali sto bih se ja stresirao kad kradu Zvezdu"...pa i ne treba da se stresirate, ali je potpuno bezveze poricati postojanja toliko ocigledno orkestrirane pljacke na sportskom terenu. Ok je ne mesati se...ne dotice me, ok. Ok je i sprdati se porazima vecitog rivala, sve ja to razumem. Ali poricati ono u Podgorici, da se nije desilo? I to zbog kesa sa urinom?

 

20 minutes ago, Barkley#34 said:

Slobodno citiraj ko je poricao

 

16 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Ok, izvinjavam se, u pravu si. Greska u terminologiji. Ne porice se, ali se relativizuje i to apsolutno u spinu. U fazonu Zvezdini igraci su to i zasluzili jer je neki kreten pisao u kesu. Takve stvari su zaista bespredmetne.

 

 

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Ko to radi? Ni ovo niti nešto slično apsolutno nije napisano ovde.

 

Ako sam nešto prevideo, ispravi me i citiraj, mani paušalne priče, ali niko nije rekao, ni direktno, ni u spinu, da je sve dole ok, niti da je zasluženo. Niti se ova krađa relativizuje drugom. 

 

Ili ga ne smatras navijacem Partizana ili ti je na ignore listi. 🤔

 

Zaista nit je vredan tolike paznje a kamoli citiranja, ali cinjenica je da se pise. 

 

Link to comment
Share on other sites

Btw, Lucifer je ovdje napisao da je u finalu sada rezultat '2:2 u vodjenju na kurve'.

Osim sto sam se zgrozio i reportovao ga, nisam primjetio da ga je iskritikovao netko od kolega iz njegovog tabora.

I onda se netko usudjuje reci da nitko ovdje ne izjednacava ponasanje oba tabora,i CZ i BUD. 🙄

Pametnome dovoljno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Barkley prestani da revitalizuješ. 
Kad uleti navijač na teren u PG na evropskoj tekmi to je Bokanova smišljena akcija, kad se drmaju koševi u Železniku to su pojedinci koji nemaju veze sa klubom. 
I nije Čović loš, nego ne može drugačije. 
Sve se jako brzo zaboravi kada je Budućnost I Titograd u pitanju b35a9149bb963502e8c043522028aee6.jpg

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Ne sam Safete said:

Barkley prestani da revitalizuješ. 

Kad uleti navijač na teren u PG na evropskoj tekmi to je Bokanova smišljena akcija, kad se drmaju koševi u Železniku to su pojedinci koji nemaju veze sa klubom. 

I nije Čović loš, nego ne može drugačije. 

A izvini ko kaze da nije Covic los?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ne sam Safete said:

Barkley prestani da revitalizuješ. 

Kad uleti navijač na teren u PG na evropskoj tekmi to je Bokanova smišljena akcija, kad se drmaju koševi u Železniku to su pojedinci koji nemaju veze sa klubom. 

I nije Čović loš, nego ne može drugačije. 

 

Njega bukvalno niko nije prozvao da relativizuje. Ali bas niko. Samo je on usao u tu raspravu iako niko njega nije prozvao, na sta ima pravo, naravno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Ko to radi? Ni ovo niti nešto slično apsolutno nije napisano ovde.

 

Ako sam nešto prevideo, ispravi me i citiraj, mani paušalne priče, ali niko nije rekao, ni direktno, ni u spinu, da je sve dole ok, niti da je zasluženo. Niti se ova krađa relativizuje drugom. 

Nisi ti,nego tvoj kolega apostol istine iz telegrafa i informera,to pokusava da ti objasni.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Luchifer89 said:

Ako su moje reči kojim slučajem njega jako potresle, onda je i mene tvoj prethodni post u kojem pozivaš na nasilje.

 

 

Mene tvoje rijeci nisu potresle, one samo:

a) prikazuju tvoju licnu nekulturu

b) nisu dozvoljene kao vid komunikacije na ovom forumu.

 

Link to comment
Share on other sites

Nikoga ja ne pozivam ninasta,opet pravis gresku u koracima.
E vidiš, sve je u očima posmatrača / čitača.
Tako vi od mog posta pravite informer naslov, a on u suštini govori o domaćinskom suđenju.
A što se tiče greške u koracima - pitaj Dobrića i direktora šta misle o tome
Mene tvoje rijeci nisu potresle, one samo:
a) prikazuju tvoju licnu nekulturu
b) nisu dozvoljene kao vid komunikacije na ovom forumu.
 
Šta konkretno?
Hoćemo opet da vežbamo srpski ili možda hrvatski ako ti više odgovara?
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ipak, sasvim drugačija, odnosno poraznija slika suđenja bila je u četvrtom meču. Kako je Sudijska komisija navela, ekspertizom je ustanovljeno je da je suđenje na toj utakmici timski i individualno bilo ispod standarda Lige sa individualnim doprinosom sudija u kvalitetu suđenja i pogrešnim odlukama na štetu obe ekipe tokom cele utakmice, s velikim brojem pogrešnih procena kontakt situacija. Takođe, sve odluke koje su bile pogrešne u četvrtoj deonici tog meča, donete se, kako je navela Komisija, na štetu Crvene zvezde.

Zbog svega toga dvojica arbitara Saša Pukl i Sašo Petek dobili su negativnu ocenu, 2,5, dok je Uroš Nikolić ocenjen 3,5.

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/pala-dvojica-sudija-s-cetvrtog-meca-buducnost-crvena-zvezda/388378

 

Da ne bude da smo uvek neobjektivni :whistling:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Luchifer89 said:

Opet nešto govnojediš glede mene?!

 

5 hours ago, Luchifer89 said:

Ako su moje reči kojim slučajem njega jako potresle, onda je i mene tvoj prethodni post u kojem pozivaš na nasilje.

 

5 hours ago, Luchifer89 said:

Hoćemo opet da vežbamo srpski ili možda hrvatski ako ti više odgovara?

 

Nemoj tako, nije lepo... nije cak ni za Tatu... 😕

Link to comment
Share on other sites

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=05&dd=27&nav_id=1864878

 

 

Quote

"Komesar za suđenje i sekretar Sudijske komisije naveli su u tužbi da su 22. maja godine došli na utakmicu, te da su u VIP prostor stigli sat vremena pre početka i da im je potom prišao predsednik Budućnosti Dragan Bokan koji im se tom prilikom, uz rukovanje obratio rečima: J..em vas i Sudijsku komisiju i onakvo suđenje u prve dve utakmice, ali o tome ćemo naknadno...", navodi se izneđu ostalog u obrazloženju kazni disciplinskog sudije ABA lige.

 

 

U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...