Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Da ne trolujem dalje temu,ali u prvom delu Indy upada u leglo zmija..tako da... @alcesta

Gledam i taj deo sa zmijama da preskočim ali ipak manje toga ima u prvom delu procentualno, rekla bih :classic_biggrin:

 

Sve u svemu pod ovakvim uslovima trebalo je da otkažu ceo turnir, pogotovo ako je i australijska javnost protiv. Ko zna šta će još da ispliva u naredne dve nedelje.

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Povecane su nagrade nize rangiranim igracima i od PTPA dosta za sad :classic_smile:

Samo neka se on skoncentrise na igru da ne bude sav trud uzalud.

Bodovi od prosle godine mu svakako ostaju do sledeceg AO, zbog love sigurno nije dosao, prema tome cilj se zna :18: i treba sve podrediti njegovom ostvarenju :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

To je taj PTPA koji se bori za tenisere :classic_sleep:

bolje da ovo nisi pominjala. :classic_wink:

ATP i novi PC je jasno rekao da nece da radi s PTPA.

A red bi bio da novi PC nesto i radi za igrace da ne izigrava fikusa. Sto sad bivsi PC predsednik da se mesa? Gde su Fed, Rafa i Endi da se bore za prava igraca? Narocito sto su i Fed i Rafa u super odnosima s direktorom AO, a Rafa je i tamo, na licu mesta. Anderson cak u Melburnu, pa nek obavljaju svoju funkciju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, wwww said:

bolje da ovo nisi pominjala. :classic_wink:

ATP i novi PC je jasno rekao da nece da radi s PTPA.

A red bi bio da novi PC nesto i radi za igrace da ne izigrava fikusa. Sto sad bivsi PC predsednik da se mesa? Gde su Fed, Rafa i Endi da se bore za prava igraca? Narocito sto su i Fed i Rafa u super odnosima s direktorom AO, a Rafa je i tamo, na licu mesta. Anderson cak u Melburnu, pa nek obavljaju svoju funkciju.

 

Ovo sam spomenula cisto kao zajebanciju, a i znala sam da ce neke ovde to odmah da iznervira :61:

 

Ali iskreno, svi su jadni koji se ne solidarisu sa ovim igracima koji su osudjeni na 14-dnevni karantin i ako zele nesto da urade, moraju zajedno da istupe (tu ubrajam i Feda iako ne igra) i da traze ili pomeranje turnira ili da se ovima dozvoli da treniraju.

Ja znam da su neki jednakiji od drugih, uvek je tako bilo, ali da neki ne smeju 14 dana da izadju iz sobe, da ne smeju da treniraju, dok ce drugi moci, a da ne pricam o ovima u Adelaidu, oni kao da i nisu u karantinu :classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, wwww said:

bolje da ovo nisi pominjala. :classic_wink:

ATP i novi PC je jasno rekao da nece da radi s PTPA.

A red bi bio da novi PC nesto i radi za igrace da ne izigrava fikusa. Sto sad bivsi PC predsednik da se mesa? Gde su Fed, Rafa i Endi da se bore za prava igraca? Narocito sto su i Fed i Rafa u super odnosima s direktorom AO, a Rafa je i tamo, na licu mesta. Anderson cak u Melburnu, pa nek obavljaju svoju funkciju.

Fikusi bili i ostali, samo presadjeni u drugu, vecu saksiju:lol_2:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, alcesta said:

Ako se toliko čuvaju treba da otkažu sva međunarodna takmičenja a ne da još i publiku zovu, koliko god smanjili broj. Plus ovamo prave egzibiciju...

Nisam sigurna da je iko pominjao ranije da će igračima koji nisu pozitivni nego samo kontakti biti zabranjeno da izlaze, pogotovo ako se pod kontaktom podrazumeva isti avion. Oni jadnici u Njujorku su barem igrali karte međusobno. Ovako se pola učesnika može onesposobiti za normalne pripreme.

Najviše me brinu ovi neki ekstremi kao pozivi da se igračima oduzmu telefoni. Koji im je đavo, nekoj demokratiji kao? Da je Kina pa i da razumem.

Doduše verujem da bi hotelijeri voleli da spreče da se po svetu dele slike njihovih obilnih obroka :classic_tongue:

 

Je li to kod Putinceve miš? Ne vidi se dobro a svakakvih životinjki imaju tamo :classic_biggrin:

 

Meni ovo jos gore nego Adria tur. U Australiji je lock down i oni hoce da odrze turnir, dok za vreme Adria tura nije bio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ovo iz "nije se desilo" kategorije? ^ :classic_biggrin:
(izvini tebra,ali stvarno tako zvuci)

 

Meni deluje realno.

Nešto kao na nivou kad usred bioskopske predstave neko krene da zapomaže "Doktoraaaa, ima li doktoraaaaa, hitnoooo!"  A kad se neko javi "Ja sam doktor" usledi "Doktore! Kako ti se sviđa film!?"

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sad sam pogledao snimak. Istina. Samo što lik nije zvao Rafu nego baš Novaka. Obezbeđenje ga je malo udaljilo,ali se Novak pojavio na balkonu i proćaskao malo sa likom. 

 

Šta sve neće pasti ljudima na pamet?

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, vanjabarsa said:

naomi .... bolje da ne pisem nista, banovaceme dozivotno .retko antipticno mlado stvorenje.

neverovatno kojom rekodrnom brzinom je od simpatija (tokom meca s Serenom) doslo do transformacije u ogromnu iritaciju.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...